ÇANAKKALE KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Çanakkale Kreşleri

  ÇANAKKALE KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Çanakkale ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Çanakkale ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Çanakkale ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  AYDEDE KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

  Hakkımızda;

  Kreşimiz 2007 yılı Ağustos ayında kuruldu. Çanakkale’nin en büyük Okul Öncesi Eğitim Kurumlarından biri olan kreşimiz 3 katlı depreme dayanıklı yeni binası,modern donanımı,eğitici materyalleri ve oyun gruplarıyla da ilimize okul öncesi eğitimde farklılığını henüz kuruluş aşamasında göstermiştir.Kreşimizde 3 yaş (24-36 ay) , 4 yaş (36-48 ay ) , 5 yaş ( 48-60 ay) ve 6 yaş ( 60-72 ay) olmak üzere dört ayrı sınıf ve her sınıfta iki ayrı öğretmen bulunmaktadır.. Kreşimiz hedefleri ve standartlarıyla en iyi kreşler arasında yerini almıştır.

  İletişim;

  Telefon 0286 217 94 30

  Adres: İsmet Paşa Mah. Papatya Sok. No:21

  Çanakkale MERKEZ

  BARBAROS GÜNIŞIĞI ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0286 213 84 85

  Adres: Barbaros Mah. Kutlu Sok.

  Çanakkale MERKEZ

  BAHAR KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0286 217 52 30

  Adres: Cevat Paşa Mh.

  Çanakkale MERKEZ

  BİZİM KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0286 212 22 04

  Adres: Cevatpaşa Mahallesi Fulya Sokak No:7/2

  Çanakkale MERKEZ

  ÇİÇEK KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0286 217 30 48

  Adres: Cevatpaşa Mah. Kaya Sok. No:63 Kat:1\2

  Çanakkale MERKEZ

  GÜLİSTAN KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

  Hakkımızda;

  Gülistan çocuk merkezli etkinliklerle hayata hazırlama metodundan yola çıkmaktadır. Çocukları kendi yaşadığımız zamana göre değil onların yaşayacakları zamana göre yetişmelerini önemseyen kurumumuz çocuklara çağın bütün teknolojik gelişmelerini takip edebilmelerini ve sağlam bir karakterde insan olmalarını sağlamak için bütün imkanlarını kullanmaktadır.

  Çocuğa zengin materyal çeşitlerini sunarak kendi ilgi alan ve eğilimlerini keşfetmesine müdahale etmeden yardımcı olmayı hedeflemektedir. Çocuklarımızın yaşamlarında daha başarılı ve mutlu bireyler olmaları, toplum içinde güzel ahlaklı bir insan ve iyi bir vatandaş olarak yer alabilmeleri amacıyla karakter eğitimi faaliyetleri yapılmaktadır. Çocuklarımızın doğuştan varolan yeteneklerini gösterebilecekleri ortamlar oluşturarak, kendini ifade edebilmesini destekleme felsefesi doğrultusunda hareket ediyoruz.

  Gülistan çocuklarının problem çözme yeteneği, el becerileri, kavram bilinci, kendini ifade gücü, dinleme kabiliyeti, el göz koordinasyonları, dikkatliliği, sosyal paylaşımı, bedensel hareketliliği, ritim duygusu, kompozisyon becerileri gibi yeteneklerinin gelişimi hedeflenmektedir.

  Müstakil Bahçeli, şirin ortamlarımızda çocuk psikologlarımızla, şevkatli, sevecen ve uzman kadromuz, modern araç gereçlerimizle, güvenli servislerimizle gıda uzmanlarının kontrolünde hazırlanan lezzetli yemeklerimizle çocuklarımızı yarınlara hazırlıyoruz.

