ELAZIĞ KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Elazığ Kreşleri

  ELAZIĞ KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Elazığ ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Elazığ ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Elazığ ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  ATAŞEHİR ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon (0424)248 32 80

  Adres: Ataşehir Mah. Kuvayi Milliye Cd. No:186

  Merkez / Elazığ

  AYYILDIZ ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Ayyıldız Anaokulu ve Çocuk Kulübü, çocukların sağlığı, eğitimi ve mutluluğu düşünülerek tasarlanmıştır.

  Şehrin gürültüsünden ve trafik yoğunluğundan uzakta, hava kirliliğinin olmadığı sessiz ve sakin bir yerleşim biriminin ortasındadır.Mmimari yapısıyla mustakil bir eğitim kurumudur.

  Anaokulu binamız müstakil ........... katlı, ............... m2 kapalı alana sahiptir.

  Bahçemiz doğal çimle kaplıdır, içerisinde kum havuzu ve oyun araçları mevcuttur.

  Ayyıldız Anaokulu ve Çocuk Kulübü binamızda............. adet sınıf , yalnızca uyumak amacıyla kullanılan uyku odaları, bilgisayar laboratuarı, müzik odası, bilim odası, mutfak ve yemek salonu, her katta bağımsız, hijyenik tuvaletler ve lavabolar bulunmaktadır.

  Sınıflar ........ m2 den daha büyük, tavan yüksekliği 3 metredir.

  Sınıflarda pencereler taban alanının % .............. inden fazladır.

  Sınıfların, koridorların ve merdivenlerin zeminleri ahşap kaplamadır.

  Allerjenleri ortadan kaldırmak için halı en az kullanılmıştır.

  Anaokulumuzda doğal gazlı kalorifer sistemi mevcuttur.

  Isı hesaplarına göre maksimum boyutta ve yüksek verimli radyatörler ile ısınmanın kaliteli ve tatminkar olması sağlanmıştır.

  Ayyıldız Anaokulu ve Çocuk Kulübü okulumuzun her odasında merkezi müzik yayını yapılmaktadır.

  Müzikler seçilirken çocukların yaşlarına, zeka ve duygusal gelişimlerine uygun olmasına dikkat edilmektedir.

  Neden Biz;

  Ayyıldız Anaokulu ve Çocuk Kulübü, öncelikle sevginin, güven duygusunun arttırılmasını sağlayarak çocuklara ilkokul yaşantılarında OKUL SEVGİSİ yaşatmayı amaçlamaktadır.

  Bu doğrultuda, eğitim faaliyetlerinde; çocukların yaş özelliklerini ve bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak, uygun şartları hazırlar. İç ve dış oyun alanları ve sınıflar çocukların gelişimini destekleyecek şekilde düzenlenmiştir.

  Özel donanımlı ve hijyenik bir mekana sahiptir. Çocukların güvenle ve rahatça hareket edebilecekleri ve meyve ağaçları ile renklendirilmiş geniş bahçe ve oyun alanına sahiptir. Anaokulu deneyimine sahip okul Müdürümüz önderliğinde Akademik kadromuz;

  Çocuklara sevgiyle yaklaşan,okul öncesi eğitimi öğretmenliği veya psikoloji bölümü mezunu öğretmenlerden oluşmuştur.

  Kadromuz; kendi alanında deneyimli,yaratıcı, kendini yenileyen (seminer,hizmet içi eğitim,yeni yayınların takibi,gibi.),gözlemci,araştırmacı ve yapıcı,gerektiğinde esnek bir kişilik sergileyerek çocuklara her yönü ile iyi bir model olacak nitelikte deneyimli eğitimcilerden oluşmaktadır.

  Fiziki olarak da butik bir Anaokulu yapısında olduğumuzdan Ayyıldız Anaokulu ve Çocuk Kulübü'nda ,her çocuk kendi kişisel özellikleri ve farklılıkları doğrultusunda ele alınma imkanı bulur. Bu yaklaşım sayesinde her çocuğun tüm gelişim alanlarındaki ilerlemesi objektif ölçeklerle takip edilir ve düzenli aralıklarla bu bilgiler anne babalarla paylaşılır. Bu amaçla Gruplarımızda çocuk sayısı 10 - 12 çocuk ile sınırlandırılmıştır. Her grupta bir sorumlu öğretmen ve onunla birlikte çalışan yardımcı öğretmen olmak üzere 2 öğretmen görev almaktadır.

