BOLU KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Bolu Kreşleri

  BOLU KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Bolu ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Bolu ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Bolu ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  ALTIN LALE ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 217 78 78

  Adres: KARAÇAYIR MAHALLESİ MURAT CANBAŞ CAD. NO:12

  GÜL GONCA KREŞİ

  Hakkımızda;

  1.1. Kurucumuz

  Okulumuz; Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü’nden mezun olan, yirmi bir yılını M.E.B. bağlı okullarda okul öncesi öğretmenliği yaparak emekli olan Gülgonca Deligöz tarafından kurulmuştur.

  1.1. AMACIMIZ

  Okulumuzda kendisi ve yaşadığı dünya ile barışık, özgüveni yüksek, mutlu bireyler yetişmesine öncülük edecek, çağdaş eğitim programları uygulanmaktadır.

  Özenli, sevgi ve saygının hakim olduğu sıcacık bir ortamda;

  “ Çocuk yetiştirmek ihmale gelmez,

  Çocuklar gülecek biz güleceğiz,

  Biz güleceğiz ,Türkiye gülecek, Dünya gülecek!” sloganıyla ortaya çıkıp; “çocuklarımız her şeyin en iyisine layıktır” prensibiyle hareket etmek.

  Okulumuzda;

  *Çocuklarımızın bedensel, zihinsel, bilişsel, sosyal, duygusal ve psikomotor alanlarının gelişmesine ve yetenekleri yönünden yeterli düzeye ulaşmasını ve özbakım becerilerinin doğru ve sağlıklı şekilde tamamlamalarını ve kazanmalarını sağlamak.

  *Çocuklarımızın kendi beceri ve yeteneklerini ortaya çıkarabilmeleri için ortam hazırlayıp, kendilerine olan özgüvenlerini geliştirmek ve böylece kendini ifade edebilen, empati kurabilen, çözüm üretebilen, sorumluluklarını bilen, araştırmacı, sorgulayıcı, yargılayıcı ve üretken bireylerin yetişmesine yardımcı olmak.

  *Çocuklarımızın doğuştan gelen yeti ve yeteneklerini geliştirerek, karar verme , ruhsal yönden güçlü ve dengeli kişiliğe sahip olmalarını sağlayıp; vatanına, milletine, bayrağına ve kutsal değerlerine bağlı, Atatürkçü, çağdaş, yenilikçi çalışkan ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunabilecek ve yön verebilecek sağlam kişilikli bireyler olarak yetişmesini sağlamak amacımızdır.

  Eğitim Felsefemiz:

  · Eğitim modelimiz çoklu zeka ve etkin öğrenme metodudur.

  · Her çocuk bizim için özeldir.

  · Her biri farklı kişilik özelliklerine, ilgi, yetenek ve öğrenme becerilerine sahiptir.

  · Biz onlara beceri ve yeteneklerini ortaya koyabilecekleri bir öğrenme ortamı hazırlıyoruz.

  · Mutlu, sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda, kendine güvenen, yaşadığı dünyaya duyarlı, yaşama dönük bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

  Branş Derslerimiz: ;

  1.1.1. İngilizce:

  Yaş gruplarımıza göre değişen sürelerde yapılan bir etkinliktir.Amacımız çocuklarımızın kelime dağarcığını zenginleştirmek, onlara yabancı dil temeli vermektir.İngilizce programı geniş bir yelpazede verilmektedir.Çocuklar İngilizce’de öğrendikleri kelime, kalıp ve komutları; şarkılar, oyunlar ve faaliyetlerle pekiştirmektedirler.

  1.1.2. Satranç:

  Her yaşta sınır tanımadan oynanabilen bir oyundur.Satranç oyununun zihinsel yetenekleri artırdığı, kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyip “kendine güven duygusunu” aşıladığı yaygın ve bilinen bir gerçektir.

  Amacımız çocuğun etkinlik süresince motivasyonunun artması, bellek ve algılamasının hızlı bir gelişim sürecine girmesidir. Çalışmalar bireysel ve kolektif olarak yaptırılır.

