ESKİŞEHİR KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Eskişehir Kreşleri

  ESKİŞEHİR KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Eskişehir ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Eskişehir ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Eskişehir ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  ABC AKEDEMİ

  Hakkımızda;

  ABC Akademi olarak ailenizin bir parçası olmayı hedefliyoruz.

  ABC Akademi öğretmenleri çocuklarınızın mutluluğu, gelişimi ve onlara özgüveni sağlayacak olan güvenli, şefkatli ortamı sağlar. Öğretmenlerimiz için bu sadece bir meslek olmaktan çok daha ötededir;onlar için bu her çocuğun içindeki mucizeyi uyandırıp onlara ilham verirken kendi içlerindeki eğitim arzusunu da onlarla paylaşmak için bir fırsattır…

  Öğretmenlerimiz çocuklarınıza okul öncesi eğitim adına en iyi deneyim ve bilgi birikimini sağlamak için siz ailelerle güçlü bir ortaklık ilişkisi içinde olmak isterler. Ailelerimizle günlük iletişim halinde olup çocuklarımızın özel ihtiyaçlarına yönelir ve onları aile ile iletişim programı sayesinde daha rahat anlarız.

  İletişim;

  Telefon:0222 330 08 04

  Adres:Batıkent Mah. Vatanyolu Sk. No:32 Tepebaşı / Eskişehir

  ESKİŞEHİR

  Amerikan Kültür Derneği Kreşi

  İletişim;

  Telefon : 02222256272

  Adres: Sümer Mahallesi Mutluay Sk. No:9

  (Vişneevleri) ESKİŞEHİR

  ALTIN ÇOCUK YUVASI

  İletişim;

  Telefon 0222 221 32 00

  Adres: Hoşnudiye Mah. Siloönü Sok.No:16

  Eskişehir MERKEZ

  BİRDİRBİR KREŞ VE ÇOCUK EVİ

  İletişim;

  Telefon 0222 322 91 11

  Adres: Yeni Mah. Karargah sok. No:3

  Eskişehir MERKEZ

  KÜÇÜK TIRTIL ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Biz Özel Küçük Tırtıl Anaokulu olarak öğrenmeye en açık oldukları dönemde bize teslim edilen;her rengi,her sesi zenginlik olarak algılayan,hayatı her gün sorgulayan,birlikte başaracağız inancına sahip yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın beyni bilgi, yüreği sevgi dolu muıtlu bireyler olarak yetiştirilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

  İnanıyoruz ki kendisiyle ve toplumu ile barışık, yasalara ve doğaya saygılı, düzenli beslenme alışkanlığı kazanmış bireylerden oluşan, her gün kendini yenileyen ve hak ettiği saygın konuma kavuşacak yarının bireylerini yetiştireceğiz.

  Küçük Tırtıl Anaokulunda 15'er kişilik sınıflarda ingilizce eğitim verilir.Her sınıfta bir ingilizce öğretmeni, bir okul öncesi öğretmeni öğrencilerimize rehberlik eder.Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir özel okuldur. Avrupa birliği projeleri kapsamında okulumuzda commenius projesi yürütülmektedir.Avrupada Finlandiya ve Belçika'da bulunan okullarla okul öncesi eğitimi kapsamında ortak projeler yürütmekteyiz.Ayrıca okulumuz Avrupa Birliği standartlarına uygundur.

  Programımızın Temel İlkeleri

  Okul Öncesi dönem yaşamın temelidir. Bu dönemde öğrenme hızı çok yüksektir.Bir yaş grubunun genel gelişim özellikleri o yaş grubundaki tüm çocuklar için ortaktır;ancak her çocuğun kendine özgü olduğu da unutulmamalıdır.

