GAZİANTEP KREŞ ve ANAOKULLARI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Gaziantep Kreşleri

  GAZİANTEP KREŞ ve ANAOKULLARI

              Okuloncesihersey.net ekibi sizin için Gaziantep ilindeki kreş ve anaokullarının listesini çıkardı.

              Bu sayfada kreşlerin isim isim listesi verilmiştir. Kreş veya anaokulunun ismine tıkladığınız zaman ayrıntılı olarak bilgileri karşınıza çıkacaktır.

              Gaziantep ilindeki kreş ve anaokullarının açık adresleri, telefon bilgileri standart olarak verilmiştir. Bunlara ekstra olarak kreş ve anaokullarının internet siteleri mevcut ise ve ulaşılabilmişse ayrıntılı olarak bilgileri, fiziki koşulları, dersleri, eğitim felsefeleri,kurucularının yazıları, vizyon ve misyonları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

              Okuloncesihersey.net ekibi bu sayfayı hazırlarken sizlerin Gaziantep ilindeki kreş ve anaokullarını ararken fazla zaman kaybetmemeniz ve gözünüzden kaçan kreş veya anaokulunun kalmamasını hedeflemiştir. Bu sayfa sayesinde bir çok kreş veya anaokulunu kıyaslarken onlarda internet sayfası açmanıza ve aramanıza gerek kalmayacaktır.

  AKADEMİ ÇOCUK KREŞ VE ANAOKULU

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Telefon 0342 322 47 55

  Adres: Sarıgüllük Mah.22 Nolu Sok.No:8 Merve Çay Bahçesi Yanı

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  ATAGÜL ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0342 336 00 90

  Adres: Osmangazi Mah.3.Cadde No:3

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  AYIŞIĞI KREŞ VE ANAOKULU

  Hakkımızda;

  İletişim;

  Telefon 0342 338 82 58

  Adres: Öğretmenevleri Mahallesi Safi Erserim Sokak No:36

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  BİLGE ÇOCUK AKEDEMSİ

  Hakkımızda;

  Okulumuz

  400 m2 bir bahçesi olan 4 kattan oluşan bağımsız bir yapıdır. Her kat 400 m2 olup bodrum katta; geniş ve ferah yemekhane, mutfak, spor salonu, yüzme havuzu, oyun salonu, bale ve halk oyunları sınıfı, 100 kişilik bir konferans ve gösteri salonu ve çocuk tuvaletleri bulunmaktadır.

  Çocuklarımız için kahvaltılar ve yemekler özel mutfağımızda bulunan deneyimli aşçımız tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır. Yemek listelerimiz diyetisyen tarafından hazırlanıp dengeli beslenmeye gösterilen özenle sebze, protein ve karbonhidrat içeren besinlerin kullanımına dikkat edilmektedir. Sabah öğle ve ikindi kahvaltıları mutfağımızda hazırlanmakta ve öğünlere eşlik eden sıvılar çocuklara yararı olan çay, süt ve meyve suları olarak sunulmakta olup kola türü asitli içeceklere yer verilmemektedir.

  Okulumuzun tüm pencereleri çift camlı olup merkezi sistem doğalgaz sistemi ile çocuklarımızın kışında temiz bir hava soluyabilmesine yardımcı bir sistem ile binamız ısıtılmaktadır. Eğitim, bakım ve beslenme kadar hijyene de önem verilen okulumuzun yapımında antibakteriyel halı ve boya malzemesi kullanılmıştır.

  Binamızı çepeçevre kuşatan bahçemizde bulunan çim alanın dışında arka bahçemizde hazırlanan özel bölüm ile çocuklarımız bahçıvanlık derslerinde kendi yetiştirdikleri organik sebzeleri yeme zevkini yaşayacaklardır. Bahçemizde çocuklarımızın sağlığı için özenle ahşap olarak belirlenmiş olan oyun grubumuzda salıncak, kaydırak ve tren vb. gibi oyun materyalinin dışında kum havuzu ve piknik köşesi de bulunmaktadır.

