DÜZCE KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Düzce Kreşleri

  DÜZCE KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Düzce ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Düzce ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Düzce ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  AKÇAKOCA ANAOKULU

  İletişim;

  Adresi : Orhan Gazi Mah. Ali Servet Sok. AKÇAKOCA / DÜZCE

  Tel & Fax : 03806116502

  BAYRAM TURAN ÇETİN ANAOKULU

  İletişim;

  Adresi : Ağaköyü Mahallesi MERKEZ / DÜZCE

  Tel & Fax : 03805142876

  B.Ü. AVNİ AKYOL ÜMİT VAKFI ANAOKULU

  İletişim;

  Adresi : Aziziye Mah. MERKEZ / DÜZCE

  Tel & Fax : 03805248497

  CUMAYERİ ANAOKULU

  İletişim;

  Adresi : ORTA MAH.ÖZ.SK. CUMAYERİ / DÜZCE

  Tel & Fax : 03807355141 - 3807355151

  Düzce Özel Kültür Koleji

  Hakkımızda;

  VİZYONUMUZ

  Yeni bin yıla ayak uydurmuş bir kurum olarak, evrensel ilkeler ışığında daima mükemmele doğru ilerlemektir.

  MİSYONUMUZ

  Öğrenmeyi öğreten, araştırıcı ruhun çeşitli projelerle desteklendiği, sosyalliği ve kültürü içine sindirmiş, bilgiye tam yetkin, ekibiyle gittikçe gelişen, başarılı bir okul olma kimliğini oluşturmak ve sürdürmektir.

  HEDEFLERİMİZ

  Atatürkçü düşüncenin ışığında;

  Başarıya inanmış hedefi olan,

  Bilgide donanımlı,

  Bilimsel düşünen, araştırmacı ve yaratıcı,

  Yeteneklerinin bilincinde olan ve yeteneklerini geliştiren,

  Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilen,

  Üretken ve yeniliğe açık,

  Ekip çalışmasının başarıdaki öneminin farkında,

  Sorumluluk bilincine sahip,

  Kendisiyle ve çevresiyle barışık,

  Doğa ve çevre bilinci yüksek,

  Kişilikli, öz güvenli, sevgi dolu bireyler yetiştirmektir.

  BRANŞ DERSLERİMİZ

  RESİM

  Resim dersinde öğrenciler yaşlarına uygun çeşitli tekniklerle yaratıcılıklarını geliştirirler. Ara ve ana renkler yaş grubuna göre aşamalı olarak öğretilir. Çocukların farklı figürler yapması ve estetik duygularının gelişmesi hedeflenir.

  MÜZİK

  Çocukların yaş grupları esas alınarak hazırlanan müzik dersi programında belli aralıklarla farklı müzik enstrümanları tanıtılır. Çocuklar farklı enstrümanlar eşliğinde çeşitli şarkılar söyleyerek oyunlar oynarlar. Özel gün ve haftaların da program dahilinde olduğu derslerde çocuklar özel günlere ait şarkılar, tekerlemeler ve marşlar öğrenirler. Çocukların kendi bedenlerini tanımaları amacıyla beden perküsyonu çalışmaları yapılır. Ritm duygularını gelişir, dinlemek, dinlediğini aktarmak ve grup halinde şarkı söyleyebilme becerisini kazanmış olurlar.

  BİLGİSAYAR DERSİ

  Çocuklar yaşlarına ve seviyelerine uygun bilgisayar kullanımı ile ilgili tüm teknik bilgilere sahip olurlar. Bu bilgileri uygulamalı biçimde oyunlar oynayarak, çizimler yaparak kullanır ve teknolojinin hayatımızdaki yeri ve önemi hakkında bilgi sahibi olurlar.

  BEDEN EĞİTİMİ

  Beden Eğitimi dersi çocukların kaslarını geliştirmeye ve el göz koordinasyonunu güçlendirmeye dayalı bir programdır. Çocuklar açık ve kapalı alanlarda ritmik hareketlerle oyunlar oynayarak, farklı spor dallarını tanıyarak neşeli ve kaliteli dakikalar yaşarlar.