  Bale:

  Çocukların vücutlarının esnekliğini ve koordinasyonunu sağlamak açısından önemlidir.Bale; kol ve bacakların uyumunu sağlar, özgüveni açığa çıkarır. Aynı zamanda müzik estetiğini de kazandırır. 3-4-5-6 yaş gruplarına jimnastik ağırlıklı olmak üzere ritm ve mimik çalışmaları yapılmaktadır.

  1.1.4. Resim ve Sanat Faaliyetleri:

  Sanat eğitimi yalnızca görsel ve plastik alandaki eğitimi değil , tüm anlatım yollarını kapsayan bir süreçtir.

  Algılama, görmeyi öğrenme, beğeni ve estetik değerlerin oluşmasıyla başlayan sanat eğitimi süreci üretme ve ürettiğinden zevk alma olarak gelişmesini sürdürür.

  Resim ve seramik eğitimi ile;

  1.Estet,k algılama

  2.Yeteneklerinin ortaya çıkması

  3.Estetik olarak karar verme

  4.Kültürel özelliklerin tanıtılması…amaçlanır.

  Çocuk bu çalışmalar ile renkeleri kullanarak düşünce ve duygularını nasıl şekillendirerek kağıda, hamura biçim vermeyi öğrenir.Çocuk bütün duygularını en kolay yaptığı resimler ile dile getirir.Hayal dünyası içinde kendisini anlatır.Seçilen renkler, yapılan desen ve çizgilerde bunlar açıkça görülür.

  1.1.5. Drama:

  Çocukların duygu, düşünce, gözlem ve hayal gücünü oynayarak ifade edebileceği bir ortam sağlar.Yaparak, yaşayarak öğrenme tekniğidir.Drama varolan şeyi öğretmez.Çocukta var olanları çıkarmak için uygulanır.

  İletişim;

  Telefon :

  Adres: BOROZANLAR MAH. BOLU

  İZZET BAYSAL ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0374 215 13 76

  Adres: Tabaklar Mah Hastane Cad No:35

  Bolu MERKEZ

  LALE BAHÇESİ ANAOKULU

  Hakkımızda;

  KADROMUZ

  Bolu Özel Lalebahçesi Anaokulu, kendi sahasında tecrübeli, güleryüzlü, uzman eğitimci kadrosu ve MEB programına uygun hazırlanmış öğretim programlarıyla çocuklarımızın gelecek yıllarına hazırlanmalarında sağlam bir altyapı oluşturacaktır.

  GAYEMİZ

  Milli ve ahlâki değerleri kazandırmak,

  Öğrencilerimize okulu sevdirmek

  Zihinsel, bedensel, duygusal, sosyal yönden gelişmelerini ve temel alışkanlıkları kazanmalarını sağlamak.

  Kendilerini ifade edebilmelerine imkan sağlamak.

  Yaşayarak ve gözlemleyerek öğrenmelerine fırsat vermek

  Ülkemizin gelişmesine katkıda bulunabilecek sağlam kişilikli bireyler yetiştirmek.

  PROGRAMIMIZ

  3-4-5 Yaş (37-66 Ay) okul öncesi dönem, eğitimin ilk başladığı yıllardır. İnsan hayatındaki öğrenmelerin %60'ının gerçekleştiği bu dönemde eğitim tesadüflere bırakılmamalıdır.

  Zihinsel Gelişim

  Sosyal Gelişim

  Duygusal Gelişim

  Psiko-Motor (El becerilerinin beyinle olan iletişimi ) Gelişim.

  Neden Lale Bahçesi;

  Anaokulu tam da ismi gibi, çoğu zaman anne kucağından ilk ayrılış, okul ile ilk kez tanışma anlamına gelir. Çocuklar anaokuluyla mutlaka tanışmalıdır.Çünkü oyun yoluyla sosyal, bilişsel ve duygusal anlamda becerileri geliştirecek bir sürecin yaşanması gerekir. Okul öncesi dönem hayatın altın çağıdır. En yoğun öğrenme 0-7 yaş gurubu arasında gerçekleşir. Yaşamımız boyunca öğrendiklerimizin % 80'ini 0-7 yaş gurubu aralığında öğreniriz. Bu gerçek, okul öncesi dönemin neden bu kadar önemli olduğunu ve bu dönemde alınan eğitimin anlamı üzerinde bizleri düşünmeye sevk etmektedir.