  Okulumuza 24 ayını doldurmuş çocuklardan başlamak üzere ilköğretim okulu çağına kadar yaşları kapsayan çocuklar kabul edilmektedir. Kabul edilen çocuklardan uyku uyumak isteyen olursa uyutulmakta olup, böyle bir alışkanlığı olmayanlar ise günlük program akışına uygun olarak eğitimini sürdürmektedir.

  İlkelerimiz

  Çocuklarımızın her biri gelişim, ihtiyaç ve yaşam biçimi bakımından birbirinden farklı ve çok değerli bireylerdir. Bizler, her türlü farklılığa saygı duyarak, çeşitliliklerle güçlü olduğumuza inanıyoruz. Kültürel duyarlılık, eşitlik ve katılımcılığın tüm çalışmalarımızda var olmasına özen gösteriyoruz.

  Amacımız keyifli etkinlikler ile çocuklarımızı bedensel, bilinçsel, duygusal ve sosyal yönden bulundukları düzeyden ulaşabilecekleri en üst düzeye ulaştırmaktır.

  Hedeflerimiz

  -Özenli,başarılı,mutlu

  -Sözel yetileri gelişmiş,

  -Estetik ve sanata karşı duyarlı,

  -İnsanların hak ve özgürlüklerine saygılı,

  -Hayvanlara ve doğaya karşı sevgi dolu,

  -Dürüst ve ahlaklı olmaya özenli,

  -Sorumluluk bilincine sahip,

  -Öğrendiklerini yaşamın gerçekleri ile ilişkilendirebilen,

  -Güncel,aktüel ve bilimsel konular hakkında görüş ve söz sahibi çocuklar yetiştirmek üzere temel eğitim vermektir.

  Eğitim

  BİLGE ÇOCUK AKADEMİSİ EĞİTİM PROGRAMI SİSTEMİ

  Bilge Çocuk Akademisi' nin eğitim sistemi "Çoklu Zeka Kuramı ve Etkin Öğrenme Yöntemi" baz alınarak hazırlanmıştır.

  Eğitim programımızın amacı, çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, sosyal ve ruhsal gelişimlerine yardımcı olarak, yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalarına yönelik beceriler geliştirmelerini ve bu becerileri ile başardıklarından mutluluk duymalarını sağlamak için onları yönlendirmektir.

  1) Bedensel/Devin Duyusal zekayı geliştirmek için;

  -Dramatik Oyunlar

  -Fiziksel Etkinlikler (Dans,Bale,Eşli Danslar,Yüzme,Basketbol)

  -Hareketli Oyunlar

  2) Sözel/Dilsel zekayı geliştirmek için;

  -Hikaye okumak, anlatmak, dinleme, yarım kalan hikayeyi tamamlama

  -Kelime oyunları

  -Tekerleme, bilmece, şiir, şarkı, parmak oyunları, kukla oynatma

  3) Görsel/Uzamsal zekayı geliştirmek için;

  -Resim, seramik, denizcilik, satranç, boya, kil, hamur çalışmaları

  -Lego, yap-boz, labirent ve akılda tutma (hafıza) oyunları

  -Resimli kitapları inceleme

  4) Matematiksel/Mantıksal zekayı geliştirmek için;

  -Matematik ile ilgili oyunlar (Sayı ve işlemlerle ilgili masa oyunları)

  -Bilgisayar Eğitimi

  -Yap-boz, lego, labirent, satranç, dama vb. oyunlar

  -Nesneleri sınıflandırma, sıralama, ayırt etme, eşleştirme, gruplama ve ilişki kurma

  -Gözlem ve deney çalışmaları

  5) Müziksel/Ritmik zekayı geliştirmek için;

  -Müzik etkinlikleri (şarkı söyleme, dans, müzikli drama, ritm tutma çalışmaları)

  -Doğadaki sesleri tanıma, taklit etme ve ayırt etme çalışmaları

  6) Kişiler arası zekayı geliştirmek için;

  -Sözlü ve sözsüz iletişim kurma, işbirliği kurma, paylaşma, kendini ifade etme, kendini başkalarının yerine koyma ve onları anlayabilme becerilerini geliştirme

  7) İçsel Zekayı geliştirmek için;