  MENTAL ARİTMETİK

  Zekanın anahtarı olarak adlandırılan bir beyin gelişimi programıdır. Amacı çocuklarda yüksek konsantrasyon, gelişmiş dinleme becerisi, ileri derecede analitik düşünme, güçlü hayal gücü, odaklanma kolaylığı, gelişmiş hafıza ve hızlı zeka gelişimi sağlamaktır. Çalışmalar Abaküs adı verilen özel bir sayma aracı ile özel eğitmenler tarafından yürütülür. Okulumuzda Mental Aritmetik dersleri 5 + yaş grubuna uygulanır.

  YOGA VE PLATES

  Derslerin amacı bedensel farklılığını keşfeden, özgüveni yüksek çocuklar yetiştirmektir. Yoga ve plates grup halinde yapılan bedeni dinlendiren ve eğiten bir egzersiz türüdür. Dersler esnasında çocuklar kurallara uymayı, belli bir disiplin içinde hareket etmeyi öğrenirler. Okulöncesi dönemde yapılan yoga ve plates çocuğa denge, koordinasyon, fiziksel beceri ve güç gibi özellikler kazandırır, kas ve omurga gelişimini olumlu yönde etkiler.

  İletişim;

  Tel & Fax :0380 524 13 17

  Adresi : Koçyazı Köyü Kalıcı Konutlar Yolu Düzce

  DÜZCE ANAOKULU (MERKEZ)

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Adresi : Nusrettin Mah.İstiklal Caddesi No:3 MERKEZ / DÜZCE

  Tel & Fax : 03805239122 - 3805232923

  GÜMÜŞOVA ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Adresi : Merkez Mahallesi İsmet Paşa Caddesi GÜMÜŞOVA / DÜZCE

  Tel & Fax : 03807312555

  MİNİK DAHİLER ANAOKULU

  h1>İletişim;

  Adresi : Kültür Mh.Spor Sk No:38

  Tel & Fax : 0380 514 36 03

  Neslim Kreş & Anaokulu

  Hakkımızda;

  Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

  Neslim Kreş ve Anaokulu; 0-6 yaş grubu çocuklarımıza okul öncesi eğitim hizmeti vermek üzere Düzce ilinde faaliyete geçmiştir. Kısa zamanda başarılı çalışmaları ile okul öncesi eğitimde ismini duyuran okulumuz okul öncesi eğitim kurumu olarak tasarlanmış geniş alana sahip akılı binasında faaliyetine devam etmektedir.

  Neslim Kreş ve Anaokulu olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana okul öncesi eğitimin önemini bilen anne ve babalarla çalışmanın gururunu taşıyoruz.

  Çocuklarımızın gelişimleri, kendi yaş gruplarına uygun programlarla, açık hava oyunlarıyla, şarkılarla, eğitici materyallerle, deney ve yaratıcı dramalarla zenginleştirilerek desteklenmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hazırlanmış müzik, dans, drama, jimnastik, ingilizce, satranç, tiyatro, sinema ve gezilerle desteklenmiş bir eğitim programı uygulanmaktadır. Çocuklarımıza grup çalışmaları ile paylaşmayı öğretmek ve sosyal bir insan olmaları yönünde ilk adımı atmalarını sağlamak, çocuklarımızda öğrenme isteğini uyandırmak, araştırmacı, sorgulayıcı olmalarını desteklemek, karakter eğitimi ile; sevgi, saygı, paylaşma, yardımlaşma, empati, doğruluk, dürüstlük, arkadaşlık, dostluk ve sorumluluk bilinçlerini geliştirmek başlıca hedeflerimizdir.

  KALİTE VE KONFOR

  Eğitim uzmanları, psikologlar, tasarımcılar deneyimleri doğrultusunda; girişten uyku salonuna yemekhaneden oyun ve eğitim salonlarından, bahçeye kadar tüm mekanlarda renk, mobilya, malzeme oyuncaklar objeler titizlikle seçilmiştir. Çocuklar için tiyatro ve sinema salonu, jimnastik salonu ve oyun odaları, tüm aktivitelerini eksiksiz yerine getirilmesi amacı ile hiçbir ayrıntı gözden kaçırılmadan oluşturulmuştur. Neslim Kreş, diyetisyen kontrolünde ve gözetiminde oluşturduğu dengeli beslenme listeleri ile hijyen yemekhanesinde yemeklerini sunmaktadır.

