AKSARAY KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Aksaray Kreşleri

  AKSARAY KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Aksaray ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Aksaray ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Aksaray ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  BURCU KREŞ

  İletişim;

  Tel:0382 212 42 22

  Adres:Kılıçaslan Mh.Aksaray

  HACI ÖMER USLUER ANAOKULU

  İletişim;

  Adres:Hashas Mahallesi MERKEZ / AKSARAY

  İBRAHİM ÖZEL ANAOKULU

  İletişim;

  Tel:03822171794

  Adres:Laleli Mahallesi MERKEZ / AKSARAY

  LATİFE HANIM ANAOKULU

  İletişim;

  Tel:03824115224

  Adres:Merkez Mahallesi -68800- ESKİL / AKSARAY

  Özel Gelişim Anaokulu

  Hakkımızda;

  Değerli Velilerimiz

  10.10.2009 tarihinde, çocukların kendilerini evlerindeymiş gibi hissedebilecekleri sıcak bir ortamda, kaliteli bir okul öncesi eğitimi alabilmeleri amacıyla ve Velilerin Aksarayda eksikliğini hissettikleri okulumuzu açtık. Anaokulumuz 2,5-6 yaş arası çocuklara okulöncesi eğitimi vermekte ve çocuklar yaş grubuna göre ayrılarak ayrı sınıflarda deneyimli öğretmenlerimiz tarafından eğitilmektedir.

  "Bizim işimiz; Gelişim Anaokulu öğrenci, öğretmen ve velileri için gelişimi sürekli kılan bir ortam yaratmaktır. Değişerek gelişen dünyamızda, bireylerin mutlu geleceğini bugünün çocuklarının belirleyeceğine, bunun da ancak iyi bir eğitimle gerçekleşebileceğine inanmaktayız.

  Şehnaz Ayşe Zeytunlü

  Kurucu Müdür

  EĞİTİM ;

  Vizyonumuz

  Gelişim Anaokulu’nun hedefi kendini ifade edebilen, yeniliklere açık, özgüveni yüksek ve empati kurabilen çocuklar yetiştirerek iyi bir geleceğe ilk adımları atmaktır.

  Bizler bu amaca ulaşmak için izlenecek yolun; öğrencilerimizin, velilerimizin ve ekibimizin mutlak bir paylaşım ile karşılıklı iletişim içerisinde hareket etmesinden geçtiğine yürekten inanıyoruz.

  Eğitim Anlayışı

  Bilimsel verilere dayanan modern yaklaşımlar ışığında geliştirilen eğitim programı ile Gelişim Anaokulu yaşayarak öğrenme temel prensibi çerçevesinde çocukların doğal gelişim süreçlerini desteklemektedir.

  Gelişim Anaokulu çocukların bireysel ilgi ve gereksinimleri, özellikleri, çevreleri ve farklılıklarını dikkate alarak potansiyellerinin açığa çıkarılması için çalışır. Çocukların kendilerine ve çevrelerine olan güven duygularının pekişmesi, pozitif algılarının güçlenmesi olumlu davranışlara odaklanılarak geliştirilmeye çalışılmaktadır.

  Amacımız bir Gelişim Anaokulu öğrencisinin;

  · Araştırmacı ve yaratıcı

  · Kendisi ve çevresi ile barışık

  · Üretken ve yenilikçi

  · Farklı dil ve kültürleri tanıyan

  · Kendine güvenen ve ifade edebilen

  bir birey olarak mezun olmasıdır.

  Eğitim Programı

  Anaokulumuzda Çoklu Zeka ve Proje Tabanlı Eğitim Programları iç içe ve birbirini destekler biçimde uygulanmaktadır.Anaokulu yıllarında yapılan çoklu zeka çalışmaları ile çocukların öğrenme şekillerine göre eğitimler verilerek sonraki eğitim hayatlarında daha başarılı olmaları ve daha kolay öğrenmeleri sağlanmış olur. Psikolojik, eğitsel ve toplumsal bakımdan oldukça zengin öğrenme ortamları yaratan Proje Tabanlı Eğitim Programı sayesinde çocukların düşünce becerilerinin gelişmesi, sorumluluk bilinçlerinin güçlenmesi ve kişiliklerinin gelişmesine önem verilmektedir.