  -Kendi duygularını tanıma, anlamlandırma, kendini yönlendirme, idare etme becerilerini geliştirme

  -Kendi adına düşünebilme ve karar verme becerilerini geliştirme

  -Duygularını eksiksiz, olduğu gibi ifade etme becerisini geliştirme (Anlık ve tepkisel davranmak yerine duygu ve düşüncelerini değerlendirme becerisini kullanarak ifade etmek)

  -Olumlu benlik değerini geliştirme ve kendini sevme becerisini geliştirme

  -İstek ve ihtiyaçlarını uygun bir yer ve zamana kadar erteleyebilme becerisini geliştirme

  -Hataları ile yüzleşmekten kaçınmama becerisini geliştirme,

  -Kendi başına kaldığında çalışabilme ve oyun oynayabilme alışkanlığı kazanma

  YAKLAŞIMIMIZ

  Çocuklarımızın her biri gelişim, ihtiyaç ve yaşam biçimi bakımından birbirinden farklı ve çok değerli bireylerdir. Bizler, her türlü farklılığa saygı duyarak, çeşitliliklerle güçlü olduğumuza inanıyoruz. Kültürel duyarlılık, eşitlik ve katılımcılığın tüm çalışmalarımızda var olmasına özen gösteriyoruz.

  Amacımız keyifli etkinlikler ile çocuklarımızı bedensel, bilişsel, duygusal ve sosyal yönden bulundukları düzeyden ulaşabilecekleri en üst düzeye ulaştırmaktır.

  Eğitim Felsefemiz

  Sağlıklı, güvenli ve keyifli bir okul ortamında; duyarlı, sıcak ve deneyimli eğitimciler çocuklarımızın yeteneklerini keşfederek, beceri ve eğilimlerini yönlendirirler.

  Keyifli bir okul iklimi içerisinde, eğitimcilerimiz; çocuklarımızı hayal güçlerini ve düşüncelerini yaratıcı çözümler üretmek için kullanmaya yüreklendirir. Bizler için çözümün kendisinden çok sonuç arayış süreci anlamlı ve değerlidir.

  High Scope >>>

  Küçük çocukları eğitmek, onlara süregelen etkin öğrenme fırsatları sağlamak demektir. Eylem halindeki küçük çocuklar, inisiyatiflerini, meraklarını, becerikliliklerini ve özgüvenlerini geliştirirler. Bunlar, çocuklara yaşamları boyunca yardım edecek eğilimlerdir. İşte High Scope Programının temel felsefesi...

  Reggio Emilia >>>

  Programımızı uygularken çocukları bilgiyi araştırmaya, üretmeye ve sentezlemeye yönlendiren Reggio Emilia yaklaşımından destek almaktayız. Bu yaklaşım çocukları güçlü ve kapasiteli olarak kabul eder. Bir çocuk bilgi doldurulmaya hazır boş bir fıçı gibi değil, kendisiyle harika alışveriş yapılabilecek bir insan olarak görülür.

  Scamper >>>

  Farklı düşünme, hayal kurma, orijinallik ve sezgi yaratıcı düşünmenin en önemli noktalarından biridir. Yaratıcı düşüncenin desteklenmesi ve geliştirilmesinde okulumuzda SCAMPER uygulaması yapılmaktadır. SCAMPER eğlenceli bir beyin fırtınası yöntemidir. Çocuklara farklı düşünme, hayal kurma ve sezgilerini kullanarak özgün ürünler ortaya koyma şansı verir.

  GEMS >>>

  Fen-doğa deneylerini ve matematik çalışmalarını daha keyifli hale getirmek için GEMS programından destek almaktayız. GEMS Programı Berkeley Üniversitesi bünyesinde yer alan Lawrence Hall of Science adlı bir fen merkezi tarafından oluşturulmuş sürekli geliştirilen bir programdır.