  Hedefimiz, çocuklarımıza güvenli, huzurlu ve ferah bir ortamda; yaparak-yaşayarak öğrenmelerine önem veren kaliteli bir eğitim sunmaktır. Geleceğin yetişkinleri şimdiki çocuklarımız olduğuna göre onlara iyi bir eğitim vermek en birinci vazifemizdir. Eğitimi ihmal edilmiş her çocuk gelecekteki sorunlu bireyleri oluşturacaktır. Bizler de çocuklarımıza geleceğimiz olarak baktığımızdan onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişmelerine katkıda bulunmak istiyoruz. Biz kurucular olarak ve çalışan tüm personelimiz gelen çocuklarımıza gereken ilgi ve şefkati göstermekteyiz.

  Misyonumuz;

  Neslim Kreş’ de, öğrenciler, bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar, özdisiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

  Kurumumuzda açık kapı politikası izlenmektedir; başta velilerimiz olmak üzere isteyen herkes, yuva ve anaokulumuzu ziyaret edebilir. Neslim Kreş olarak, ailelerimizin katılımını gönülden desteklemekte, onlara kendilerini çocuk eğitimi ve gelişimiyle ilgili konularda geliştirebilecekleri, öğretmenlerimizle birlikte çocuklarının eğitimiyle ilgili sorumlulukları paylaşabilecekleri ve sınıflarında çocuklarıyla birlikte vakit geçirebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

  Neslim Kreş okul öncesi eğitimde yeni gelişmeleri takip ederken, sadece çocuklarımıza değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi vererek, her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullarından biri olmayı hedef edinmiştir.

  Vizyonumuz;

  Çocuklara kendi etkinliklerini seçebildikleri ortamlar hazırlayarak, onların, plan oluşturma, izleme, uygulama, tamamlama ve yorum yaparak kendilerini ifade etme ve özdisiplin yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyan,

  •Çocukların bilgi edinmede oyun, gözlem ve duygularını kullanarak hem kendilerini ve birbirlerini tanımaya, hem de dünyanın nasıl işlediğini anlamaya çalışmalarını teşvik eden,

  •Çocuğun öğrenmede etkin, seçici ve karar verici, öğretmenin ise daha pasif, teşvik edici, öğrenmeyi kolaylaştırıcı bir görev üstlenmesini sağlayan,

  •Çocuğun öğrenme ve bilgi edinmede zihinsel kapasitesini kullanabilmesi için çevre ile etkileşimini sağlayan,

  •Çocukların bireysel ilgilerine göre, okul içinde bilim odası, sanat odası, dans ve jimnastik odası, müzik odası gibi alanlar oluşturabilen,

  •Aydınlatma, ses düzeni, güvenlik, havalandırma, temizlik, yaşam, oyun alanı konularında uluslararası standartlara uyan ve yeni standartların geliştirilmesi için yol gösteren,

  •Tüm velilerin eğitsel etkinliklere katılımını sağlayarak, çocuğun ev yaşantısı ile okul yaşantısını birleştirmesine ve çocuk–aile ikilisinin birlikte öğrenmesine katkıda bulunan,

  •Toplumun özelliklerine uygun ancak evrensel özellikleri de göz ardı etmeyen,

  •Personelinin yüksek motivasyonla çalıştığı ve bu motivasyonun getirdiği olumlu özellikleri çocuklara yansıttığı,

  •Düzce ilinde bulunan tüm anne ve babaların çocuklarını, gerek fiziksel koşullar gerekse eğitim açısından, okulumuza kaydettirmek için çaba sarfettiği,

  •Çalışanlarının ve velilerinin bu okulda olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu,

  •Çocuklara, onların daha sonraki eğitimlerine temel oluşturacak kaliteli eğitim veren,

  •Tüm okul öncesi alanında çalışanlarla karşılıklı etkileşim içinde, şeffaf, geri bildirimlere dayalı istekler doğrultusunda gelişmeye açık,

  •Personelinin, velilerinin ve öğrencilerinin parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, araştırmacı kimliğini yeni projelerle destekleyen ve sürekli gelişim gösteren, bir okul olmaktır.

