EDİRNE KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Edirne Kreşleri

  EDİRNE KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Edirne ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Edirne ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Edirne ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  Afacanlar Kreş Ve Gündüz Bakım Evi

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Telefon:0284 235 28 21

  Adres:Şükrü Paşa Mahallesi Şehit Efkan Yıldırım Caddesi 138. Sokak No:6

  Edirne - Merkez

  ALJİ ÇOCUK OYUN EVİ

  İletişim;

  Telefon:0284 235 21 77

  Adres:1. Murat Mah.Haşim İşcan Cad./19. Sk Şandır Apt. No:3

  Edirne - Merkez

  BEYKENT ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Tarihçe

  İstanbul’un en sağlıklı uydu kentlerinden biri olan Beykent’te 1990 – 1991 eğitim ve öğretim yılında iş adamı sayın Adem Çelik tarafından Özel Beykent Eğitim Kurumları bünyesinde kurulan Özel Beykent Lisesi 1990-1991, Özel Beykent Sosyal Bilimler Lisesi 2005-2006, Özel Beykent Fen Lisesi 2007-2008, Özel Beykent Anadolu Lisesi 2012-2013, Özel Beykent İlkokulu 1990-1991, Özel Beykent Anaokulu 2007-2008, Özel Beykent Ortaokulu 2012-2013 eğitim-öğretim yılında eğitime başlamıştır. E-5 ve Tem otoyollarından rahatlıkla ulaşılabilen bir konumdadır.

  Kurumumuzdaki spor ünitelerinin içinde açık ve kapalı spor sahaları ile yarı olimpik ölçülere sahip yüzme havuzu bulunmaktadır.

  Görsel eğitime önem veren kurumumuzda dersler bilgisayar destekli eğitimle fen laboratuvar, kütüphane, görsel sanatlar ve teknoloji-tasarım atölyeleri, video odası, bilgisayar laboratuvarı kullanılarak yapılmaktadır. Ayrıca kurumumuzda Bilgi İşlem Merkezi, Rehberlik Servisi, doktor ve hemşire hizmet vermektedir.

  Beykent Eğitim Kurumları bünyesine 1997 yılında kurulan Beykent Üniversitesi ile 1997-1998 döneminde Edirne’de kurulan Özel Edirne Beykent Anaokulu, İlköğretim, Lise ve Fen Lisesi okullarını da katarak okul öncesi eğitimden başlayan yüksek öğrenime uzanan köklü bir eğitim yuvası haline gelmiştir.

  Amacımız, çocuklarımızı yaşadığımız ortamı tanıyan çağdaş bilimsel düşünceye açık araştırmacı Cumhuriyet ve Atatürk ilkelerine bağlı bireyler olarak yetiştirmektir.

  Beykent Eğitim Kurumları okul öncesi eğitimden yüksek öğrenime ulaşan köklü bir kurumdur.

  İletişim;

  Telefon:0284 235 39 46

  Adres:Ayşe Kadın Tren İstasyonu

  Edirne - Merkez

  Cumhuriyet Anaokulu

  İletişim;

  Telefon:0284 616 11 10

  Adres:Bozkurt Mah. Ofis Sok. No:32

  Edirne - İpsala

  Edirne Merkez Anaokulu

  İletişim;

  Telefon:0284 225 20 29

  Adres:Sarıca Paşa Mah. Soğuk Çeşme Sok. No:3

  Edirne - Merkez

  Ezgi Nihal Anaokulu

  İletişim;

  Telefon:0 284 715 2168

  Adres:Rasim Ergene Cad. Bilişim Lisesi Yanı Keşan

  Edirne - Keşan

  İlkadım Çocukevi

  Hakkımızda;

  Çocuklarımızın bedensel, bilişsel, kültürel, dil ve hareket gibi çok yönlü gelişimlerini destekleyecek eğitim ortamı hazırlamak.

  Eğitimi, sevgi ve şefkat anlayışı içinde yürütmek.Çocuklarımıza eşit davranmak, onların çok yönlü gelişimini gözetip, onların bireysel güçlerini ve yetilerini ortaya çıkarıcı geliştirici çalışmalar yapmak.

  Eğitim ortamlarını, çocukların "yaparak, yaşayarak öğrenmesini" gerçekleştirecek biçimde düzenlemek.

  Çocuklarımızın kendileini ifade edrken; Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarına öncelikle önem vermek.

  Oyunu çocuklarımız için en uygun öğrenme yöntemi olarak uygulamak.

  Okul ile günlük yaşam arasındaki duvarları kaldırmak, öğrencilerimize yararlı alışkanlık ve davranışlar kazandırmak.

  Eğitim etkinliklerini, çocukların sevgi, saygı işbirliği, katılımcılık, sorumluluk, yardımlaşma ve paylaşma duygularını geliştirici nitelikte sağlamak.

  Eğitimi, çağdaş bilgi ve öğretim teknolojisi ile donatıp güçlendirmek.

  Çocuklarımızın beslenme, uyku, öz bakım becerileri, doğru ve sağlıklı temel alışkanlıklar kazanmalarının yanında doğa sevgisi ile çevreye duyarlı olmalarını sağlamak.

  Çocuklarımızı; Atatürkçü, çağdaş, yenilikçi, çalışkan, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, ülkesinin ilerlemesine ve gelişimine yon verme bilincine sahip, araştırmacı, sorgulayıcı ve yaratıcılığı gelişmiş üzerinde yaşadığımız dünyaya, çevresine ve doğaya duyarlı, akademik ve sosyal yonden ulusal ve uluslararası toplumun değerli bireyleri olarak hazırlamak ve İlk Adım Çocuk Evi olarak eğitimde örnek bir kurum olmaktır.