  YAŞAYAN DEĞERLER >>>

  Bilge Çocuk Akademisi olarak; çocuklarımızın “Yaşayan Değerler” ile tanışması için, yıl boyunca -bir çocuğun hayatındaki en önemli “güç” ebeveynler olduğundan- anne babalarımızın da katılımını sağlayacak çalışmalara yer veriyoruz. Bu çalışmalar, çocukların; mutlu, üretken ve birbirine değer veren bireyler olmasını sağlayan, sevgi değerlerini ve becerilerini öğretir. Çalışmalar sırasında yapılan aktiviteler daha sonra oluşturulacak cesaret, sorumluluk, adalet, erdemlilik, temkinli olma gibi değerlerin temel yapı taşlarını oluşturacak nitelikte aktivitelerdir. Çalışmalar her bir konu bir değeri verecek şekilde 8 ana başlıkta toplanmıştır. İlk dört bölümde sevginin yapıtaşları olan empati, nezaket ve saygıyı öğrenecekler. Burada çocuklar bencil olmama, anlayış ve çevresindekilere ve kendilerine değer verme ile karşılaşacaklar. Beşinci bölümde görselleştirmeyi yani davranışları etkinleştirmeyi öğrenecekler. Sonraki bölümlerde, kendini kontrol etmeyi, arkadaşlığı, zorlukları aşmayı, başkaları ile anlaşıp yapıcı yöntemlerle problem çözmeyi öğrenecekler. Umuyoruz ki tüm çocuklarımızın karakter ve değer gelişimlerine bütün öğrenim hayatları boyunca önem verilir. Tüm bu çalışmaların ışığında çocuklarımızın çevrelerine karşı farkındalıklarını arttırmak, sosyal sorumluluk bilincini yerleştirmek ve geliştirmek amacıyla, çeşitli sivil toplum kuruluşları ile iletişime geçip, “Sosyal Sorumluluk” projelerine katılıyoruz.

  İletişim;

  Telefon 0342) 321 45 67

  Adres:Emek Mh. Savcı Cd. No: 34/A (Eczacılar Odası Bitişiği) Şehitkamil/Gaziantep

  Şehitkamil/Gaziantep

  Cansın Çocuk Akademisi

  İletişim;

  Telefon 0342 320 07 40

  Adres: Emek Eczacılar odası ve lokali Bitişiği..

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  Çocuk Park Kreş Anaokulu Gündüz Bakım Gece Bakım

  İletişim;

  Telefon 0 ( 342 ) 322 60 15

  Adres: Emek mah. 21 nolu sok. No: 41

  ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

  DEĞİŞİM KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

  Hakkımızda;

  Eğitim bir koşu değil, keşfedici bir yürüyüştür… anlayışını benimseyen DEĞİŞİM ÇOCUK EVİ 2003 yılında kurulmuştur.

  2–6 yaş arası çocukların gelişimine uygun olarak etkin öğrenme modeli High/Scope ile Gardner’ in çoklu zekâ kuramını sentezleyerek kendine özgü programını kullanmaktadır.

  Eğitim programımız; Drama, Müzik, İngilizce, Jimnastik, Bilgisayar, Satranç, Bale, Halk Oyunları, Modern Dans ve Yüzme aktiviteleriyle desteklenmektedir. Böylece okul öncesi eğitimi sürecinde çocukların kendilerini keşfedebilecekleri zengin bir öğrenme ortamı oluşturulmuştur.

  Değişim Çocuk Evi 2009 yılında, yabancı dil eğitiminde özgün bir konsepte sahip olan Amerikan Kültür Derneği Anaokulları (AKDKİDS) Gaziantep Temsilciliğini alarak yine bir ilke imza attı.

  Yabancı Dil (İNGİLİZCE) eğitiminde çığır açan sistemin ayrıntılarını öğrenmek için www.akdkids.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  2010 ve 2011 yıllarında AKD'ler 3. uluslararası AB kalite zirvesine katılarak ''AB normlarında mal ve hizmet üreten markalar '' araştırmasına dahil edilmiştir. Buna göre, kalite ve inivasyon uygulamalarında AB normlarına uygun mal hizmet üretimi gerçekleştirdiği tespit edilerek ''AB KALİTE ÖDÜLÜ'' almaya hak kazanmıştır.

  Eğitim Programları; eğitim koordinatörü olarak görev alan, çocuk gelişimi ve eğitim uzmanımız tarafından hazırlanırken yaş gruplarına uygunluğu ve çocukların bireysel farklılıkları göz önüne alınır.