  Biz çocuklarımızı deneyimsiz bireyler olarak kabul ederiz. Okul gezileri, eğitim ve öğretim programımızın temelini oluşturan araştırma / sorgulama konularının önemli öğrenme deneyimlerini oluştururlar. Gezi öncesi çocuklarda merak uyandıracak ön bilgiler verilerek, araştırmacı olmaları sağlanır.

  Her konu için ayrı etkinlikler düzenlenir. Gezilerde edinilen deneyimler gezi sonrasında projelendirilir. Okul olarak çocuklarımızın mutluluğunun, interaktif bir okul - aile işbirliğiyle sağlanacağına inanıyoruz. Bu sebeple, anne ve babaların duygu, görüş ve izlenimlerini ilgiyle takip ediyoruz. Görüşlerinizi paylaşmak üzere çeşitli etkinlikler düzenleyerek belirli periyotlarda bir araya geliyoruz. Bu özel etkinliklerde çocuklarımız eğlenip oynarken velilerimizin izlenimlerini değerlendiriyor ve çocuklarımızın gelişimi hakkındaki izlenimlerimizi aktarıyoruz.

  Veli görüşmeleri, özel günler, kutlamalar, geziler ile velilerimizin okul yaşantısı ile daha yakından ilişki kurmasını sağlıyoruz. Günlük bilgi paylaşımını her öğrenciye ait “Veli İletişim Defteri “ ile gerçekleştiriyoruz. Bu defterle Veli öğretmene , Öğretmen Veli ye iletmek istediklerini rahatlıkla ve aynı gün içersinde aktarım yapabiliyor.Elazığ' ın Cumhuriyet Mahallesinde, ferah ve geniş bir alana kurulu ,toplam ....... m2 üzerinde kurulu müstakil binamızda genel olarak ; Tüm binada; ısıtma için doğalgaz sistemi , yangın, hırsızlık vb. gibi tehlikelere karşı uyarı sistemleri ve önlemler alınmıştır. Her katta çocuklara ait tuvalet ve lavabo ayrılmış olup, Etkinlik odaları ve her bölümün izlenmesi içim kamera sistemi mevcuttur.

  Eğitim sistemimiz;

  Gelişen teknoloji, bilgiye ulaşmayı zorunlu kılarken, bilginin üretimi ve kullanımı için de eğitim sistemimizin ‘Bilişim Çağı’nın gereksinimlerini kapsayacak düzeye çıkması gerekmektedir. İşte bu bağlamda Ayyıldız Anaokulu ve Çocuk Kulübü ;

  Çocuklarımızı gelişen dünyaya hazırlamak, gerekli durumlarda onları işlevsel hale getirebilmek için kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir eğitimci kadrosu ve Erken Çocukluk Eğitim Programı dahilinde onların çok yönlü gelişimini (Psikomotor ((hareket)) Gelişimi, Sosyal - Duygusal Gelişim, Dil Gelişimi, Bilişsel ((Zihinsel)) Gelişim, Özbakım Becerileri Gelişimi vb.) hedef alan bir eğitim ilkesi, güven - ve adıyla özleşmiş - sevgi ve saygı üçgeninde, yarının adam olacak çocuklarını kucaklayarak her Öğretim yılını karşılamaya hazırlanır.

  İletişim;

  Telefon (0424)247 12 31

  Adres: CUMHURİYET M. 161. S. NO 12 ELAZIĞ BAHÇELİEVLER KARAKOLU KARŞISI

  ATATÜRK ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 218 23 76

  Adres: Bosna Hesnek Bulvarı No:37

  Elazığ MERKEZ

  BALAKGAZİ ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 241 42 20

  Adres: Sürsürü Mah. Birlik Sokak

  Elazığ MERKEZ

  DÜNYA ÖZEL EĞİTİM OKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 248 06 24

  Adres: SÜRSÜRÜ MAH. BAYRAKTAR SOK. NO:6

  Elazığ MERKEZ

  EKSEN YILDIZLARI

  Hakkımızda;

  Tarihçemiz

  On Dört yıllık özel öğretimde, dershane ve yabancı dil alanında tecrübe kazandıktan sonra 2008 -2009 yılında anaokulumuzu eğitim öğretime açtık Faaliyete girdiği günden itibaren eğitim ve öğretimin standardını yükselterek Devam etmekteyiz. Geçmiş tecrübelerimizde öğrendiğimiz gibi "ağaç tepeden sulanmaz kökten sulanır." anlayışıyla çocuklarımızı temelden yetiştirerek insanlığa katkı sağlamaya çalışıyoruz. Her çocuğumuzu bir yıldız kabul ederek özelde ülkemize genelde dünya insanlığına katkı sağlamak amacıyla yetiştirdik. Yıldızlarımız değerlerine bağlı, öz saygısını kazanmış, öz bendini toplumda ifade edebilen, kendi kendine yetmeyi ve mutlu olabilen gençler olarak yetiştirmeye devam edecektir.