  Programımızın Temel Özellikleri

  * 36-72 Aylık Çocuklara Yöneliktir

  * Çocuk Merkezlidir

  * Gelişim özellikleri her yaş grubu için ayrı olarak düzenlenmiştir

  * Konular amaç değil araçtır

  * Üniteler yer almamaktadır

  * Esnektir

  * Öğretmene özgürlük tanır

  * Yaratıcılık ön plandadır

  * Öğretmenlerin planlı çalışmalarını gerektirir

  * Çocuğun özgürce deneyimler kazanabilmesine olanak tanıyan ortamlar önemlidir

  * Problem çözme ve oyun temel etkinliklerdir

  * Günlük yaşam deneyimlerinin ve yakın çevre olanaklarının Eğitim amaçlı kullanılması teşvik edilmektedir

  * Öğrenme yaşantılarının çeşitlendirilmesi önemsenmektedir

  * Aile katılımı önemlidir

  * Değerlendirme süreci çok yönlüdür

  * Belirli gün ve haftalar yaş grubunun çeşitli özellikleri dikkate alınarak düzenlenmiştir

  * Program geliştirilmeye açıktır.

  İletişim;

  Telefon 0 222 225 30 03

  AdresOsmangazi Mah. Gazioğlu Sok. No:22 -Eskişehir

  Eskişehir Uğur Böceği Anaokulu Kreş

  Hakkımızda;

  Neden Uğur Böceği?

  Çünkü sadece çalışan annelerin çocuklarının değil, bütün çocukların okul öncesi eğitime ihtiyacı vardır. Okul öncesi dönem insan yaşamının temelini oluşturur. 0-6 yaş çocuğun gelişiminin en hızlı en kritik yıllarıdır ve ilerideki yaşamını etkileyecek önemli bir süreçtir. İşte bu süreçte çocuklarımıza en iyiyi, en güzeli, en doğruyu göstermek için "uğurböceği" diyoruz.

  Vizyonumuz

  İstiyoruz ki ;

  Çocuklarımızın gözlerinin içi gülsün...

  Başarısızlıktan korkmasın...

  Çiçekleri böcekleri sevsin...

  Kendine güvensin, sosyal olsun...

  Bunun içinde uğurböceği olarak çocuklarımıza kaliteli eğitim ve koşulsuz sevgi sunuyoruz.. Mutlu aile-öğrenci-öğretmen ilişkisini oluşturuyoruz ve gururla söylüyoruz:

  BİZ LİDER OKULLARDAN BİRİYİZ ve HEP DAHA İYİYİ HEDEFLİYORUZ...

  Misyonumuz

  Her çocuğun kendi öğrenme biçimini belirleyip, sevgi ve şefkat ile onu kendi kapasitesinin en üst noktasına ulaştırmak ve en mutlu anlarını, öğrenirken yaşamasını sağlamaktır. Bizim için her çocuk tek ve özeldir.

  Hedefimiz

  yaşamlarının sihirli yılları olarak adlandırdığımız okul öncesi dönemde çocuklarımıza,

  Sevgiyi

  Paylaşmayı

  Kaliteli Beslenmeyi

  Kaliteli Bakımı

  Kaliteli Eğitimi

  vererek aile içindeki eğitimlerini destekleyen, ilköğretime, hayata hazırlayan, sorunlara çözüm bulan "tamamlayıcı bir merkez" olmaktır.

  Tarihçemiz - Okulumuz Hakkında

  Okulumuz Eskişehir ili Ertuğrulgazi mahallesi Raykent mevkiinde; giriş, zemin kat ve birinci kattan oluşan M.E.B.'e bağlı özel bir anaokuludur .

  25.10.2007 tarihinde eğitim ve öğretime başlamıştır. 2007 yılında inşası tamamlanan yaklaşık 280 m2 olan binamızda ısınma; doğalgazla, yerden ve radyal peteklerle sağlanmaktadır. Okulumuzun zemini alerjik hastalıklara neden olmamak için laminent parke ile kaplatılmış olup, bakteri öldürücü özel ürünlerle hijyen sağlanmaktadır. Okul inşaatımız deprem yönetmeliğine uygundur. Yangın alarm sistemi ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Okulumuzda bir müdür, iki öğretmen , bir hizmetli personel çalışmaktadır. Okulumuz 46 öğrenciye hizmet verebilecek donanıma sahiptir.

  Beslenme

  Okulumuzda sabah kahvaltısı,öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemekler okul mutfağında hijyenik şartlarda hazırlanmaktadır.

  Dinlenme

  Okul yatakhanemizde çocuklar velilerin istekleri doğrultusunda öğle yemeğinden sonra yatar ve dinlenirler.