  Uygulanacak okul öncesi eğitimi titizlikle planlanır ve çocukların hazır bulunuşluk düzeyleri göz önüne alınır.

  Eğitim etkinlikleri hazırlanırken oyunla eğitime öncelik verilir. Grup aktiviteleri ve grup oyunları için programlar hazırlanır.

  Psikologumuz haftanın beş günü sürekli olarak çocuklarla bir aradadır. Kreş içinde, çocukların kendi aralarındaki ve yetişkinlerle olan etkileşimleri dikkatle takip edilmekte, doğru ve sağlıklı iletişim kurulmasına, duygu ve düşüncelerini içinden geldiği gibi özgürce ifade edebilmelerine özen gösterilmektedir.

  BRANŞ DERSLERİ;

  Derslerimiz konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

  BİLGİSAYAR

  Yaş guruplarına uygun eğitsel oyunlarla, çocuklarımızın belleklerini geliştirerek onlara eleştirel düşünme, sorun çözme, yaratıcılık ve el-göz koordinasyonu becerilerini kazandırmayı hedefliyoruz. Hepsinden önemlisi, çocuklarımızın yaratıcılıklarını istedikleri gibi, kendi hızlarında ve eğlenerek ifade edebilmelerine destek veriyoruz.

  MÜZİK

  Öğrencilerimizle Orff çalgıları eşliğinde şarkılar söylenip, canlandırmalar yapılmaktadır. Çalışmalarımıza vücut perküsyonu ve dansı da ekleyerek öğrencilerimizin kulak ve ritim duygularının gelişimi desteklenmektedir.

  MODERN DANS

  Öğrencimize, müzik eşliğinde hareket etme oyunları oynatılmakta, ritim-tempo çalışmaları, vücut koordinasyonlarını ve yaratıcılıklarını geliştiren, destekleyen oyunlu-eşli dans eğitimi verilmektedir. Ayrıca sanatı, sanatın insana ve topluma kattığı yararları anlatabilmek için çeşitli konser ve gösterileri izleme çalışmalarına da yer verilmektedir.

  SATRANÇ

  Satranç dersleri satranç öğretmeni tarafından haftada bir gün 4, 5, 6 yaş gruplarına verilmektedir. Dersler her çocuğa ait satranç setleri ve mıknatıslı büyük satranç tahtası ile birlikte etkinlik sınıfımızda yürütülmektedir.

  HALK OYUNLARI

  Halk Oyunları; yaşam kültürünün bir parçasıdır. Yöre insanının duygu ve düşünceleri, müzik ezgileriyle birlikte oyuna dönüşmüştür.

  Biz de bir kültürü yaşatmak, tanıtmak ve oyunlarla çocuklarımıza daha sosyal bir ortam hazırlamak amacıyla bu dalı seçtik. Çok neşeli ve eğlenceli olan Halk Oyunları çalışmaları, her sene çeşitli gösterilerle anne-babaların beğenisine sunulmaktadır.

  İNGİLİZCE

  Amaç çocuklarımızın anadillerinin dışında başka bir dilin varlığından haberdar olmalarını ve yabancı dile karşı kulak dolgunluğunu sağlamaktır. Öğrendikleri kelimeleri içeren şarkılar, şiirler, kukla gösterileri öğrenmelerini daha istekli hale getirmektedir.

  YÜZME

  Derslerin amacı, çocukların yüzme sporundan zevk almalarını ve eğlenmelerini sağlamakla birlikte özgüven duygularını geliştirmek ve temel yüzme becerilerini öğretmektir. Ders öncesinde ve sonrasında öğretmenlerinin rehberliğinde çocukların kendi kendine giyinme, soyunma gibi becerileri de ilerlemektedir.

  BALE

  Çocukların, düzgün vücut duruşları, esnek bir vücut yapısı, bedenlerini tanıma ve rahatlamaları için yapılan bir etkinliktir. 4, 5 ve 6 yaş çocukları her hafta bu etkinliğe katılırlar.

