İyi Geceler Çizelgesi
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Anne ve Babalara   >   İyi Geceler Çizelgesi

  Okul Öncesi İyi Geceler Çizelgesi

        Resmin Tam Boyunu PDF Olara İndirmek İçin Tıklatın....

               Çizelgeler hem çocuklar için hemde yetişkinler için oldukça iyi bir motivasyon yöntemidir. Başarılı bir çok kişi başarısını hayatlarını çizelgeler ile kontrol altına alarak ve kendi öz denetimini yaparak sağlamıştır.

               Okuloncesihersey.net ekibi olarak bu faktörü göze aldık ve çocuklar için onları motive edecek çizelgeler hazırladık.

               Bu sayfamızda okul öncesi çocukları için hazırlanmış gece yatarken uyulması gereken kuralların yer aldığı çizelgeyi görüyorsunuz. Çocuğunuzun duvarında asılı olan bu çizelge onun tarafından görüldükçe İyi Gecelerlarını düzeltmeye yönelik bir eksra motivasyon olacaktır.

               Çizelge çocuklarınızın anlaması için resimli olarak hazırlanmıştır ve çocuklarınız yapmadıkları İyi Gecelerları kendileri rahatlıkla görebilecektir. Doldurması da oldukça basit olan bu çizelgeler için sadece 2 renk kaleme ihtiyacınız vardır. Bu renklerden birisi olumlu diğeri ise olumsuz olarak adlandırılacak ve resimin etrafındaki küçük dairelerde belirtilen günler bu kalemler ile karalanarak çocuğunuzun İyi Geceler çizelgesi doldurulacaktır.

               Resin orjinal boyutunu bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerindeki yazıyı tıklamanız yeterlidir...

  Anahtar Kelimeler;

  gece yatarken yapılması gerekenler tablosu,gece yatarken yapılması gerekenler çizelgesi, gece yatarken yapılması gerekenler listesi, Çocuklar için gece yatarken yapılması gerekenler, çocuk, okul öncesi, gece yatarken yapılması gerekenler, gece yatarken yapılması gerekenlerlar, gece yatarken yapılması gerekenler, kötü gece yatarken yapılması gerekenler, okul öncesi gece yatarken yapılması gerekenler çizelgesi, okul öncesi gece yatarken yapılması gerekenler listesi, çocukların uymak zorunda olduklar kurallar, kural çizelgesi, kural listesi, okul öncesi kural tablosu, okul öncesi gece yatarken yapılması gerekenler tablosu, haftalık günlere göre gece yatarken yapılması gerekenler çizelgesi, haftanık günlere göre gece yatarken yapılması gerekenler listesi, haftalık günlere göre gece yatarken yapılması gerekenler tablosu, gece yatarken yapılması gerekenlere uymuşluk çizelgesi, gece yatarken yapılması gerekenlere uyma çizelgesi, gece yatarken yapılması gerekenlere uyma tablosu