  Günümüz çocukları bizden farklı düşünmekte, farklı isteklerde bulunmakta, farklı şeyler hissetmekte ve teknolojik gelişmelerle birlikte büyümektedir. Okul öncesi eğitim bir ülkenin geleceği ve kalkınması demektir. Biz yetiştirdiğimiz bireylerle, Ülkesini seven, paylaşmasını bilen, ana dilini en iyi şekilde ifade edebilen , ayakta kalabilen, öğrenen, sorgulayan, sorumluluk alabilen, başarılı ve ileride model oluşturabilecek çocuklar yetiştirebilmeyi hedefledik; ve bu hedef doğrultusunda da yolumuza devam etmekteyiz.

  Günümüzde sistem gereği çalışan annelerimiz çoğaldı, oyun alanları azaldı, gelişen teknoloji beraberinde saldırganlığı, tembelliği, bozuk ahlakı da getirdi. Dolayısı ile güçlünün ayakta kalabildiği bir dünya olduk .

  İşte biz bu dünyada gözünüz arkada kalmadan, milli ve manevi değerleri bütünleştirip mükemmele doğru giden; özgüven sahibi, paylaşmayı bilen, başkalarının haklarına saygılı, yeniliklere açık, doğaya saygılı, bilimsel düşünen, estetik anlayışı gelişmiş, üretken, araştırmacı, sorgulayan, sorumluluk taşıyabilen sorunlarına akılcı çözümler bulabilen, yeteneğini ve tasarım gücünü kullanabilen ve sürekli geliştiren, her yaştaki insanla sağlıklı iletişim kurabilen, ana dilini iyi kullanabilen, kendini ve insanları içten sevebilen yavrular yetiştirmek üzere hizmetinizde olan, sevginin hakim olduğu bir eğitim kurumuyuz.

  Yavrularımızın yaşama iyi bir başlangıç yapabilmesi için ve yavrularınız için kurduğunuz hayalleri gerçekleştirebilmeniz dileğiyle sizleri okulumuza bekliyoruz ….

  İletişim;

  Telefon 374 222 4 222

  Adres: Aşağı soku mahallesi Sadıklar sok. No:19 Merkez BOLU

  Bolu MERKEZ

  MEHMET ALİ TÜRKER ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0374 213 31 99

  Adres: Sümer Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Milli Eğitim Müdürlüğü Yanı

  Bolu MERKEZ

  MENGEN ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0374 356 38 80

  Adres: MENGEN

  METİN 2 ANAOKULU75. YIL ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 03742152125

  Adres: bolu göynük ilçesi çiçek sokak /no:4 mahallle:havuz mahalllesi

  Bolu GÖYNÜK

  Nafize Baysal Kreşi

  Hakkımızda;

  1. OKULUMUZUN FİZİKİ YAPISI

  Bolu’nun en köklü kurumlarından biri olan okulumuz 500 metrekarelik binasında 10 yıldır hizmet vermektedir. Tek katlı binamızda her yaş grubu için ayrılmış olan 6 ayrı sınıfımız ve küçük yaş grubundaki çocuklarımızın öğle uykuları için düzenlenmiş olan 6 uyku odamız bulunmaktadır. Hobi salonunda çocuklarımız gruplar halinde oyunlar oynayabilmekte ve haftanın belirli günleri dans ve tiyatro derslerine de katılabilirlerken; satranç ve bilgisayar salonlarımızda branş öğretmenleri ile, ilgi ve donanımlarını arttırabilmektedirler. Güzel havalarda kullanılmak üzere hazırladığımız geniş bahçemizi kahvaltı saatleri ve spor aktiviteleri için kullanmaktayız. Bunlara ek olarak okulumuzda yemek salonu, mutfak, çocuk tuvaletleri, müzik ve dans odası, sinema salonu, kurucu ve okul müdürü odaları bulunmaktadır.