  Özel Edirne İlk Adım Çocuk Evi, okulda bulunan tüm çocukların eğitimine büyük önem vermekte ve bu amaçla çalışmaktadır. Kurucumuz ve okul müdürü başta olmak üzere, Özel İlk Adım Çocuk Evi personeli olarak; çocuklarımızın sevgi, şefkat , huzur, disiplin içinde gelişimlerini desteklemek için uygun ortam oluşturmak, çocuklarımıza sağlıklı, özellikle hijyenik bir mekan sunmak, eğitim ve öğretim kalitesinden hiçbirzaman ödün vermeyen, yeniliğe ve teknolojiye açık, kişilik ve zeka gelişimlerini eğitim yolu ile yönlendirecek, kalıcı olumlu davranış değişiklikleri kazandırarak, çocuklarımızı geleceğe ve hayata hazırlamak, bizim en büyük hedefimizdir

  İletişim;

  Telefon:0284 213 72 22

  Adres:Saray Hamam Sokak No .5

  Edirne - Merkez

  Merkez Anaokulu

  İletişim;

  Telefon:0284 714 74 11

  Adres:Aşağı Zaferiye Mah. Yuvam Evleri Altı Doğuş Yapı Kaşısı

  Edirne - Keşan

  80. Yıl Anaokulu

  İletişim;

  Telefon:0284 513 96 58

  Adres:Muradiye Mah. Kırkkavakyolu Mevkii

  Edirne - Uzunköprü

  Şirinler Çocukevi

  İletişim;

  Telefon:0284 236 12 83

  Adres:Fatih Mahallesi Esentepe Mevkii Ümran Akkan Caddesi Karabıçak Villası

  Edirne - Merkez

  Yaren Anaokulu

  Hakkımızda;

  Özel Yaren Anaokulumuz 2008 Eylül ayında eğitime başlarken; en iyiyi amaçlayan ve ilkelerini çocuğa yönelik benimseyen, her çocuğun ayrı ayrı özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmayı amaçlamaktadır.

  Her çocuğun farklı bir birey olduğu, hakkı olan sevgi ve saygı ortamında gereksinimlerinin tutarlı ve güvenli bir şekilde karşılandığı, ona sağlanan eğitim olanaklarıyla öğrenmenin zevkli hale geldiği, kendisinin farkında, çağdaş ve duyarlı çocuklar yetiştirmek, eğitim anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

  Özel Yaren Anaokulu çocukların hijyenik ve güvenli bir ortamda eğitim görmeleri için tasarlanmıştır.

  Okulumuz özgüven sahibi, meraklı, üreten, arayan, araştıran, aktif, sosyal, katılımcı, yaratıcı ve kendini ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

  HEDEFLERİMİZ

  - Türk Milli Eğitiminin genel amaçlarına ve temel ilkelerine uygun olarak Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı; vatan, millet, bayrak aile ve insan sevgisini benimseyen çocuklar yetiştirmek.

  - Çocukların Türkçe' yi doğru, güzel ve akıcı bir şekilde konuşmalarını sağlamak.

  - Çocuklara sevgi, saygı, işbirliği, sorumluluk hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma gibi davranışları kazandırmak.

  - Çocukların beden, zihin ve duygu gelişimini arttırmak, iyi alışkanlıklar kazanmasını sağlamak. Oyun, müzik, drama etkinlikleri ile kavram gelişimlerini sağlamayı ve öğrenmeyi zevk haline getirmek.

  - Sosyal etkinliklerle öğrencilerin bilgi, beceri, görgülerinin artarak sosyal hayata uyumlarını desteklemek.

  - Veli katılım programları ile aile okul iş birliğini artırarak eğitimi sürekli hale getirmek.

  - Okulun fiziki şartlarına uygun; sınıf donanımlarında günümüz teknolojik gelişmelerinin uygulanmasına imkân sağlamak. Öğrencilerin bu sayede teknolojik gelişmeler ışığında sağlıklı bir ortam içerisinde eğitim ve öğretim almalarını sağlamak.

  - Çocukların; beslenme, dinlenme, özbakım becerileri ile ilgili doğru ve sağlıklı temel alışkanlıklar kazanmalarını sağlamak.

  - Edirne"de tercih edilen örnek bir anaokulu olmak.

  - Çocuklarımızı ilköğretime en iyi şekilde hazırlamak.

  - Eğitim etkinliklerinin değerlendirilip, planlanan hedef ve davranışlara ne ölçüde ulaşılabildiğinin tespitini yaparak, çıkan sonuçlara göre planlamaların ve etkinlikleri yeniden hazırlamak.

  İletişim;

  Telefon:0284 235 60 67

  Adres:Koca Sinan Mah 25 Sok Arzum Apt No:9

  Edirne - Merkez

  Anahtar kelimeler

  Edirne kreşleri, Edirne'deki kreşler,Edirne kreş,Edirne kreşler, Edirne anaokulu,Edirne özel anaokulu,Edirne 'deki özel anaokulları, Edirne'deki anaokullarının telefonları; Edirne'deki kreşlerin telefon numaraları, Edirne'deki kreşlerin adresleri,

  Keşan kreşleri, Keşan'daki kreşler,Keşan kreş,Keşan kreşler, Keşan anaokulu,Keşan özel anaokulu,Keşan 'daki özel anaokulları, Keşan'daki anaokullarının telefonları; Keşan'daki kreşlerin telefon numaraları, Keşan'daki kreşlerin adresleri,

  İpsala kreşleri, İpsala'daki kreşler,İpsala kreş,İpsala kreşler, İpsala anaokulu,İpsala özel anaokulu,İpsala 'daki özel anaokulları, İpsala'daki anaokullarının telefonları; İpsala'daki kreşlerin telefon numaraları, İpsala'daki kreşlerin adresleri,