  Misyonumuz

  Bir deniz yıldızı öyküsüdür. bir adam okyanus sahilinde yürüyüş yaparken denize birşeyler atan birine rastlar.biraz daha yaklaşınca bu kişinin,sahile vurmuş deniz yıldızlarını denize attığını fark eder ve "niçin bu deniz yıldızlarını denize atıyorsunuz"diye sorar.topladıklarını hızla denize atmaya devam eden kişi,"yaşamaları için" yanıtını verince adama şaşkınlıkla "iyi ama burada binlerce deniz yıldızı var.hepsini atmanıza imkan yok.sizin bunları denize atmanız neyi değiştirecekki?" der.yerden bir deniz yıldızı daha alıp denize atan kişi,"bak onun için çok şey değişti." karşılığını verir.

  Vizyonumuz

  Bilimsel eğitim ve öğretimin gereklerini yerine getirerek,değerlerine bağlı,öz saygısını kazanan,öz güveni gelişen,çevresine duyarlı,kendine yetebilen,mutlu olmayı bilen,insanlarına ve dünya insanlığına katkı sağlayan yıldız gençler yetiştirmek.

  İletişim;

  Telefon 0424 248 48 88

  Adres: Ataşehir Mahallesi Malatya Yolu Cad. No:39 ELAZIĞ

  Elazığ MERKEZ

  Elazığ Anaokulu

  İletişim;

  Telefon 0 424 247 4406

  Adres: Elazığ Anaokulu Üniversites Mah. Emsal Sok. No:36

  FIRAT ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 241 31 60

  Adres: Fırat Üniversitesi Muhendislik Kampusu

  Elazığ MERKEZ

  GÖKKUŞAĞI KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0424 235 01 83

  Adres: Abdullahpaşa Mahallesi 250. Sokak No:9 ELAZIĞ

  Elazığ MERKEZ

  HARPUT ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 247 80 67

  Adres: Abdullah Paşa Mah. 33.Sok Nurullah Camii Yanı

  Elazığ MERKEZ

  KADİR GÖKALP ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 212 14 54

  Adres: Kültür Mah. Vali Fahribey Caddesi Elazığ MERKEZ

  KARAKOÇAN ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 711 29 52

  Adres: Bahçelievler Mah. Yavuz Selim Cad.

  Elazığ KARAKOÇAN

  KOVANCILAR ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 611 33 34

  Adres: İsmetpaşa Mahallesi

  Elazığ KOVANCILAR

  MADEN ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 441 20 04

  Elazığ MADEN

  MASALLAR ÜLKESİ KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0424 225 62 60

  Adres: Doğukent Mah. Şht. Murat Harmanşah Sk. No:24

  Elazığ MERKEZ

  MEHMETÇİK ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 218 25 94

  Adres: Mustafa Paşa Mah.(Ordu Evi Kampüsü )

  Elazığ MERKEZ

  ÖZEL DORUK ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Okulöncesi eğitimine yeni bir hayat kazandıran Özel Doruk Elazığ Anaokulu 2010–2011 Eğitim ve Öğretim yılında şehir trafiğinden uzak eğitim hayatına başlamıştır.

  480 m2 kullanım alanı 250 m2 bahçesi olan okulumuzda 5 tane etkinlik sınıfı, 1 sosyal etkinlik sınıfı, 1resim atölyesi, 1 bilgisayar sınıfı, mutfak, yemekhane, 6 tane tuvalet, kapalı oyun alanı, bahçede oyun parkı, kum havuzu, hobi bahçesi olarak temiz ve hijyenik bir eğitim alanı olarak hizmete sunulmuştur.

  Yemek saatleri; 9.10 kahvaltı,10.30 meyve saati,12.20 öğlen yemeği 14.40’da ikindi kahvaltısı şeklindedir.

  Okulumuzda 3 ve 6 yaş arası öğrenciye eğitim verilmektedir.

