Evde Örgü Örüp Satmak
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Girişimci Anneler   >   İş Fikirleri   >   Evde Örgü Örüp Satmak

  Evde Örgü Örüp Satmak;

              Örgü özellikle çalışmayan annelerin çok sık yaptığı bir uğraştır. Çocukları için, eşleri için, kendileri için hem boş vakitlerini değerlendirmek ve ortaya güzel bir şeyler çıkarmak için, hem de kıyafet adına fazla para harcamamak ve ekonomi yapmak için birbirinden güzel örgüler örerler. Patik, kazak, kırka, elbise aklına gelebilecek birçok şey vardır bunların içinde.

               Anneler asında örgü örerek ailelerini çeşitli masraflardan kurtarmış ve aile ekonomisine katkıda bulunmuş olmaktadırlar. Ama ördükleri örgüleri satabilirler ve akıllarına bile gelmeyecek kadar fazla para kazanabilirler. Hem zevk aldıkları işi yapacaklar, hem evde olacaklar hem de para kazanacaklar, kulağa çok güzel geliyor değil mi?

  Her şey tamam da nasıl müşteri bulacağım ?

               En önemli kısma geldik, ilk olarak çevrenizdekileri bu konuda haberdar edeceksiniz, onlar tanıdıklarına söyleyecek ve bu şekilde ilerleyecek. Ama eğer çok daha hızlı büyümek ve daha fazla kişiye hitap etmek isterseniz bunun tek yolu internettir. İnternet ortamından daha kolay hiçbir yerde kendinizi tanıtamazsınız.

               Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde kendiniz ile ilgili sayfalar açıp oralarda kendi reklamınızı ücretsiz olarak yapabilirsiniz, bu sayfalara resimler koyum örnek görmek isteyenlere ürünlerinizden örnekleri sunabilirsiniz.

              Aslında en önemli yol ise web sitesi sahip olmaktır, ama kişisel web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda çıkıp tıklanma ihtimali çok düşüktür. Bu sebeple de tanınmış bir sitede kendi reklamınızı yaptırabilirsiniz.

               www.okuloncesihersey.net ailesi olarak siz evinden iş yaparak aile gelirine katkıda bulunmak isteyenler için GİRİŞİMCİ ANNELER başlığı altında bir web sitesi tasarladık ve yayına geçirdik. Her gün çok sayıda kullanıcının ziyaret ettiği sitemizde ÜCRETSİZ olarak kendi reklamınızı yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kendi bilgilerini yazarak bizimle iletişime geçmenizdir. Ya info@okuloncesihersey.net mail adresinden ya da facebook Okul Öncesi Herşey sayfasından bilgilerinizi ve ne yapmak istediğinizi bize ulaştırırsanız bu konuda sizlere seve seve yardımcı olabiliriz. Ayrıca ürünleriniz ile ilgi görselleri de bize ulaştırmanız haline bu resimleri de yayınlayabilir ve daha etkili bir reklam yapmış olabiliriz.
  Anahtar Kelimeler;
  evde örgü örüp satarak para kazanmak
  evde ek iş evde örgü örmek
  evde evde örgü örüp satmak
  örgü örüyorum nasıl reklam yapabilirim