  2. EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

  2-6 yaş gurubu çocuklarına hizmet veren okulumuz sosyal hizmetler kurumuna bağlıdır. Eğitmenlerimiz eşliğinde değerlendirdiğimiz öğrencilerimizi aile katılımları ile birlikte bir adım öteye taşımak amacımızdır. Eğitmenlerimiz tarafından gözlemlenecek çocuklarımızın oyun davranışları, olası problem davranışları, resim çalışmaları ve faaliyetleri değerlendirilecek ve çocuklarımızın her türlü gelişimini desteklemek üzere aile işbirliği teşvik edilecektir. Yapılacak aile görüşmeleri ile çocuklarımızın sorunlarını, sıkıntılarını anlayarak kalıcı çözümler bulmak ve çocuklarımızın mutluluğunu, başarısını daimi kılmak amacındayız. Bilişsel, bedensel, duyusal, psikomotor ve sosyal becerilerin gelişimine yönelik olarak verilen eğitimler ve yapılan aktiviteler çocukların bireysel özellikleri göz önüne alınarak planlanmakta olup, çocuğun her becerisinin gelişimi için deneyimli öğretmenleri eşliğinde zengin materyaller kullanılmaktadır. Çocuklarımızın çevresi ve yaşıtları ile kuracağı ilişkiler ve etkileşimler zengin ve kapsamlı kaynaklarla desteklenmektedir.

  3. İŞLEYİŞ

  — Çalışma saatlerimiz 07:30- 17:30’dur.

  — Okulumuz resmi tatillerde kapalıdır.

  - Tüm gün kreşimizde bulunan eğitmenlerimiz ile çocuklarımızın ve ebeveynleri olarak velilerimizin problemleri hakkında bireysel görüşme imkanı sunmaktayız.

  - Çocuklarımızı daha iyi anlamak üzere eğitmenlerimiz ile birlikte öykü, resim analizi, ve testler yapılmakta; gelişimsel değerlendirmelerimiz velilerimize sunulmaktadır.

  — Okulumuzda koruyucu sağlık hizmetleri verilmektedir. Çocuklarımız Uzman Çocuk doktorları tarafından aylık periyodik sağlık muayenesinden geçirilmektedir. Öğrenciye ait formlarda kayıt tutulup, sağlık problemi tespit edilen çocuklarımız için aile bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Çocuğunuzun evde istirahatını gerektiren bir rahatsızlığı varsa size telefonla haber verilir, Evde istirahatı gereken öğrenci, velisi tarafından okuldan alınır. Çocuğunuzun ilaç kullanması gerekiyorsa ne kadar ve ne zaman verileceğini belirten imzalı yazı verildiğinde okulda öğretmenleri tarafından verilmektedir.

  - Sene sonu velilerimiz ile birlikte kutlamalar yapılmaktadır.

  -İlkokula başlayacak öğrencilerimize kep töreni düzenlenmektedir.

  -Çocuklarımızın görerek ve yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için yılın belirli zamanları öğretmenleri ve yardımcı anneleri refakatinde kütüphane, Kızılay, huzurevi, müze vb. kuruluşlara geziler düzenlenmektedir.

  - İsteyen velilerimize Okulumuzun aylık eğitim programı ve beslenme listeleri verilmektedir.

  - Okulumuzda isteyen öğrencilerimiz için ücretli servis imkanı sağlanmaktadır. Servislerimizin güvenliği hostesimizin eşliğinde tam kontrollü olarak sağlanmaktadır.

  - Çocuklarınızın hiçbir anını kaçırmamanız için öğrenci günlüklerimiz tutulmaktadır.

  - Eğitmenlerimiz tarafından çocukların ilgi alanları gözlemlenmekte, aile işbirliği gözetilmekte ve çocuklarımız için önerilerde bulunulmaktadır.

  - Okulumuzda gerekli gördüğünüz durumlarda veli-öğretmen görüşmeleri yapılmaktadır.

  -Okul-aile işbirliğini güçlendirmek, çocuklarla eğlenceli vakit geçirmeleri, sınıf ortamında çocuğunu gözlemleyebilmesi amacıyla velilere, “veli katılım programı” düzenlemekteyiz. Randevu alarak istediğiniz bir çalışmayı çocuklarınızla birlikte okulda yapabilirsiniz.