  VİZYONUMUZ

  Atatürkçü düşünceyi benimseyen,

  Değerlerine bağlı,

  Sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren,

  Eğlenerek öğrenmeyi hedefleyen,

  Aile katılımını teşvik eden,

  Güvenilir ve çağdaş bir eğitim ortamında yaratıcı ve öz güvenli bireyler yetiştirmeyi hedefleyen, sürekli gelişim gösteren bir kurum olmak.

  MİSYONUMUZ

  Ülkesini seven,

  Kültürüne sahip çıkan,

  Özgür, yaratıcı ve eleştirisel düşünebilen,

  Merak eden, sorgulayan, araştıran, yaşayarak öğrenen,

  Yeteneklerinin ve ilgilerinin farkında olan,

  Özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek.

  KUM HAVUZU

  Çocuklar kum ile oynarken hayali kuleler, yollar, köprüler, şehirler, arabalar, bebekler vb.yaparlar. Bu çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini destekler.

  Çocukların dokunma duyuları gelişir, grup içinde paylaşma ve işbirliğini öğrenirler. Ayrıca kumu avucuna alma, kovaya koyma, kürek ile kovaya koymaları sonucu küçük kas becerileri artar.

  Kum oyunları oynarken kum ıslatılarak kürek, tırmık, kova, plastik bardaklar kullanılarak çocuğun eğlenceli vakit geçirmesi sağlanır.

  HOBİ BAHÇESİ

  Uygulayarak ve yaşayarak öğrenme büyüyen çocuk anaokulu eğitiminin vazgeçilmez ilkesidir.

  Bu doğrultuda; öğrencilerimize doğayla iç içe olmalarını sağlayacak özel bir alan sebze bahçesi olarak düşünülmüştür. Çiçek, fidan ve bitkileri daha iyi tanımaları ve bunların ekimi, sulanması ve bakımı sorumlulukları çocuklara aittir.

  Yaşadığımız çevreye nasıl sahip çıkabilir ve koruyabiliriz sorularını birlikte yanıtlıyoruz. Böylece çevreye ve doğaya karşı duyarlı ve hassas bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

  OYUN BAHÇESİ

  Oyun parkları çocuklar için temiz hava, egzersiz ve eğlence demektir.

  Oyun deneyimi kazanma, psikomotor gelişimi, sosyal duygusal gelişimi etkilediği gibi zihin ve dil gelişiminide etkiler.

  Oyun çocuk için ciddi bir iştir. Çocuk oyun oynadıkça becerileri artar, yetenekleri, hayal güçleri gelişir ve deşarj olurlar.

  KAPALI OYUN ALANI

  Uygulayarak ve yaşayarak öğrenme büyüyen çocuk anaokulu eğitiminin vazgeçilmez ilkesidir. Bu doğrultuda; öğrencilerimize doğayla iç içe olmalarını sağlayacak özel bir alan sebze bahçesi olarak düşünülmüştür.

  Çiçek, fidan ve bitkileri daha iyi tanımaları ve bunların ekimi, sulanması ve bakımı sorumlulukları çocuklara aittir. Yaşadığımız çevreye nasıl sahip çıkabilir ve koruyabiliriz sorularını birlikte yanıtlıyoruz. Böylece çevreye ve doğaya karşı duyarlı ve hassas bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

  İletişim;

  Telefon 0424 247 37 44

  Adres: APTULLAH PAŞA MAH.HAMZET SOK.NO:31 (SPORYUM 23 TESİSLERİ BATISI) ELAZIĞ

  TOMURCUK ÇOCUK EVİ

  İletişim;

  Telefon 0424 719 49 67

  Adres: AtaŞehir Mah.Sancaktar Sok. No:2 Elazığ Merkez (Malatya Yolu Tedaş Karşısı Altı)

  ÖZEL YENİ DOLUNAY ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 04242474070

  Adres: Cumhuriyet Mahallesi 163. Sokak No:9

  Bahçelievler/ELAZIĞ

  ULUKENT ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 224 26 20

  Adres: Kırklar Mah. Kanal Boyu Doruk Sok. No:29

  Elazığ MERKEZ

  YAZIKONAK ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 255 57 29

  Adres: Yazıkonak Anaokulu

  Elazığ MERKEZ

  75. YIL ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0424 247 78 31

  Adres: Cumhuriyet Mah. Keban Yolu. Elzerem Yanı

  Elazığ MERKEZ

  YAPA ANAOKULU

  Hakkımızda;

  YAPA Anaokulları YAPA Merkez`e bağlı franchise kuruluşlardır ve M.E.B. ile birlikte genel merkez tarafından denetlenirler.