  Okulumuz

  Özel Gelişim Anaokulu Aksaray ilinin kuzeyinde Yunus Emre mahallesinde geniş bahçeli bir tripleks binada kurulmuştur. Anaokulu olarak yeniden dizayn edilen binada profesyonel eğitimin gerekliliklerinin tümü yerine getirilmiş, sağlıktan güvenliğe tüm detaylar düşünülmüştür. Özel Gelişim Anaokulu çocuk merkezli eğitim prensibi gözetilerek hazırlanan tam donanımlı sınıfları, yemekhanesi, idari odaları, çimlendirilmiş ve ağaçlandırılmış geniş bahçesi ile sevgili çocuklarımıza hizmet vermektedir.

  İletişim;

  Tel:05059012899

  Adres:Yunus Emre Mah. 7065 Sok. No:41 68200 Aksaray

  NENE HATUN ANAOKULU

  İletişim;

  Tel:03822159166

  Adres:Küçük Bölcek Mah. Büyük Bölcek Cad. Mezarlık Sok MERKEZ / AKSARAY

  SEYHUN ATAÇ ANAOKULU

  İletişim;

  Tel: 03822155521

  Adres:Taşpazar Mahallesi Hacılar Harmanı Sokak MERKEZ / AKSARAY

  VALİ FERİT ÜNAL ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Vali Ferit Ünal Anaokulu 2005 yılının Şubat ayında 100 öğrencilik bağımsız Anaokulu olarak hizmete açılmıştır. Dönemin Mili Eğitim Bakanı Sayın Hüseyin ÇELİK tarafından açılışı yapılan okulumuza Aksaray İl Genel Meclisinin aldığı kararla Aksaray İlimizin eski Valisi Sayın Ferit ÜNAL’ın adı verilmiştir. 7 yıllık eğitim- öğretim hayatı süresince bölgesinde okul öncesi eğitim adına önemli yükleri üstlenen okulumuz çevreden gelen talepleri karşılamak adına öğrenci kapasitesini 120 nin üzerine taşımıştır.

  İletişim;

  Tel:03822176066

  Adres:Fatih Mah. Kule A.V.M. Yanı MERKEZ / AKSARAY

  YUNUS EMRE ANAOKULU

  Tarihçe;

  Tarihçe

  Okulumuz ilk olarak 2005 yılında Eğitim-Öğretime açılmıştır. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Yunus Emre Sokak adresinde ve halen burada Eğitim ve Öğretime devam etmektedir.

  İletişim;

  Tel:03823514616

  Adres:ORTAKÖY / AKSARAY

  ZAFER ANAOKULU

  İletişim;

  Tel:03822159858

  Adres:Tuzlusumevki Yunus Emre Mah. MERKEZ / AKSARAY

  Anahta kelimeler

  Aksaray kreşleri, Aksaray'daki kreşler, Aksaray kreş, Aksaray kreşler, Aksaray anaokulu, Aksaray özel anaokulu, Aksaray'daki özel anaokulları, Aksaray'daki anaokullarının telefonları; Aksaray'daki kreşlerin telefon numaraları, Aksaray'daki kreşlerin adresleri,

  Ortaköy kreşleri, Ortaköy'deki kreşler, Ortaköy kreş, Ortaköy kreşler, Ortaköy anaokulu, Ortaköy özel anaokulu, Ortaköy'deki özel anaokulları, Ortaköy'deki anaokullarının telefonları; Ortaköy'deki kreşlerin telefon numaraları, Ortaköy'deki kreşlerin adresleri,

  Eskil kreşleri, Eskil'deki kreşler, Eskil kreş,Eskil kreşler, Eskil anaokulu, Eskil özel anaokulu,Eskil'deki özel anaokulları, Eskil'deki anaokullarının telefonları; Eskil'deki kreşlerin telefon numaraları, Eskildeki kreşlerin adresleri,