  Etkinliklerimiz

  Yıllık planlarımız MEB’ in önerdiği eğitim öğretim programı doğrultusunda hazırlanmıştır. Etkinliklerimiz,çocukların ilgi ve yaşlarına göre günlük planlar çerçevesinde yürütülmektedir. Okulumuzda çocuklarımıza eğitimin yanı sıra teknik donanım ve fiziksel olanakların da en iyisi sunulmaya çalışılmıştır.

  Kamera

  Şeffaf kalite anlayışımız ; velilerimize kendilerine özel şifreyle, internet üzerinden çocuklarını izleyebilme olanağı sağlamıştır.

  Servis

  Deneyimli servis personelimiz ile, ilimizin tüm mahallelerinden çocuklarımızı en güvenli şekilde, evlerinden- okulumuza, okulumuzdan – evlerine ulaştırabilmek için kurumuza ait bir adet servis aracımız mevcuttur.

  Sağlık

  Okulumuz belirli aralıklarla genel sağlık ve diş doktoru tarafından ziyaret edilmekte, çocuklarımız herhangi bir sorunda ilgili kurumlara yönlendirilmektedir.

  Rehberlik

  Velilerimiz ihtiyaç duydukları her an, rehberlik ve psikolojik danışmanlık konusunda okulumuzdan profesyonel destek alabilirler. (İletişim, beslenme, çocuk-anne, çocuk-baba, çocuk-arkadaş, çocuk-teknoloji, çocuk-kişisel davranışlar, çocuk soysal davranışlar vb.gibi)

  Okul Aile işbirliği

  Biz biliyoruz ki sağlıklı bir eğitim öğretmen-öğrenci-aile işbirliği ile gerçekleşmektedir. Biz bu işbirliğini veli toplantıları ve her hafta sonu velilerimize gönderdiğimiz "İletişim Defteri" ile sağlıyoruz. İletişim Defterimizin amacı; öğrencimizin eğitimi, gelişimi ve varsa problemlerini aileye iletmektir. Ailelerimizde öğretmenlerimize iletmek istediği her türlü mesaj için bu defteri kullanmaktadırlar. Çocuğunuzun günlük durumu, özel bilgileri hakkında eğitmenlerden online bilgi alabilirsiniz

  İletişim;

  Telefon 0 222 235 50 66

  Adres: Batıkent Mh.. Kardak Sk. No:42 Eskişehir / Merkez

  Eskişehir MERKEZ

  MİNİK ELLER KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0 222 225 38 88

  Adres: Sümer Mah. Erenkuşlar Sok. No: 16

  Eskişehir MERKEZ

  19 HAZİRAN ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0222 531 33 54

  Adres: Yunus Emre Mah. No:14

  Eskişehir BEYLİKOVA

  ÖZEL AYŞEGÜL ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Ayşegül Anaokulu

  Biz Özel Ayşegül Anaokulu olarak MEB temel amaç ve ilkelerine bağlı olarak okul öncesi eğitimin amaç ve ilkelerine uygun çocukların yaşları, gelişim özellikleri, öğrenme hızları, ilgileri, gereksinimleri ile okulun ve çevrenin olanaklarını dikkate alarak özel bakım becerilerini doğru ve temel alışkanlıklarını kazandırmak; sevgi, saygı işbirliği, katılımcılık, sorumluluk, yardımlaşma, paylaşma duygularını geliştirmek ve temel eğitime hazırlamak için varız.

  Vizyonumuz;

  Sevgi, Güven, Hoşgörü anlayışının hâkim olduğu, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, Türkçeyi etkin kullanan, Bulunduğumuz çevrede farklılıklarıyla ön plana çıkan, etrafına çocuk kahkahaları saçan, mutlu, sağlıklı, huzurlu, paylaşmayı bilen, kendini ifade edebilen, problem çözme becerisine sahip ve kendi potansiyelini en üst düzeyde kullanabilen, Doğa, Çevre, Aile ve yurt sevgisinin verildiği, paylaşmayı ve yardımlaşmayı bilen öğrenciler yetiştiren bir anaokulu olmak. tüm mesleki gücümüzü çocuklarla birlikte çocuklar için kullanmak.