  - Çocuklarımızın gün boyu neler yaptığını Facebook sayfamızda sürekli olarak güncellenen fotoğraflarımızdan takip edebilirsiniz.

  İletişim;

  Telefon 0374 217 75 11

  Adres: Karamanlı mah. Konuralp cad. No:20 (Eski Bağkur Karşısı)

  Bolu GÖYNÜK

  NENE HATUN ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0374 341 20 46

  Adres: Asilbey Mah.

  Bolu YENİÇAĞA

  PAPATYA KREŞİ

  Hakkımızda

  Özel Papatya Kres ve Gündüz Bakımevi olarak Egitim-ögretim hayatına yeni baslamanın heyecanı, sizlerin ilgisi-destegi ve güçlü kadromuz sayesinde kısa zamanda kres ve gündüz bakımevi anlayısında fark yaratacagımıza inanıyoruz. Bunu da örnek alıp bir seyler yaparak degil, örnek alınacak egitim hizmetleri gerçeklestirerek basaracagımızı taahhüt ediyoruz. Ekibimizin yakalamıs oldugu ivme, sizlerin ve ögrencilerimizin sahip oldugu potansiyel ile süphesiz basarıyı getirecektir. Özel Papatya Kres ve Gündüz Bakımevi dinamik yönetici, ögretmen ve egitici kadrosuna sahiptir. Ögrencilerimiz, teknolojinin sundugu her türlü imkandan yararlanarak, görerek, deneyerek yaparak ögrenmenin ayrıcalıgını yasayacaklar. Etkili iletisim kurabilen, özgüven sahibi bireyler olarak yetisecekler. Egitim ögretim süreci içinde okul yöneticilerimiz ve ögretmenlerimiz, siz velilerimizle sıkı temas içinde olacaklardır. Bir çocugun iyi bir okula verilmesi ile anne ve babanın yetistirme görevi süphesiz ki bitmemektedir. Çocugu yalnız okul yetistirmez. Okulun, aile ve çevrenin çocugun yetismesinde orantılı sorumlulukları vardır. Özellikle okul dısı zamanlarda velinin bu sorumlulugu daha da fazladır. Çocugunuzun okulumuzdaki ögrenim hayatı boyunca bu sorumlulugu, isbirligi içinde birlikte tasıyacagız. Bizler gelecegi sekillendirdigimizin bilinci içinde hareket etmeye çalısıyoruz. Bu nedenle sizlerden emanet aldıgımız çocuklarınızı degerlerle donanmıs sekilde sizlere teslim etme gayreti içerisinde olacagız. Kurumumuza ait uygulamaların ve kuralların siz veliler tarafından aynı bakıs açısı ve anlayısıyla algılanacagına ve sorumlulukların eksiksiz olarak yerine getirilecegine olan inancımız sonsuzdur. Sizlerde çok sevdiginiz çocuklarınızın, yetkili ve güvenilir ellerde olduguna emin olun. Yarınların sizler için daha mutlu ve güzel olmasını temenni eder hayırlı bir egitim ögretim yılı dileriz.

  Misyonumuz

  Milli ve manevi degerlere sahip çıkan aynı zamanda modern düsünebilen dengeli bireyler yetistirmek. Okul öncesi egitimin önemini ve ciddiyetini hissederek çocuklarımızı okula hazırlamak. Güzel ahlaklı ve nitelikli bireyler yetistirmek. Mutlulugu ve ruhsal gelisimi ön planda tutan, yeteneklerini gelistiren, anadilini etkin ve dogru kullanabilen ve yabancı dillerin ögrenilmesinin gerekliligine inanan, problem çözme tekniklerini bilen, kendini her ortamda rahatlıkla ifade edebilen, bireyler yetistirmek.

  Vizyonumuz

  Okul öncesi egitime farklı bir boyut kazandırmak. Sevgi,saygı ve hosgörü tohumları ekmek. Egitim standartlarının yükseltilmesinde öncü ve lider kuruluslardan birisi olmak.

