BARTIN KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Bartın Kreşleri

  BARTIN KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Bartın ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Bartın ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Bartın ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  AYÇİÇEK KREŞİ

  İletişim;

  Tel:03782277474

  Adres:Kemer köprü mah. 151. cad. no:74/a

  ÖZEL DEĞİŞİM KREŞ

  İletişim;

  Tel:0378 224 34 14

  Kemerköprü Mah. Eski Hastane Cad. No:101/1

  GÖKKUŞAĞI ANAOKULU

  İletişim;

  Tel:03782280304

  Adres:Orduyeri Mah. Cami Sokak

  MERKEZ / BARTIN

  Özel Bartın Güneş Anaokulu

  Hakkımızda;

  2007 yılında eğitim öğretime başlayan Güneş Anaokulu, şehrin merkezinde, yüksek kalitede, avrupa standartlarına uygun, modern teknolojinin sağladığı tüm olanakları sunan bir okul öncesi eğitim kurumu olarak Bartın’da bir ilke imza atmıştır.

  Okulumuz, 2-6 yaş grubu için özel sınıfları, güvenli eğitim ortamları, çeşitli eğitim programları, branş derslerine ek olarak İngilizce yabancı dil eğitimi, sosyal aktiviteleri ile Bartın’da ilklere öncülük etmeyi sürdürüyor.

  Eğitime gönül vermiş dinamik kadrosuyla başöğretmenimiz Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının rehberliğinde, her çocuğun, dünyanın en değerli çocuğu olduğu anlayışından yola çıkarak bütünleşik bir eğitim programı uygulamaktadır.

  Güneş Anaokulu’nda çocukların yaşı, gelişim düzeyi, ihtiyaçları, ilgileri dikkate alınarak oluşturulan çeşitli programlarından sentezlenerek oluşturduğumuz aktif öğrenmeyi temel alan proje tabanlı eğitim yaklaşımı ile eğitim anlaşıyımızı sürdürüyoruz.

  GEMS Fen ve Matematikte Büyük Araştırmalar (Great Explorations in Math & Science),

  Çoklu Zeka (Multiple Intelligence),

  High/Scope (Etkin Öğrenme) Modeli,

  PYP (İlk Yıllar Programı),

  Karakter Eğitimi,

  YDEP (Yaşayan Değerler Eğitim Programı),

  Carl ORFF Müzik Destekli Eğitim

  Öğrencilerimizin zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerini artırmak amacıyla eğitim programlarını çeşitli eğitim etkinlikleri ile oluşturarak ilköğretime sağlam temellerle geçiş yapmalarını sağlıyor, çocuklarımıza ömür boyu sürecek kaliteli bir eğitim sunuyoruz.

  İngilizce Yabancı Dil Eğitimi

  sınıf etkinlikleri : Türkçe ve İngilizce Dil etkinlikleri

  Okuma Yazma Çalışmaları

  Hareket ve Oyun Etkiniliği

  Fen ve Doğa Çalışmaları

  Matematik Etkinliği

  Okuma Yazma Hazırlık Çalışmaları

  Sportif Etkinlikler : Tenis, Satranç, Ritmik Jimnastik, Çocuk Yogası..

  Sosyal Etkinlikler : Gezi-Piknik, Sinema-Tiyatro, Mutfak Faaliyetleri, Fen ve Doğa, Eğlenceli Eğitsel Oyunlar, Partiler

  Sanatsal Etkinlikler : Yaratıcı Drama, Resim, ORFF Eğitimi, Müzik, Seramik, Ebru Sanatı

  İletişim;

  Tel:0378 228 88 28

  Adres:İskele Caddesi Köyortası Mahallesi No:24 Merkez

  MERKEZ / BARTIN

  KÜÇÜK ŞEYLER ANAOKULU

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Tel:03782277733

  Adres:Gölbucağı Mah. Gölbucağı Cad. No:61

  BARTIN

  Minik Kalpler Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Hakkımızda;

  Küçük Şeyler Anaokulu, 2006 yılında Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Psi. Süleyman Hecebil tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir projedir. Anaokulu (okul öncesi dönem) çağı insan yaşamı için en kritik dönemdir: Kişiliğin biçimlendiği, bireyin kendisi, yakın çevresi ve dünya hakkında kararlar verdiği, yaratıcılığın, merakın ve öğrenme hızının en yüksek olduğu dönem...

  Eğitim, araştırma, deneyim ile kazandığımız birikimlerimizi Küçük Şeyler Anaokulları aracılığı ile toplumuzla paylaşmak, ülkemizin dört bir yerindeki aile ve çocuklara taşımak istedik. Bunu aynı zamanda toplumumuza bir vatandaşlık görevi olarak da gördüğümüzü gururla ifade ediyoruz.