  İşleyiş, Eğitim&Öğretim ve uygulama metod ve kuralları öncelikle M.E.B. tarafından belirlenir ve YAPA Merkez tarafından düzenlenerek firmamıza özgün YAPA Q Eğitim modeli olarak tüm franchiselerimizde uygulanır.

  NEDEN YAPA MARKASI?

  YAPA, 1981 yılından bu yana ürettiği birikimlerle, paydaş kurumlara bir çok değer katmaktadır. YAPA’yı tercih etmek için çok sayıda neden bulunmaktadır. YAPA ile işbirliği yapacak paydaşların kazanımları şunlardır:

  YAPA, okul öncesi eğitimin en önemli markası olarak bu alanda 1981 yılından bu yana çok pek çok dalda hizmet vermektedir. Yaygın bayii ağı, zengin yayın portföyü ve sayısız konferans, kongre organizasyonu, çeşitli projelere yaptığı sponsorluklarla bu alanın en köklü ve bilinen markası durumundadır. Ülkemizde okul öncesi eğitime verilen bugünkü değerin yaratılmasında ve bu gelişimsel zihniyetin yerleşmesinde taban oluşturmuştur. YAPA okul öncesi eğitim alanında çalışan her bir birey için; güvenilir, temel anlayışından ödün vermeden yeniliklere açık bir isim olmuştur.

  YAPA markasının eğitimciler ve aileler üzerinde güven uyandırıcı ve pozitif bir etkisi vardır.

  YAPA Anaokulu açıldığı ilk günden itibaren 2-6 yaş grubu çocuğu olan velilerin önemli bir seçeneği olacaktır.

  YAPA eğitim modelleri Akademisyenler tarafından hazırlanır ve uygulamaları takip edilir.

  Tüm YAPA franchise işletmeleri YAPA denetimi ve kontrolü altındadır.

  VİZYONUMUZ

  YAPA’nın vizyonu, okul öncesi eğitim alanında, özgün, kişilikli, bilimsel ve etik değerlere sahip çıkan tavrını koruyarak, ülke gündemine ve gelişmelere yön veren öncü kimliğini sürdürmektir.

  MİSYONUMUZ

  YAPA’nın vizyonu doğrultusunda misyonu aşağıdaki şekildedir:

  0-10 yaş çocuklarının, eğitimden etkin şekilde yararlanmalarını sağlamak

  Ülkemizde, eğitimin hem nicelik hem de nitelik yönünden gelişmesini desteklemek

  Ülkemizdeki çocuklara, fırsat ve imkan eşitliğini sağlayacak hizmetler sunmak

  Anne-babalarının daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde çocuk yetiştirmeleri için eğitimsel destekler sunmak

  Eğitim alanında çalışan profesyonellerin (yönetici, öğretmen ve uzman vb.) mesleki gelişimlerini desteklemek.

  İLKE VE DEĞERLERİMİZ

  YAPA, bugüne kadar eğitim alanında hizmet verirken sahip çıktığı temel ilkeleri ile varolmayı başarmıştır. YAPA’nın tüm kurumlarında bu ilkeler esas alınmaya devam edilecektir.

  YAPA’nın ve tüm YAPA’lıların sahip çıktığı ilkeler şunlardır:

  Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına, ülkemiz için belirlediği vizyona sahip çıkmak

  Bilimsel düşünce ve birikimden asla taviz vermemek

  İnsanın biricikliği düşüncesinden hareketle, çocuğun öncelikli yararı ve iyiliğini esas almak.

  Evrensel düşünüp, yerel davranmak.

  Sürekli değişen ve gelişen dünya koşullarına, değişip gelişerek uyum sağlamak.

  Toplum ve ülke yararını, kurumsal yararın üstünde tutmak.

  OKULUMUZ

  2 Katlı müstakil, depreme dayanıklı ve tüm bölümleri yenilenmiş binamızda,

  2-6 yaş çocuklarımızın tüm ihtiyaçları düşünülerek en iyi şekilde eğitim almalarını sağlayabilmek için gerekli tüm detaylara özen gösterilmiş, eğitim ve oyun malzemelerinin en iyileri ve doğal olanları tercih edilerek onların aynı zamanda sağlıklı ortamlarda oyun oynayarak eğlenebilmeleri de amaçlanmıştır.

