Yumurta Kolisi Kuklaları- Araba
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Serbest Zaman Etkinlikleri   >   Kukla   >   Yumurta Kolisi Kuklaları   >   Yumurta Kolisi Kuklaları- Araba

  Yumurta Kolisi Kuklaları- Araba

  Bu bölümde Yumurta Kolileri ile nasıl eğlenceli kuklaların yapılacağını göreceğiz.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  Yumurta Kolilerinin bu kadar basit bir şekilde kuklaya dönüştüğünü görünce sizlerde şaşıracaksınız. Bu kuklaların en güzel tarafı ise çocuklarınız ile beraber oynarken alacağınız zevktir..

  GEREKLİ MALZEMELER;

  - Yumurta Kolisi

  - Sulu Boya

  - Yapıştırıcı

  - Makas

  - Kürdan

  - Tuvalet kağıdı

  Yumurta Kolisi Kuklası

  YAPILIŞI

  1-Yumurta Kolisinin yumurtaların konulduğu kısımlarını teker teker kesin.Bu kısımlar arabamızın tekerleklerini oluştıracaktır.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  2-Tekerleklerin sağlam olması için resimdeki gibi iç içe 2 adet parça geçirin ve birbirine yapıştırın.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  3-Yaptığınız tekerlekleri boyayın ve ortasından bir kürdan geçirin. Kürdan yerine bükülmüş bir tel geçirirseniz daha sağlam olacaktır.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  4-Tuvalet kağıdının koltukların geleceği kısımı yuvarlak bir şekilde kesin.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  5-Tel geçirdiğiniz tekerlekleri şekildeki gibi tuvalet kağıdından geçirin ve diğer taraftan çıkararak diğer tekerleği yerine geçirin.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  6-Artık yumurta kolisi ve tuvalet kağıdı kullanarak yaptığınız arabanız hazırdır. İyi eğlenceler...

  Yumurta Kolisi Kuklası

  Anahtar Kelimeler;

  yumurta kolisi kuklaları, yumurta kolisi etkinlikleri, yumurta kolisinden etkinlik, okul öncesi yumurta kolisi etkinlikleri, yumurta kolisi ile Araba yapma, yumurta kolisi ile nasıl Araba yapılır, yumurta kolisi ile kukla yapımı, yumurta kolisi Araba kuklası, yumurta kolisi Araba etkinlikleri, Yumurta Kolisi kullanarak Araba yapma, artık materyel çalışmaları Yumurta Kolisi, artık tabaktan kukla yapımı, tabaktan nasıl kukla yapılır, Yumurta Kolisi Araba kuklası, Yumurta Kolisitan kukla yapma, artık materyal çalımaları Yumurta Kolisi, Yumurta Kolisidan nasıl kukla yapılıri plastik tabakları değerlendirme, plastik tabak kuklası, plastik tabakdan kukla yapma,Yumurta Kolisi kuklası yapımı,Yumurta Kolisi kuklası,Yumurta Kolisi kuklası örnekleri,Yumurta Kolisi kuklası çeşitleri,Yumurta Kolisi kuklası kalıpları,kukla modelleri,kağıttan insan kuklası, kukla nasil yapilir,kukla tiyatrosu,hacivat karagöz kukla,ip kukla,kukla oyuncak,kukla yapimi,el kukla yapımı,tahta kukla yapımı,kağıttan kukla yapımı,kartondan kukla yapımı,karton kukla yapımı,kağıt kukla yapımı,gölge kukla yapımı,kaşıktan kukla yapımı