Davranış Çizelgesi
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Anne ve Babalara   >   Davranış Çizelgesi

  Okul Öncesi Davranış Çizelgesi

        Resmin Tam Boyunu PDF Olara İndirmek İçin Tıklatın....

               Çizelgeler hem çocuklar için hemde yetişkinler için oldukça iyi bir motivasyon yöntemidir. Başarılı bir çok kişi başarısını hayatlarını çizelgeler ile kontrol altına alarak ve kendi öz denetimini yaparak sağlamıştır.

               Okuloncesihersey.net ekibi olarak bu faktörü göze aldık ve çocuklar için onları motive edecek çizelgeler hazırladık.

               Bu sayfamızda okul öncesi çocukları için hazırlanmış temel davranışların ve kuralların yer aldığı çizelgeyi görüyorsunuz. Çocuğunuzun duvarında asılı olan bu çizelge onun tarafından görüldükçe davranışlarını düzeltmeye yönelik bir eksra motivasyon olacaktır.

               Çizelge çocuklarınızın anlaması için resimli olarak hazırlanmıştır ve çocuklarınız yapmadıkları davranışları kendileri rahatlıkla görebilecektir. Doldurması da oldukça basit olan bu çizelgeler için sadece 2 renk kaleme ihtiyacınız vardır. Bu renklerden birisi olumlu diğeri ise olumsuz olarak adlandırılacak ve resimin etrafındaki küçük dairelerde belirtilen günler bu kalemler ile karalanarak çocuğunuzun davranış çizelgesi doldurulacaktır.

               Resin orjinal boyutunu bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerindeki yazıyı tıklamanız yeterlidir...

  Anahtar Kelimeler;

  çocuk, okul öncesi, davranış, davranışlar, iyi davranışlar, kötü davranışlar, okul öncesi davranış çizelgesi, okul öncesi davranış listesi, çocukların uymak zorunda olduklar kurallar, kural çizelgesi, kural listesi, okul öncesi kural tablosu, okul öncesi davranış tablosu, haftalık günlere göre davranış çizelgesi, haftanık günlere göre davranış listesi, haftalık günlere göre davranış tablosu, davranışlara uymuşluk çizelgesi, davranışlara uyma çizelgesi, davranışlara uyma tablosu