  Trafik gürültüsünden uzak sadece kuş cıvıltılarının duyulduğu bahçemizde bol bol oynadığımız gibi sabah jimnastiğimizi yapıyor, bazen kahvaltılarımızı, bazen de balonlarla süslediğimiz bahçemizde doğum günü partilerimizi yapıyoruz. Geniş bahçemizde çocuklarımız tamamen doğal bir ortamda her gün açık hava oyunları ile hem eğlenecek hem de toprakla tanışıp sebze bahçemizdeki bitkileri, yedikleri yiyeceklerin nasıl büyüdüklerini görüp gelişimi ve değişimi fark ediyorlar.

  Eğitimcilerimiz, çocuk gelişimi eğitimi ve pedagoji konularında bilgili ve tecrübeli, uzman sınıf öğretmenleri ve mesleğinde başarılı çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünden mezun öğretmen ve idarecilerden oluşmaktadır.

  Çalışma saatlerimiz 08.00 – 18.00 saatleri arasında devam etmektedir.

  Gruplarımız; 2 , 3 ve 4 yaş anaokulu grupları, 5 yaş okulöncesi ilkokula hazırlık grubu ve 2 yaş oyun grubu olmak üzere 4 gruptan oluşmaktadır.

  Hedeflerimiz, uyguladığımız çağdaş eğitim programlarıyla gerçekleştirilmektedir. Her çocuğun farklı bireysel özelliklerini ve yaş gruplarını göz önüne alarak zihinsel, dil, sosyal, ince ve kaba devinsel, özbakım gelişimlerini destekleyen, yaratıcı düşünce ve özgüvenlerini geliştiren, öğrenme istek ve merakı uyandırmayı, becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeyi hedefleyen, temel kavramları hem ana dilinde, hem de İngilizce öğrenmeyi sağlayan, yaşayarak, beş duyuyu kullanarak ve etkin öğrenme yöntemi uygulanarak oluşturulan programımızla özgün ve kişilikli bireyler yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

  Aylık faaliyetlerimiz, yemek listemiz, çocuklarımızın çeşitli gelişim alanlarında ulaştıkları noktayı gösteren gelişimsel takip ve değerlendirme formları, ailelerimizin çocuklarla ilgili yaşadıkları problemleri içeren, çeşitli konularda hazırladığımız pedagojik yazı dizimiz bültenler halinde her ayın ilk haftasında ailelere gönderilmektedir. Ailelerimiz çocuklarımızın okulda yaşadıklarıyla ilgili değerlendirme raporlarıyla kısaca bilgilendirilecektir.

  Branş öğretmenlerimiz eşliğinde ingilizce, orff müzik, modern dans, bale, güzel sanatlar ve yaratıcı drama çalışmaları, sosyal etkinliklerle öğrencilerimizin kültürel sanatsal ve motor becerileri geliştirilmektedir.

  Programlarımız sosyal etkinlikler ve gezilerle desteklenmektedir. Eğitim programlarımız uygulanırken konu ve kavramlarla ilgili çeşitli yerlere sık sık geziler düzenlenerek, yerinde ve yaşayarak aktif öğrenme yöntemi desteklenmektedir.

  Uzman psikoloğumuz tarafından da oluşturulan seminerler ve her hafta yaptığımız birebir veli görüşmeleri ile ailelerimize olan desteğimiz çok yönlü olarak devam etmektedir.

  Beslenme konusunda, sağlıklı beyinlerin sağlıklı ve dengeli beslenmeyle geliştiği düşünülmektedir. Beslenme uzmanları tarafından oluşturulan aylık mönümüz, hijyenik koşullarda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olarak kendi mutfağımızda hazırlanıp, öğrencilerimize sunulmaktadır. Yemek mönümüz her ay düzenli olarak aylık bültenimiz içinde ailelere gönderilmektedir.

  Sağlık konusunda, eğitim, sağlıklı ve güvenli bir ortamda sağlanabilir. Öğrencilerimizin sağlık problemleri olduğunda okulumuza çok yakın olan klinik ve uzman doktorlardan danışmanlık ve yardım alınmaktadır. Aileye en kısa sürede ulaşılıp sağlık problemi olan öğrencimizin durumu ile ilgili bilgi verilmektedir. Ayrıca her türlü kazaya karşı sigortalı olan öğrencilerimiz yaşama daha bir güvenle bakmaktadırlar.