  Misyonumuz;

  Gelişen teknoloji ve değerler ışığında her gün kendini yenileyen, Özgün, yaratıcı, güvenli ve sevgi dolu bir ortamda çocuklarımızın var olan yeteneklerinin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmak, öğrenmeye ilgi uyandırmak, benlik kavramının gelişimine katkıda bulunmak, bilişsel, sosyal, dil, psikomotor becerilerinin gelişimini desteklemek koşuluyla; Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda milli değerlere sahip, kendi düşüncelerini de özgürce ifade edebilen bireyler yetiştirmek. Türk Milli Eğitiminin temel ilke ve değerleri doğrultusunda, eğitimde kalite anlayışıyla sektöründe örnek bir anaokulu olmak.

  Değerlerimiz

  Yorulmamak, Umut Etmekten ve Hayal Etmekten vazgeçmemek ve Geleceğe ışık tutmak.

  Yenilenen yüzümüz ve kadromuzla sizlere ve çocuklarımıza daha iyi hizmet verebilmek için buradayız.

  Daha iyi daha güzel ve çocuklarımıza daha uygun bir eğitim vermek için çalışıyoruz.

  Sevgiyle büyüyoruz bilgiyle ilerliyoruz.

  HEDEFLERİMİZ

  Atatürk ilkeleri ışığında çocuklarımızın bireysel farklılıklarını dikkate alarak öğrenmeye ilgilerini uyandırmak.

  Çocuklarımızın, anadilini doğru ve güzel olarak duyabilmeleri ve kullanabilmeleri için ortamlar yaratmak.

  Çocuklarımızın içlerinde var olan yeteneklerinin ortaya çıkmasına, gelişmesine yardımcı olmak.

  Çocuklarımızın ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerine hedef koymalarını ve hedeflerine ulaşma yollarını kavramalarını sağlamak.

  Çocuklarımızın özgür ve sevgi dolu bir ortamda sosyal, duygusal, fiziksel, bilişsel gelişimlerini desteklemek.

  Çocuklarımızın, üretken, öğrenmeyi bilen, sorgulayıcı, kendini sözel ifade edebilen, kendisi ve dünya ile barışık bireyler olmalarına yardımcı olmak.

  Çocuklarımıza araştırma, deneme, hata yapma ve hatalarını düzeltme fırsatları tanımak en büyük hedeflerimizdir.

  ÇOCUĞU SEVMEK YARINLARI SEVMEKTİR.

  Kadromuz

  Kadromuzda tüm eğitmenler, dönemsel hizmet içi eğitimler, seminerler ve süpervizyon çalışmaları ile donanımları sürekli artırırlar.

  Fiziki Şartlar

  Okulumuz Eskişehir İli Batıkent Mahallesinde 4 kat olarak 2008 tarihinde eğitim-öğretime açılmıştır. Okulumuzda 1 müdür,4 öğretmen, pedagog, aşçı-yardımcı personel, servis görevlisi çalışmaktadır. Okulumuz 4 sınıf,1 yemekhane,1 oyun odası,2 uyku odası,2 etkinlik odası, çok amaçlı konferans salonu ve bahçeden oluşmaktadır. Her katta çocuklara özel tuvaletler ve lavabolar bulunmaktadır. Yemeklerimiz okulda hijyenik şartlar altında yapılmaktadır.

  Eğitim

  Okulumuz eğitiminin yanı sıra, teknik donanım ve fiziksel olanaklar açısından en iyi hale getirilmeye çalışılmıştır. Her sınıfta ihtiyaç duyulan hoparlör, TV ve eğitim materyalleri mevcuttur. Bunun yanında okulun laptopu ihtiyaç duyulduğunda sınıflarda eğitime sunulmaktadır.

  Okulumuzda tam gün ve yarım gün eğitimi yapılmaktadır. Okulumuz sabah 7.30’da açılıp akşam 18.30’da kapanmaktadır. Velilerimiz de eğitimin dışında tutulmayıp aile katılım çalışmalarıyla eğitime dahil edilmekte, okul-aile-çocuk üçgeninde sağlam temeller üzerine kurulu bir eğitim anlayışıyla hareket edilmektedir. Okulumuzda branş dersleri de verilmektedir. Satranç, halkoyunları, İngilizce, seramik dersleri mevcuttur. Okulumuzda belirli gün ve haftaların dışında özel günler de kutlanmaktadır.(süt günü, pijama partisi, fobi günü vs.)Okulda yapılan etkinliklerin dışında düzenli olarak sosyal etkinlikler (sinema, tiyatro, geziler vs.) yapılmaktadır.