  İletişim;

  Telefon 03423390757

  Adres: Pancarlı mh. 11 nou cd no 1

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  DOLUNAY KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

  İletişim;

  Telefon 0342 231 56 57

  Adres: Kolejtepe Mahallesi 2 nolu Cadde No:27

  Gaziantep ŞAHİNBEY

  İLKADIM

  Hakkımızda;

  Kurucumuz Hakkında

  Kurucumuz Gülseren Karamüftüoğlu Yurt , 2003 yılında Selçuk Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olmuştur. İki yıl özel kurumlarda çalışarak deneyimlerini artırmıştır. Bir süre sonra bilgi ve deneyimini kreş açarak kendi kreşine, anaokuluna taşımıştır. 6 yıldan bu yana kendi kreşini, anaokulunu işletmektedir.

  Kreş ve Anaokulumuz Hakkında

  •İlkadım Kreş ve Anaokulu , ebeveynlerin çocuğun hayatındaki en önemli kişiler olduğu ve eğitimin “okul-aile-çocuk üçgeni” içinde olması gerektiği bilinci ile kapılarını her zaman velilerine açık tutmakta ve veliler her konularda bilgilendirilmektedir.

  •Gezi, gözlem, deney ve eğitimi pekiştirici programlarla çocukların gelişimi desteklenmektedir.

  •Yiyecek ve İçecek malzemeleri ISO kaliteli ürünlerden seçilmektedir.

  •Okulumuzda beslenme uzmanlarının önerileri doğrultusunda Her ayın başında hazırlanan yemek menü listesi velilerimize gönderilmektedir.

  •Binamızda hijyenin sağlanması için her türlü fiziksel koşullar sağlanmıştır. Sınıflarda bulunan halılar anti bakteriyeldir

  •Binamız öğlen çocuklarımızın uyku saatinde ve akşam saatinde yuvamız kapanmadan önce günde iki kere temizlenerek, havalandırılmaktadır

  Hedeflerimiz

  •Sosyal becerileri ve temizlik-giyinme-yemek yeme gibi yetileri kazandırmak

  •Arkadaşlık ve oyun oynama alışkanlığı kazandırarak paylaşma duygusunu geliştirmek

  •Yaratıcılığı geliştirici programlarla kendine yetebilen, sorumluluk sahibi bireyler olmaları için destek olmak

  •Temel ilkemiz sevgi odaklı olarak, çocuklarımızın bilişsel, duygusal, sosyal ve psikomotor gelişimlerine olanak sağlamak

  •Anasınıfı öğrencilerimizi, senelik eğitim programını izleyerek ve gerekli eğitim araç-kitap vs. kullanarak duygusal ve bilişsel olarak okula hazırlamak

  >•Özbakım becerileri ile, sosyal iletişimsel becerilerini kazandırılmasını sağlamak

  •Çocuklarımızın bedensel, zihinsel, duygusal, sosyal gelişimlerini sağlamak.

  •Onları İlköğretime hazırlamak

  •Bağımsız davrana bilme gücüne sahip, Araştıran, öğrenen, merak eden, Becerileri ve hobileri ile çok yönlü, Güzel sanatlara ve estetiğe duyarlı, Başarı motivasyonu yüksek, Doğaya ve çevresine saygılı, Başkalarının haklarına saygılı, Sorumlulukların farkında, disiplinli, kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir.

  Eğitim Anlayışımız

  Anaokulu (okul öncesi dönem) çağı insan yaşamı için en kritik dönemdir: Kişiliğin biçimlendiği, bireyin kendisi, yakın çevresi ve dünya hakkında kararlar verdiği, yaratıcılığın, merakın ve öğrenme hızının en yüksek olduğu dönem...

  İlkadım Kreş ve Anaokulu ekibi olarak eğitimde amacımız : Çocuk gelişimi uzmanı ve eğitmenlerimiz eşliğinde çocukların, mutlu, kendine güvenen, sağlıklı, çevreye duyarlı, kendini ve başkalarını seven aynı zamanda saygı duyan, paylaşmayı bilen uygar bireyler olarak gelişmelerine yardımcı olmaktır.