  Okulumuz resmi tatiller dışında Eylül-Haziran arası kış okulu, Temmuz ve Ağustos ayları da yaz okulu olarak 12 ay boyunca hizmete devam etmektedir. Kadromuzdaki eğitimcilerimiz dönüşümlü olarak tatile çıkmaktadırlar.

  İletişim;

  Telefon 0424 236 80 71

  Adres: Abdullah Paşa Mah.253 Sok.No:6 Elazığ

  Elazığ MERKEZ

  YENİ NESİLLER KREŞİ

  Hakkımızda;

  Okulumuzun Bayındırlık İl Müdürlüğünden onaylı deprem dayanıklılık raporu vardır

  İki adet Bahçenin 190 m2 açık alana sahip olmasıyla oldukça geniştir.Çocukların açık havada bol bol koşup oynayabilecekleri en güzel mekandır; büyük olması nedeniyle bahçe herkesin bir arada açık havada vakit geçirebilmelerine olanak sağlar ve doğaya ait birçok materyalin incelemesine olanak tanır. Çeşit meyve ağacı, rengarenk çiçekler, bitkiler çocuklarımıza Fen – Doğa çalışmalarını gerçek ortamda yapmalarına olanak sağlıyor.

  Bina bahçemizde zemini çimle kaplı oyun parkuru, salıncaklar,zıpzıplar,tahterevalli,kum,havuzu çocuklarımızın kendilerine ait sebze ekebilecekleri " hobi bahçesi",yemek öğünleri ve sanat aktiviteleri için oturma bankı ve masasıyla birlikte daha birçok oyun aracı bulunmaktadır.

  Bahçenin etrafı metal çitlerle kaplıdır. Bahçe korunaklı ve güvenlidir.Okul bahçesi bahçıvan tarafından işlenmekte, sürekli temiz ve bakımlı tutulmaktadır.

  Jimnastik salonu özel olarak hazırlanmıştır. İçerisinde spor yapabilecekleri tırmanma duvarı, jimnastik aletleri ve bunun gibi birçok materyal bulunmaktadır.

  Sınıf camlarının önünde özel korumalıklar vardır.

  Tüm sınıflarımız gün boyu güneş almaktadır; aydınlık ve ferahtır. Okulumuzun ayrıca yemekhanesi, mutfağı, müzik odası,oyun odası,sinema odası,İngilizce odası,uyku odası vardır.

  Tuvaletler ve lavabolar çocukların fiziksel yapılarına uygun hazırlanmıştır.

  Okulumuzda 24 saat kayıt yapan 2 güvenlik kamerası bulunmaktadır.

  Okulumuz giriş ve çıkışları yogun trafik akışı olmayan sokaktan sağlanmaktadır.

  Okul kapısının giriş çıkışı kontrol altındadır.

  1 adet yangın merdivenimiz ve su depomuz bulunmaktadır.

  Binamızın depreme dayanıklılık raporları ve her türlü teknik raporu mevcuttur.

  Dahili telefon sistemimiz vardır.

  İletişim;

  Telefon 90 (424) 248 24 44

  Adres: Ataşehir Mah.Ataşehir Düğün Salonu 100m arkası

  Elazığ MERKEZ

  Anahtar Kelimeler

  Elazığ kreşleri, Elazığ'daki kreşler,Elazığ kreş,Elazığ kreşler, Elazığ anaokulu,Elazığ özel anaokulu,Elazığ 'daki özel anaokulları, Elazığ'daki anaokullarının telefonları; Elazığ'daki kreşlerin telefon numaraları, Elazığ'daki kreşlerin adresleri,

  Maden kreşleri, Maden'deki kreşler,Maden kreş,Maden kreşler, Maden anaokulu,Maden özel anaokulu,Maden 'deki özel anaokulları, Maden'deki anaokullarının telefonları; Maden'deki kreşlerin telefon numaraları, Maden'deki kreşlerin adresleri,

  Karakoçan kreşleri, Karakoçan'daki kreşler,Karakoçan kreş,Karakoçan kreşler, Karakoçan anaokulu,Karakoçan özel anaokulu,Karakoçan 'daki özel anaokulları, Karakoçan'daki anaokullarının telefonları; Karakoçan'daki kreşlerin telefon numaraları, Karakoçan'daki kreşlerin adresleri,