  Güvenlik

  Okulumuzda 7 GÜN 24 SAAT online güvenlik bulunmaktadır. Herhangi bir tehlikeye karşı da alarm sistemi mevcuttur. Güvenlik tedbirleri en üst düzeydedir.

  Sağlık Hizmetleri

  Sınıfların ve okulun genelinde hijyene özen gösterilmektedir. Öğrencilerimizin ve personelin sağlık taramaları düzenli olarak yaptırılmaktadır. okulumuzda günlük dezenfektanlar kullanılmakla birlikte 15 günde bir okulumuzun her yeri ilke medikal tarafından dezenfekte edilmektedir.

  AYRICA Okulumuz sivil toplum örgütleriyle işbirliği halinde olup çeşitli kampanyalar düzenleyip kampanyalara katılmaktadır.(Geri Dönüşüm Toplama, Atık Pil Toplama, Tane Tane Kapak Topluyor Adım Adım Engelleri Aşıyor vs.

  Ulaşım

  Okulumuzun servisi bulunmaktadır. Çocuklarımızın güvenliğini serviste de devam ettirmekteyiz. Çocuklarımız nöbetçi öğretmenimizin eşliğinde evlerine teslim edilmektedir. Öğrencilerimiz sadece ailenin belirttiği kişilere teslim edilmektedir. Onun dışında hiçbir suretle başkasına öğrenci teslim edilmemektedir.

  Beslenme

  Yemeklerimiz okulumuzun mutfağında hijyenik şartlar altında ve tamamen organik ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Hiçbir hazır malzeme kullanılmamaktadır. Meyve suları dahil taze veya kurutulmuş meyvelerin kaynatılmasıyla elde edilen ürünler kullanılmaktadır

  Yemek listeleri hazırlanırken çocukların günlük ihtiyacını karşılayabilecek oranda olmasına dikkat edilmektedir ve diyetisyenimizin onayıyla uygulanmaya konulmaktadır. Aynı zamanda da çocuklarımızın damak tatlarına uygun yiyeceklerin seçilmesine özen gösterilmektedir.

  İletişim;

  Telefon 0 222 225 35 85

  Adres: VİŞNELİK MH. KARATAY SK.NO:9 ESKİŞEHİR

  ÖZEL FİDANLAR ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Sınıflarımız 50m² olup acil kapıları direkt bahçeye çıkmaktadır.

  Sınıflar tabandan tavana cam olup, doğayla içiçe aydınlık ve ferahtır.

  Yaz ve kış mevsimine uygun klima sistemimiz mevcuttur.

  24 saat süreyle uzman güvenlik görevlileri tarafından korunmakta ve kamera sistemiyle tüm okul izlenmektedir.

  Okul binası tek katlı olup felaket (yangın vb.) önlemleri alınmıştır.

  Okul mimarisi Avrupa ödüllü bir binadır.

  Amacımız

  Bireysel yaratıcılığı ve özgüven duygusu gelişmiş, yüksek estetik değerlere sahip demokratik, Avrupa konseptine uygun evrensel birey yetiştirmektir. Özel Fidanlar Anaokulu bütün öğrencilere güvenli ve teşvik edici bir ortam sağlar.

  “Verdiğimiz eğitim için çoçuklara ve ailelere karşı sorumluyuz“

  Topluma hizmet ettiğimizin bilincindeyiz. Daima çocuklarımızın ailelerinin de öğrenim sürecine dahil olmalarını gözetmekteyiz. Karmaşık ve zor bir gelecekte farklılık gösteren bireyler yaratmayı amaçlıyoruz. Çocuğun bireysel farklılıkları göz önünde tutularak fiziksel ve sanatsal yeteneklerini geliştirmek, özgüvenini arttırmak, duygual zihinsel becelerini geliştirmektir amacımız. Bu amaçla Milli Eğitim programlarının sahip olduğu deneyim ve bir dizi uluslararası sistemin sentezinden yararlanılarak Fidanlar'a özel eğitim programı hazırlandı. Bunu yaparken sanat, spor, yabancı dil üçgeninin önemi göz ardı edilmedi.