  Temel Değerlerimiz

  Özel Papatya Kres ve Gündüz Bakımevi Çocuk merkezli bir egitim metodundan yola çıkmaktadır. Montessori yaklasımında oldugu gibi çocuga zengin materyal çesitleri sunarak kendi ilgi alan ve egilimlerini kesfetmesine müdahale etmeden yardımcı olmayı hede emektedir. Aynı zamanda çoklu zeka ve High-Scope Metotlarının hassasiyetleri dogrultusunda çocuklara gelisim programları uygulamayı amaç edinmistir. Çocuklarımızı yasadıkları çevreyle uyumlu olmaları için proje tabanlı egitim felsefesini de kendisine ilke edinmistir. Ayrıca Özel Papatya Kres ve Gündüz Bakımevi olarak çocuklarımızın yasamlarında daha basarılı ve mutlu bireyler olmaları, toplum içinde güzel ahlaklı bir insan ve iyi bir vatandas olarak yer alabilmeleri amacıyla degerler egitimi çalısmaları yapmaktadır. Özel Papatya Kres ve Gündüz Bakımevi çocukların dogustan var olan yeteneklerini gösterebilecegi ortamlar hazırlar ve kendini ifade etmesini saglar. Ayrıca tarihi ve kültürel deger bir bütün halinde ele alınıp çocukların gelisimi özenle takip edilmektedir. Bu sekilde yapılan çalısmalarda öz ve evrensel degerler çocuklarımıza tek tek anlatılıp uygulama imkanı bulurlar. Çocuklar uygulamaya geçirdikleri deneyler ve denemeler sayesinde yasayarak ögrenmenin keyfine varabileceklerdir.

  Branş Derslerimiz

  İngilizce :

  Okul Öncesinde ingilizce çok önemli bir rol oynar çünkü birçok ögrenci ingilizce ile ilk defa okul öncesinde karsılaşır. Rahat bir atmosfer, profesyonel bir takım ve donanımlı bir müfredat, bu deneyimi daha çekici hale getirir.

  Halk Oyunları :

  Çocuklarımızın fiziksel gelişimleri ile birlikte, milli ve kültürel bir takım degerlerin verilmesi, sosyal birlikteliğin aşılanması hedeflenmektedir.

  Müzik :

  Müzik ögretmeni ile birlikte çesitli müzik enstrümanlarını kullanarak ritim ve hareket yoluyla kendilerini ifade etmeleri saglanmaktadır.

  Satranç :

  Masallarla çocuğa satrancın anlatılması, hazırlanan boyama kitapları ve alıştırma kitaplarıyla pekiştirilmesi, düşünme sporu olarak zihinsel gelişimin desteklenmesi hedeflenmektedir.

  Ebru :

  Ebru sanatı estetik duyarlılığın gelişmesi, iletişim, stresle başa çıkma, zamanı doğru kullanma, isteklendirme, üretme, sabır, disiplin, uyum ve olumluluk gibi konularda kisiye önemli katkılar saglar. Ayrıca geleneksel sanatı çocuklarımıza ögretmeyi amaçlamaktadır.

  Binicilik :

  Yaz okulunda vereceğimiz binicilik dersi ile çocuklarda kendine öz güveni gelistirme ve hayvan sevgisini kazandırmayı hedeflemekteyiz.

  Drama :

  Drama çocuğa ezberci eğitimden çıkarak karar alabilme, ben duygusunu yenip biz duygusu olusturma,kendini tanıma, oyuna katılım, farklı oyunlar ögrenme ve bu oyunlardan çıkarımda bulunma yeteneklerini gelistirir.

  Bahçıvanlık :

  Bu derslerin amacı, öğrencinin bitkiler, hayvanlar, aralarındaki ilişki hakkında genel bilgi ve bakış açısını geliştirmek ve bunun yanı sıra çevrenin insanla ve iklimle olan iliskişini netleştirmektir.

  Yüzme :

  Yaz okullarında vereceğimiz yüzme derslerindeki hedefimiz çocuklarımızın yüzme sporundan zevk almalarını ve eğlenmelerini sağlamaktır. Bunun yanı sıra güven duygularını geliştirmeyi ve basit formda yüzme tekniklerinin öğretilmesini amaçlamaktayız.