  Kreşimiz ;

  Aile içi desteğin tek başına yetmediği, çocuğun kendi yaşıtlarıya birlikte olabileceği bedensel ve zihinsel gelişmelerini sağlıklı biçimde sürdürebileceği bir ortam olduğu için, okul öncesi eğitim zorunludur ve gereklidir. Çocuk merkezli yaklaşımını uygulayan kreşimiz, yaratıcı, özgüveni yüksek, eleştirel düşünme becerilerini kullanabilen ve sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmektedir. Erken çocukluk dönemindeki gelişmelerle okul öncesi eğitim artık anne babanın yalnız başına başarabileceği bir konu olmaktan çıkmıştır. Okulumuzdaki eğitim öğrenci-öğretmen-veli üçgeninden oluşan bir platformdur.

  Bu kritik dönemde anne-babalara düşen en önemli görev; çocuklar için en doğru eğitim kurumunu tercih etmeleridir. Bu bağlamda velilerimiz, uzman pedogoglar tarafından ayda bir kez aileleri bilgilendirmek için konferans vermektedir. Düzce' de kreş ihtiyacına profesyonel yaklaşım gösreren Neslim Kreş, çocuklarınıza sağlam temeller oluşturmayı hedeflemektedir.

  EĞİTİM

  Çocuklarımız ilgi ve yetenekleri doğrultusunda Çoklu Zeka yöntemleriyle geleceğe hazırlanır.

  SANAT ve SPOR

  Uzman eğiticiler eşliğinde yeteneklerinin keşfedilip, geliştirilmesi sağlanır.

  DRAMA, TİYATRO

  Çocuklarımızın kendini ifade becerilerini geliştirme, empati kurabilme, hayal gücünü zenginleştirme ve özgüvenlerini artırmaları hedeflenir.

  HALK OYUNLARI, MÜZİK

  Özel Halk Oyunları eğiticisi eşliğinde yapılan çalışmalarla kendini ifade etme, grup çalışması bilinci ve disiplin öğrenilir.

  SATRANÇ ve HAFIZA TEKNİKLERİ

  Dikkat yoğunluğunu sağlayabilme, doğru ve çabuk karar verebilme, alternatifli düşünebilme ve yeni şartlara uygun cevaplar üretebilme yeteneği zenginleştirilir.

  BİLGİSAYAR

  Bilgi çağının en önemli aracını derslerinde ve hobilerinde profesyonelce kullanabilecek düzeye eriştirmek amaçlanır.

  DİL EĞİTİMİ

  Anadilini düzgün ve temiz kullanmak ve yabancı dil eğitiminde temel oluşturmak üzere çalışmalar yapılır.

  SAĞLIK

  Sağlığa ve çevre bilincine uygun olarak seçilen oyuncak ve araç-gereçlerle faaliyetlerini gerçekleştiren çocuklarımıza, hijyenik koşullarda, diyetisyen tarafından belirlenen uygun beslenme koşulları sağlanmakta ve tüm öğrencilerimiz uzman çocuk hekimlerince düzenli olarak kontrol edilmektedir

  İletişim;

  Adresi : Fevzi Çakmak Mah. Eski Bolu Cad. No:135

  Tel & Fax : 0380 523 83 43

  SARAY ANAOKULU

  İletişim;

  Adresi : Fevzi Çakmak Mahallesi 146.Sokak No:11 Saray Talebe Yurdu karşısı

  Tel & Fax : 0380 524 20 30

  SU DAMLASI KREŞİ

  Hakkımızda;

  Fiziki Yapımız

  Kreşimiz 2 katlı, 390 metrekaredir. 800 metrekare bahçesi bulunmaktadır. Bahçesinde oyun parkı, kum havuzu, evcil hayvan bölümü ve bitki bahçemiz bulunmaktadır. Çocuklarımızın güvenle oynayabileceği oyun salonu, mutfak, yemekhane, depolar, 4 adet eğitim sınıfı, tuvalet ve lavabolar bulunmaktadır. Kurumumuzu ve personelimizi daha yakından tanımak isterseniz, siz değerli velilerimizi kreşimize bekleriz. Farkımızı siz de yaşayacaksınız…

  Drama Dersimiz

  Kreş programına ve milli eğitim müfredatına uygun,aktif öğrenme yöntemi ile, çoklu zeka alanlarına yönelik çalışmalarla, yaparak-yaşayarak öğrenme modeli ile gün içerisinde çocuklara yönelik etkinlikler yapılmaktadır. Günlük eğitim programının içerisinde branş derslerimizde yer almaktadır. Derslerimiz alanında uzman kişiler tarafından yaş gruplarına uygun programlar hazırlanarak verilmektedir.