  “Her çocuk kendi entellektüel kumaşını dokur.

  Bu dokumanın niteliği; aldığı eğitime ve uyaranların çeşit zenginliğine bağlıdır.“

  Eğitim anlayışımız

  Anaokulumuzda eğitim modelimiz, yenilenen Okul Öncesi Eğitim Programı (2006) yılında,dünyada uygulanan farklı eğitim modellerinden;

  Reggio Emilia Yaklaşımı

  Bank Street Yaklaşımı

  Rudolf/Steiner (Waldorf) Metodu

  High/Scope

  Freinet Pedagojisi

  Montessori Metodu ile zenginleştirilerek desteklenmektedir. Ayrıca yıl içerisinde tüm yaş grubumuzdaki çoçuklarımızla birlikte çeşitli proje çalışmaları yürütmekteyiz. Proje çalışmaları ile; rutin etkinliklerimiz arasında denge oluşturmak, okul ile yaşamı birleştirerek programımızda çeşitlilik oluşturmayı amaçlamaktayız. Çocuklarımıza öğrenme fırsatı sunmakta ve onların tüm gelişim alanlarını desteklemekteyiz. Her bir çocuğumuzun bireysel farklılıklarını da ortaya çıkararak, çoçuklarımızın sosyal becerelerini geliştirmelerine rehberlik etmekteyiz.

  Beslenme

  Okulumuzda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı bulunmaktadır. Yemeklerimiz çoçukların severek yiyecekleri dengeli beslenecekleri leziz yemeklerdir. Menülerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

  Servis

  Çoçuklarımızı öğretmenlerimiz eşliğinde sabah evden alıp akşam evlerine bırakan servis hizmetimiz vardır (öğlen servisimiz mevcuttur).

  Sosyal Etkinlikler

  Belirli gün ve haftalarda çeşitli yerlere geziler düzenlenmektedir (Müze, tiyatro, sinema, animasyon, kütüphane, piknik, çoçuk eğlence merkezleri...).

  Sağlık ve Rehberlik

  Belirli aralıklarla sağlık ve rehberlik konusunda okulumuzda çoçuklarımıza destek verilmektedir. Okulumuzda belirli aralıklarla doktor ve psikolog desteğimiz bulunmaktadır.

  İletişim;

  Telefon 0 222 320 81 91

  Adres:Hoşnudiye Mahallesi Şahin Caddesi No: 84 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

  ŞİRİNLER ÇOCUK DÜNYASI

  İletişim;

  Telefon 0 222 225 35 85

  Adres: VİŞNELİK MH. KARATAY SK.NO:9 ESKİŞEHİR

  Anahtar Kelimeler

  Eskişehir kreşleri, Eskişehir'deki kreşler,Eskişehir kreş,Eskişehir kreşler, Eskişehir anaokulu,Eskişehir özel anaokulu,Eskişehir'deki özel anaokulları, Eskişehir'deki anaokullarının telefonları; Eskişehir'deki kreşlerin telefon numaraları, Eskişehir'deki kreşlerin adresleri,

  Tepebaşı kreşleri,Tepebaşı'ndaki kreşler,Tepebaşı kreş,Tepebaşı kreşler, Tepebaşı anaokulu,Tepebaşı özel anaokulu,Tepebaşı'ndaki özel anaokulları, Tepebaşı'ndaki anaokullarının telefonları; Tepebaşı'ndaki kreşlerin telefon numaraları, Tepebaşı'ndaki kreşlerin adresleri,

  Beylikova kreşleri, Beylikova'daki kreşler,Beylikova kreş,Beylikova kreşler, Beylikova anaokulu,Beylikova özel anaokulu,Beylikova'daki özel anaokulları, Beylikova'daki anaokullarının telefonları; Beylikova'daki kreşlerin telefon numaraları, Beylikova'daki kreşlerin adresleri,