Yumurta Kolisi Kuklaları- Tırtıl
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Serbest Zaman Etkinlikleri   >   Kukla   >   Yumurta Kolisi Kuklaları   >   Yumurta Kolisi Kuklaları- Tırtıl

  Yumurta Kolisi Kuklaları- Tırtıl

  Bu bölümde Yumurta Kolileri ile nasıl eğlenceli kuklaların yapılacağını göreceğiz.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  Yumurta Kolilerinin bu kadar basit bir şekilde kuklaya dönüştüğünü görünce sizlerde şaşıracaksınız. Bu kuklaların en güzel tarafı ise çocuklarınız ile beraber oynarken alacağınız zevktir..

  GEREKLİ MALZEMELER;

  - Yumurta Kolisi

  - Sulu Boya

  - Yapıştırıcı

  - Makas

  - Kürdan

  Yumurta Kolisi Kuklası

  YAPILIŞI

  1-Yumurta Kolisinin yumurtaların konulduğu kısımlarını teker teker kesin.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  2-Kestiğiniz parçalar birleşerek tırtılınızın gövdesini oluşturacaktır. Şimdi sulu boya ile bu parçaları istediğiniz renklere boyayın.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  3-Kafası olarak düşündüğünüz koli parçasını alın ve ilk olarak yüz çizin, ardından da antenleri yerine 2 adet kürdan saplayın.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  4-Tırtılın rüm parçalarını kafası ilk başta olmak üzere yapıştırın. Artık yumurda kolisi kullanarak yaptığınız kuklanız hazırdır. İti eğlenceler.

  Yumurta Kolisi Kuklası

  Anahtar Kelimeler;

  yumurta kolisi kuklaları, yumurta kolisi etkinlikleri, yumurta kolisinden etkinlik, okul öncesi yumurta kolisi etkinlikleri, yumurta kolisi ile tırtıl yapma, yumurta kolisi ile nasıl tırtıl yapılır, yumurta kolisi ile kukla yapımı, yumurta kolisi tırtıl kuklası, yumurta kolisi tırtıl etkinlikleri, Yumurta Kolisi kullanarak Tırtıl yapma, artık materyel çalışmaları Yumurta Kolisi, artık tabaktan kukla yapımı, tabaktan nasıl kukla yapılır, Yumurta Kolisi Tırtıl kuklası, Yumurta Kolisitan kukla yapma, artık materyal çalımaları Yumurta Kolisi, Yumurta Kolisidan nasıl kukla yapılıri plastik tabakları değerlendirme, plastik tabak kuklası, plastik tabakdan kukla yapma,Yumurta Kolisi kuklası yapımı,Yumurta Kolisi kuklası,Yumurta Kolisi kuklası örnekleri,Yumurta Kolisi kuklası çeşitleri,Yumurta Kolisi kuklası kalıpları,kukla modelleri,kağıttan insan kuklası, kukla nasil yapilir,kukla tiyatrosu,hacivat karagöz kukla,ip kukla,kukla oyuncak,kukla yapimi,el kukla yapımı,tahta kukla yapımı,kağıttan kukla yapımı,kartondan kukla yapımı,karton kukla yapımı,kağıt kukla yapımı,gölge kukla yapımı,kaşıktan kukla yapımı