Zaman Çizelgesi
 • Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Anne ve Babalara   >   Zaman Çizelgesi

  Okul Öncesi Zaman Çizelgesi

        Resmin Tam Boyunu PDF Olara İndirmek İçin Tıklatın....

               Çizelgeler hem çocuklar için hemde yetişkinler için oldukça iyi bir motivasyon yöntemidir. Başarılı bir çok kişi başarısını hayatlarını çizelgeler ile kontrol altına alarak ve kendi öz denetimini yaparak sağlamıştır.

               Okuloncesihersey.net ekibi olarak bu faktörü göze aldık ve çocuklar için onları motive edecek çizelgeler hazırladık.

               Bu sayfamızda okul öncesi çocukları için hazırlanmış zamanında uyulması gereken kuralların doğru zamanda yapılıp yapılmadığını gösteren çizelgeyi görüyorsunuz. Çocuğunuzun duvarında asılı olan bu çizelge onun tarafından görüldükçe Zamanlarını düzeltmeye yönelik bir eksra motivasyon olacaktır.

               Çizelge çocuklarınızın anlaması için resimli olarak hazırlanmıştır ve çocuklarınız yapmadıkları Zamanları kendileri rahatlıkla görebilecektir. Doldurması da oldukça basit olan bu çizelgeler için sadece 2 renk kaleme ihtiyacınız vardır. Bu renklerden birisi olumlu diğeri ise olumsuz olarak adlandırılacak ve resimin etrafındaki küçük dairelerde belirtilen günler bu kalemler ile karalanarak çocuğunuzun Zaman çizelgesi doldurulacaktır.

               Resin orjinal boyutunu bilgisayarınıza indirmek için resmin üzerindeki yazıyı tıklamanız yeterlidir...

  Anahtar Kelimeler;

  Zaman tablosu,Zaman çizelgesi, Zaman listesi, Çocuklar için Zaman, çocuk, okul öncesi, Zaman, Zamanlar, Zaman, kötü Zaman, okul öncesi Zaman çizelgesi, okul öncesi Zaman listesi, çocukların uymak zorunda olduklar kurallar, kural çizelgesi, kural listesi, okul öncesi kural tablosu, okul öncesi Zaman tablosu, haftalık günlere göre Zaman çizelgesi, haftanık günlere göre Zaman listesi, haftalık günlere göre Zaman tablosu, Zamanlara uymuşluk çizelgesi, Zamanlara uyma çizelgesi, Zamanlara uyma tablosu