  İletişim;

  Telefon 0262 322 22 18

  Adres: Tepeköy Mh. Muradiye Sk. 54/5 İzmit

  Çanakkale MERKEZ

  KEMAL PAŞA ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0286 814 28 00

  Adres: Kemal Paşa Mah. Selahaddin Adil Sok. No:40

  Çanakkale ECEABAT

  MELEĞİM KREŞ ve GÜNDÜZ BAKIM EVİ

  Hakkımızda;

  Kreşimiz 2009 yılında kurucu Melek ÇENEBAŞI tarafından açılmıştır.

  220 metrekare iç kullanım alanı, 240 metrekare dış bahçe kullanımı , aynı zamanda kreşimize ait 430 metrekare oyun alanı vardır.

  İç kullanım alanımız komple yalıtımlı olup doğalgaz ısınma sistemi ile ısınmaktadır.

  Sınıflarımız; eğitim köşeleri, hayal, evcilik, fen ve doğa, müzik, blok, güzellik köşeleri ile çocuklarımızın yaş ve yeteneklerine göre dizayn edilmiş olup, "yıldız, ay ve güneş" diye üç gruptur. Bunun yanında ayrı uyku odamız, hayal odamız ve çocuklara özel banyo ve tuvaletimiz vardır.

  İletişim;

  Telefon 0 541 303 66 89

  Adres: cumhuriyet mah. ihsan şenkartal cad .şenkartal 7. sok .no/ 1 ÇANAKKALE/ KEPEZ/

  ÇANAKKALE/ KEPEZ

  MASAL ÜLKESİ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

  İletişim;

  Adres: Kemalpaşa Mahallesi Yeni Sokak No:2

  Çanakkale MERKEZ

  Minik Kalpler Anaokulu

  İletişim;

  Telefon 0286 212 41 73

  Adres: Barbaros Mah.Harmanlık Sok.No:40

  Çanakkale MERKEZ

  18 EYLÜL ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0286 317 37 17

  İl - İlçe Çanakkale BİGA

  Adres: Eski Bandırma Cd. Çanakkale BİGA

  SİNA KREŞ VE ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 02867732022

  Adres: Camikebir mah. Karagöz sokak No:5 Bayramiç Çanakkale BAYRAMİÇ

  Çanakkale BAYRAMİÇ

  ŞİRİNLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ

  İletişim;

  Telefon 0286 213 68 12

  Adres: Cevatpaşa Mahallesi Bahriye Üçok Caddesi No:16/A

  Çanakkale MERKEZ

  ZÜBEYDA HANIM ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0286 213 65 49

  Adres: Esenler Mah.Özgürlük cad

  Çanakkale MERKEZ

  Anahtar kelimeler

  Çanakkale kreşleri, Çanakkale'deki kreşler,Çanakkale kreş,Çanakkale kreşler, Çanakkale anaokulu, Çanakkale özel anaokulu,Çanakkale 'deki özel anaokulları, Çanakkale'deki anaokullarının telefonları; Çanakkale'deki kreşlerin telefon numaraları, Çanakkale'deki kreşlerin adresleri,

  Biga kreşleri, Biga'daki kreşler,Biga kreş,Biga kreşler, Biga anaokulu, Biga özel anaokulu,Biga 'daki özel anaokulları, Biga'daki anaokullarının telefonları; Biga'daki kreşlerin telefon numaraları, Biga'daki kreşlerin adresleri,

  Kepez kreşleri, Kepez'deki kreşler,Kepez kreş,Kepez kreşler, Kepez anaokulu, Kepez özel anaokulu,Kepez 'deki özel anaokulları, Kepez'deki anaokullarının telefonları; Kepez'deki kreşlerin telefon numaraları, Kepez'deki kreşlerin adresleri,

  Eceabat kreşleri, Eceabat'daki kreşler,Eceabat kreş,Eceabat kreşler, Eceabat anaokulu, Eceabat özel anaokulu,Eceabat 'daki özel anaokulları, Eceabat'daki anaokullarının telefonları; Eceabat'daki kreşlerin telefon numaraları, Eceabat'daki kreşlerin adresleri,