BATMAN KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Batman Kreşleri

  BATMAN KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Batman ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Batman ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Batman ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  ALPASLAN ANAOKULU

  İletişim;

  Adres :Alparslan Anaokulu

  SASON / BATMAN

  BAHAR ANAOKULU

  İletişim;

  Tel:04882123178

  Adres :19 Mayıs Mahallesi 923 Sok.

  MERKEZ / BATMAN

  Doğa Koleji Batman Anaokulu

  Hakkımızda;

  Batman Doğa Koleji, 2010 - 2011 eğitim-öğretim yılında Batman`ın köklü eğitim kurumlarından Özel Doruk Koleji' nin Doğa Koleji' ne katılmasıyla eğitime başladı. Doğa Koleji'nin Batman' daki temsilcisi olan Batman Doğa Koleji, özgün eğitim modelleri ile Batmanlı öğrencilere eşsiz eğitim olanakları sunuyor. Akıllı tahta sistemleriyle donatılan 32 derslik ve 760 kişilik öğrenci kapasitesi olan, 7500 metrekare kapalı ve 10000 metrekare açık kampüs alanına sahip Batman Doğa Koleji'nde, kapalı yüzme havuzlarından tenis kortuna, basketbol ve voleybol sahalarından cep sinemasına, müzik atölyelerinden spor salonlarına, bilgisayar laboratuvarlarından özel kulüp odalarına kadar her türlü aktivite ve eğitim alanı bulunuyor. Bunların yanı sıra okulumuzda bir ekoloji bahçesi bulunuyor. Binicilik eğitimi de veren Batman Doğa Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisesiyle eğitim veriyor.

  Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları ile Okul Öncesi Eğitimi Yeniden Tanımlıyor! Üniversite Modüllerinden Alınan Yabancı Dil ve Bilim Eğitimi

  Araştırmaya dayalı, proje bazlı performans görevleri ile üniversite eğitim anlayışının temel modülleriyle erken yaşta tanışan Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları öğrencileri; 2 yaşından itibaren 5 dil yetisini aynı anda geliştirerek yabancı dil öğreniyor, Fen ve Bilim, Matematik, Düşünce Bilimler ve Performans modüllerinden oluşan Türkiye'nin en donanımlı ve bilimsel anaokulu eğitimini alıyor. Fen Eğitiminde temel olan kavramları erken yaşta öğrenen Doğa Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulları öğrencileri, ilerleyen yıllarda soyut bilimsel kavramları çok daha kolay kavrıyorlar. Matematik dersleri soyut kavramlarla değil, farklı öğrenme materyalleriyle zenginleştirilip oyunlarla yaratılan matematik dünyasında öğretiliyor. Doğa Koleji'nde her öğrenci çok değerli, çok özel ve çok ayrıcalıklı. Doğa Koleji öğrencileri bireysel farklılıklarını ön plana çıkaran özel etkinlikler ve performans günlerinde kendilerini keşfediyorlar.

  İletişim;

  Adres :Gültepe Mah. Tilmeç Toplu Konutları Yolu Üzeri 1. Km Batman

  Tel:0 (488) 221 03 13

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Adres :Bayındır Mahallesi 3620 Sokak

  Tel : 04882151655

  MERKEZ / BATMAN

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Tel:04882139337

  Adres :Pazar Yeri Mah. Nergiz Cad. Vakıfbank İlköğ.Ok. Yanı

  MERKEZ / BATMAN

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Tel:04882128277

  Adres :Kültür Mahallesi MERKEZ / BATMAN

  MERKEZ / BATMAN

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Tel:04882124165

  Adres :Çay Mah.Olimpik Yüzme Havzu Yanı

  MERKEZ / BATMAN

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Adres : Belde Mah. Mereto Cad.2702 Sok. MERKEZ / BATMAN

  Tel: 04882151257 -

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Tel:04882210556

  Adres :Belde Mahallesi

  MERKEZ / BATMAN

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Tel:4882310313

  Adres :Petrolkent Mh.16Mayıs İlköğretim Okulu Yanı MERKEZ / BATMAN

  MERKEZ / BATMAN

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Adres :KOZLUK / BATMAN

  Tel: 04884114735

  Özel Gülşen Kreş ve Gündüz Bakımevi

  İletişim;

  Tel:0 488 2144117

  Adres :Pınarbaşı Mahallesi Aydın Arslan Caddesi Mahatma Gandi Bulvarı No:61 Merkez / Batman

  Merkez / Batman

  Özel Gün Işığı Kreş Ve Bakım Evi

  İletişim;

  Tel: 0488 215 00 73

  Adres : Kültür Mah. 206 Evler Alman Hast. Krş. BATMAN

  Merkez / Batman

  PAPATYA ANAOKULU

  İletişim;

  Adres : Emniyet Müdürlüğü Karşısı BEŞİRİ / BATMAN

  Tel:04883112660

  SEVGİ ANAOKULU

  İletişim;

  Adres : Petrolkent Mah.İmkb İ.Ö.Okulu Yanı MERKEZ / BATMAN

  Tel:04482311206

  Anahtar kelimeler

  Batman kreşleri,Batman'daki kreşler,Batman kreş,Batman kreşler, Batman anaokulu, Batman özel anaokulu,Batman 'daki özel anaokulları, Batman 'daki anaokullarının telefonları; Batman'daki kreşlerin telefon numaraları, Batman 'daki kreşlerin adresleri,

  Kozluk kreşleri,Kozluk'daki kreşler,Kozluk kreş,Kozluk kreşler, Kozluk anaokulu, Kozluk özel anaokulu,Kozluk 'daki özel anaokulları, Kozluk 'daki anaokullarının telefonları; Kozluk'daki kreşlerin telefon numaraları, Kozluk 'daki kreşlerin adresleri,