  15 ilde hizmet veren 24 okulumuzla Anaokul eğitimindeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye devam ediyoruz. Tüm okullarımızın öğretmen seçimlerinden, yönetici seçimlerine, günlük, haftalık planlardan yemek menüsüne, aile eğitimlerine ve öğretmen eğitimlerine kadar tüm süreçlerine katkı yapıyoruz. Okullarımızla sadece bir tabela (isim logo) ortaklığı değil tam bir işbirliği ve partnerlik yapıyoruz. Çünkü biz bu faaliyetimizle çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilincindeyiz ve bu sorumluluğu keyifle, onurla ve başarıyla taşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Küçük Şeyler Anaokulu markasıyla eli ve yüreği temiz dostlarımızla eğitim dünyasında söz sahibi olmaya devam edeceğiz. Kısa bir süre sonra anaokullarımızın devamı olan ilköğretim ve lise eğitimi veren okullarımızla hizmet alanımızı genişleteceğiz. YÖNDER markasıyla İlköğretim ve Lise eğitimi verecek okullarımızda klasik eğitim kavramlarının dışında ve öğrencilerini sonu "S" ile biten sınavlara hazırlamayan bir okul projesiyle veli ve öğrencilerimize nefes aldıracağız.

  Farkımız;

  Biz, suflör kullanmadan yaşamayı öğrenen çocuklar yetiştirmek istiyoruz.

  Kültürümüz ve ülkemizin eğitim sistemi, çocuklarımızı büyüme, gelişme ve eğitim sürecinde suflörlük yaparak yetiştirmeye yatkındır. Hatta bunda bazen o kadar ileri gideriz ki zaman zaman dayanamayıp çocuklarımızın yerine sahneye biz fırlarız. Suflör kullanmadan yaşamayı öğrenen çocuklarımızın, suflör kullanmayan liderler olarak ülkemize katkıda bulunacaklarına inanıyoruz.

  Biz doğayla ve toplumla iletişim ve empati kurabilen çocuklar yetiştirmek istiyoruz.

  Doğayla ve toplumla ilgili, farkındalık düzeyi gelişmiş, topluma ve doğaya karşı sorumluluk hisseden çocuklar yaşanabilir bir çevrenin ve çağdaş toplumun güvencesidir.

  Biz çocukların içlerindeki yaşama sevincini, kendiliğindenliği ve yaratılığı tüm yaşamlarına taşımaları istiyoruz.

  Okul öncesi dönem bireyin yaşama koşulsuz bakabildiği, büyüme, gelişme, öğrenme ve yaşama sevincinin hissedildiği yaratıcılık ve kendiliğindenliğin en düzeyde olduğu dönemdir. Bu özelliklerin yaşam boyu sürmesi iyi bir okul öncesi eğitimle olasıdır.

  Biz çocuklarda psikolojik düğümler oluşmasını önlemek istiyoruz.

  "Psikolojik Düğümler" terimi psikolojide "bitmemiş işler" anlamına gelir. Bireylerde görülen birçok ruhsal sorunun temelinde çocukluk dönemindeki olumsuz yaşantı ve deneyimler olduğu görülmektedir. Küçük Şeyler Akademisi'nde, varsa oluşan psikolojik düğümleri çözmeyi ve psikolojik düğümlerin oluşmasını önlemeyi temel bir ilke olarak benimsiyoruz.

  Biz uyumlaşmış çocuklar yetiştirmek istiyoruz.

  Uyumlu olmak, tek taraflı olarak uymak anlamına gelirken, uyumlaşma ise tıpkı selamlaşma gibi karşılıklı bir çaba ve eylem gerektirir. Uyumlaşmada taraflar birbirlerini önemser ve uzlaşırlar.

  Biz ailelerimize ve topluma da "çocuksu" değerleri ve insani değerleri sunmak istiyoruz.

  Çocuklarda doğal değerler vardır: Dürüstlük, gerçekçilik, içtenlik, doğallık nedenlerini sorgulama, araştırma vb... Bu değerlerin korunmasını ve yetişkinlik dönemlerinde de canlı kalmasını önemsiyoruz.

  Eğitim Sistemimiz;

  Özgün bir programdır.

  Bilim ve sanat temellidir.

  Çocuk merkezlidir.

  Yaratıcılık ön plandadır.

  Çocuklarda, ilgi, merak ve araştırma isteklerini artırmayı ve geliştirmeyi hedefler.

  Aile katılımı önemlidir.

  Çocuğun çok yönlü gelişimi esastır.

  2-6 yaş grubu için, Türkiye'nin her yerinde uygulanabilir bir programdır.

  Çocuğun özgürce deneyimler kazanabilmesine olanak tanıyan fırsatlar sunar.

  Tüm gruplara yoğun yabancı dil etkinliği içeren bir programdır.

  İletişim;

  Tel: +90 378 228 34 14

  Adres:Kemerköprü Mah. Eski Hastane Cad. No:101 D:1

  Demirciler, Bartın Merkez, Bartın

  ŞİRİNLER ANAOKULU

  İletişim;

  Tel:03782284058

  Adres:Hendekyani Cad.

  MERKEZ / BARTIN

  23 NİSAN ANAOKULU (MERKEZ)

  İletişim;

  Tel:03782279998

  Adres:Karaköy Mahallesi 144. Sokak

  MERKEZ / BARTIN

  YUVA ANAOKULU

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Tel:03782333251

  Adres:Kozcağız Beldesibila Sokak No:4

  MERKEZ / BARTIN

  Anahtar kelimeler

  Bartın kreşleri,Bartın'daki kreşler,Bartın kreş,Bartın kreşler, Bartın anaokulu, Bartın özel anaokulu,Bartın 'daki özel anaokulları, Bartın 'daki anaokullarının telefonları; Bartın 'daki kreşlerin telefon numaraları, Bartın 'daki kreşlerin adresleri,