  İletişim;

  Telefon 0374 220 15 15

  Adres: Seyit Mahallesi Mudurnu Caddesi NO:16 BOLU

  PORTAKAL ÇİÇEĞİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

  İletişim;

  Telefon 0 374 275 17 80

  Adres: KALICI KONUTLAR YOLU GAZİ KONUTLARI A-1 BLOK

  Bolu MERKEZ

  Yeni Nesil Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Kreşimiz 2006 yılı Ağustos ayında kuruldu. 195 öğrenci kapasitesi ile Bolu’nun en büyük Okul Öncesi Eğitim Kurumu olan kreşimiz, modern donanımı, eğitici materyalleri ve oyun gruplarıyla da ilimize okul öncesi eğitimde farklılığını henüz kuruluş aşamasında göstermiş oldu. Kreşimiz hedefleri ve standartlarıyla eminim ki bir gün ülkemizin en iyi kreşleri arasında yerini alacaktır. Kreşimizin yöneticileri ve öğretmenlerimiz ülkemizin en iyisi olabilmek için kreşimizin amaç ve hedeflerini de şöyle belirlemişler;

  KREŞİMİZİN AMAÇ VE HEDEFLERİ

  Çocuklarımızın yaş ve gelişimsel farklılıkları göz önünde bulundurularak;

  Zihinsel, fiziksel, dil, sosyal gelişimleri ve öz bakım becerilerinin gelişimini destekleyen,

  Yaratıcı düşünce ve öz güvenlerini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen,

  Toplumsal kuralları öğrenmeleri ve yerinde kullanabilmelerini destekleyen,

  Öğrenme istek ve merakını uyandırmayı ve öğrendikleri arasında ilişki kurabilmelerini sağlayan,

  Temel kavramları hem ana dilinde hem de yabancı bir dilde öğrenmeyi hedefleyen,

  Yaşayarak, beş duyuyu kullanarak ve etkin öğrenme yöntemini uygulayarak.

  Liderlik duygularının gelişimine destek sağlayan bir eğitim anlayışıyla;

  Okul öncesi eğitimde ülkemizin önde gelen kuruluşlar arasında yer almak,

  Ve çocuklarının kendine ve çevresine faydalı, çağdaş, sorumluluk sahibi ve kendine güvenen nesiller olarak yetişmesine destek sağlamayı hedeflemektedir.

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Telefon 0374 270 40 40

  Adres: Kültür mah. Fatih sok. No:13

  Bolu MERKEZ

  ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU

  İletişim;

  Adres: Seviller Mah. Hükümet Cd. No:6 Bolu MENGEN

  Anahtar kelimeler

  Bolu kreşleri,Bolu'daki kreşler,Bolu kreş,Bolu kreşler, Bolu anaokulu, Bolu özel anaokulu,Bolu 'daki özel anaokulları, Bolu 'daki anaokullarının telefonları; Bolu 'daki kreşlerin telefon numaraları, Bolu 'daki kreşlerin adresleri,

  Mengen kreşleri,Mengen'deki kreşler,Mengen kreş,Mengen kreşler, Mengen anaokulu, Mengen özel anaokulu,Mengen 'deki özel anaokulları, Mengen 'deki anaokullarının telefonları; Mengen 'deki kreşlerin telefon numaraları, Mengen 'deki kreşlerin adresleri,

  Göynük kreşleri,Göynük'deki kreşler,Göynük kreş,Göynük kreşler, Göynük anaokulu, Göynük özel anaokulu,Göynük 'deki özel anaokulları, Göynük 'deki anaokullarının telefonları; Göynük 'deki kreşlerin telefon numaraları, Göynük 'deki kreşlerin adresleri,

  Yeniçağa kreşleri,Yeniçağa'daki kreşler,Yeniçağa kreş,Yeniçağa kreşler, Yeniçağa anaokulu, Yeniçağa özel anaokulu,Yeniçağa 'daki özel anaokulları, Yeniçağa 'daki anaokullarının telefonları; Yeniçağa 'daki kreşlerin telefon numaraları, Yeniçağa 'daki kreşlerin adresleri,