  İnceleme Gezileri,Sinema ve Tiyatro Günleri

  İnceleme gezileri,sinema ve tiyatro günleri düzenlenmektedir.

  Partiler

  Her hafta; renk, şapka, saç vb. partiler düzenlenmektedir.

  Belirli Gün ve Haftalar

  Belirli gün ve haftalara yönelik kutlama programları hazırlanmaktadır.

  Yoga Dersimiz

  Çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunacak yoga dersleri verilmektedir.

  Tenis Dersimiz

  Profesyonel eğitmenler nezaretinde tenis dersleri verilmektedir.

  İngilizce Dersimiz

  Haftanın üç günü ingilizce dersi verilmektedir.

  İletişim;

  Adresi : Kültür Mahallesi İnönü Parkı Karşısı No:8

  Tel & Fax : 0380 514 55 11

  ŞÜKRAN ÖNEY ANAOKULU

  İletişim;

  Adresi : Halk Eğitim Merkezi Yanı MERKEZ / DÜZCE

  Tel & Fax : 03805144748 - 3805141615

  TUVANA ÇOCUK SARAYI

  Hakkımızda;

  Ü

  NEDEN TUVANA

  Biz biliyoruz ki…….her çocuk kendine ait bir hız ve şekilde öğrenir.

  Biz biliyoruz ki….her çocuğun dünyası oyun demek..

  Biz biliyoruz ki……her çocuk sevgi, saygı ve güven ister.

  Siz biliyor musunuz ki: Çocuklar neden haklı, çünkü Tuvana farklı…

  İLKELERİMİZ

  Öz saygı

  Profesyonellik

  Şeffaflık

  Dürüstlük

  Güvenilirlik

  Hoşgörü

  Destekleyicilik

  Öz saygısı yüksek çocuklar yetiştirmek , çocuğu başarısız olacağı etkinliklere zorlamakla değil, başarılı olduğu etkinliklere teşvik etmekle mümkündür.

  Misyonumuz;

  Çocuklarımızın duygusal, sosyal, bedensel, ahlaki, zihinsel, kişilik gelişimlerine duyarlı olarak düzenlenmiş, eğitim programlarını her zaman güncel tutmak, geliştirmek ve geliştirilen eğitim programını güvenilir, sağlıklı ve donanımlı bir çevre hazırlayarak desteklemek, aile ile pozitif ve katılımcı ilişkiler kurarak çocuğun sağlıklı gelişimi için işbirliği yapmak, çocuklarımızı ilkokula ve daha sonra hayata hazırlayarak, yaratıcı, özgüvenli, çevre bilincine sahip, kendi ve başkalarının hakkını koruyan, tanıyan saygılı bireyler yetiştirmektir.

  Vizyonumuz;

  Güvenli ve sıcak bir ortamda,

  Öğrenciye zengin bir öğrenme deneyimi sunan,

  Yaratıcı, saygılı, problem çözme becerisine sahip bireyler yetiştirmeyi ve eğitimde kaliteyi hedef alan,

  Etkin öğrenme metotlarının uygulandığı, bir okul öncesi eğitim kurumu olarak görev yapmaktayız.

  İletişim;

  Adresi : Halk Eğitim Merkezi Yanı MERKEZ / DÜZCE

  Tel & Fax : 0380 512 00 66

  ZÜBEYDE HANIM ANAOKULU (MERKEZ)

  İletişim;

  Adresi : Beyciler mah. 4. cadde 13.sokak no.6 MERKEZ / DÜZCE

  Tel & Fax : 03805261881 - 3805260220

  Anahtar kelimeler

  Düzce kreşleri, Düzce'deki kreşler,Düzce kreş,Düzce kreşler, Düzce anaokulu,Düzce özel anaokulu,Düzce 'deki özel anaokulları, Düzce'deki anaokullarının telefonları; Düzce'deki kreşlerin telefon numaraları, Düzce'deki kreşlerin adresleri,