  Çocuklar için yaşamı öğrenme aracı olan "OYUN ", çocuğun fiziksel, psikomotor, duygusal, sosyal, zihinsel ve dil gelişiminde etkili olmaktadır. Her çocuk yetenekleri ile doğar. Bu yetenekleri ortaya çıkarmak ve gelişmelerine yardımcı olmak konusunda duyarlıyız. Bu güne kadarki eğitimimizde bunu başarmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz

  İlk Adım Kreş ve Anaokulu, çocuğunuzun kendinden emin, lider kişilikli, kendilerine ve başkalarına saygılı bir birey olarak geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlamak niyetiyle sitemizi ve okulumuzu ziyaret etmeniz bu hedefinize ulaşabilmek için atılması gereken ilk adım olabilir.

  Kreşimiz, alanında uzman branş öğretmenleri ile uzman psikolog gözetimi altında güvenli servis taşımacılığı hizmetiyle milli ve manevi değerlerimizi erezyona uğratmadan modern, asil sağlam karakterli bir gençlik yetiştirmenin alt yapısını oluşturmanın adresidir.

  İlk Adım Kreş ve Anaokulu'nun Başlıca Eğitim Amacı:

  Kişiliği gelişmiş, ulusal ve evrensel değerlere sahip, çağdaş, yaratıcı, sorgulayan, araştıran, düşüncelerini özgürce ifade eden, kendisi ve çevresi ile barışık, çevre bilinci gelişmiş, kitap okuma alışkanlığı kazanmış, başarılı olmanın yanında neşeli ve mutlu olmayı da başarabilmiş bireyler yetiştirmektir.

  Biz eğitim, birikim ve deneyimlerimizle uzmanlaştığımız işi yapıyoruz.Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmaktayız.

  Okul Öncesi Eğitimi Almış öğretmenlerle çalışıyoruz. Bu nedenle "olması gerektiği gibi" bir okul öncesi eğitim kurumuyuz.

  Okulumuzun müstakil ve korunaklı binaları ile çocuklarınıza güvenli ve doğal bir ortam sunuyoruz.Beslenme, temizlik ve güvenliğe özel bir önem veriyoruz.

  Uzman ekip tarafından seçilen oyuncaklar ve eğitim materyalleri ile öğrencilerimizin tüm gelişim alanlarını destekliyoruz.

  Vizyonumuz:

  İlk Adım Kreş ve Anaokulu'nun vizyonu : Ülkemizde okul öncesi eğitim alanında güvenilir, saygın ve bilimsel temelli yüksek kalite standardını yaygınlaştırmaktır.

  Misyonumuz:

  "İnsan yaşamının çok önemli olan bu dönemi için farklı ve kaliteli bir seçenek oluşturmaktır."

  ÇOCUKLARINIZ SAATLERCE SERVİSTE GEZMESİN...

  HER ÇOCUK ÖZEL VE TEKTİR..

  ÇOCUĞUNUZ HAYATA İLK ADIMINI ATARKEN BIRAKIN YANINIZDA OLALIM..

  İLK ADIM KREŞ VE ANAOKULU...

  Etkinliklerimiz;

  Yapılan tüm etkinlikler şu amaçları içermektedir:

  1- Doğayla ve toplumla iletişim ve empati kurabilen çocuklar yetiştirmek : Doğayla ve toplumla ilgili, farkındalık düzeyi gelişmiş, topluma ve doğaya karşı sorumluluk hisseden çocuklar yaşanabilir bir çevrenin ve çağdaş toplumun güvencesidir.Okul öncesi dönem bireyin yaşama koşulsuz bakabildiği, büyüme, gelişme, öğrenme ve yaşama sevincinin hissedildiği yaratıcılık ve kendiliğindenliğin en düzeyde olduğu dönemdir. Bu özelliklerin yaşam boyu sürmesi iyi bir okul öncesi eğitimle olasıdır.

  2- Çocuklarda psikolojik düğümler oluşmasını önlemek : "Psikolojik Düğümler" terimi psikolojide "bitmemiş işler" anlamına gelir. Bireylerde görülen birçok ruhsal sorunun temelinde çocukluk dönemindeki olumsuz yaşantı ve deneyimler olduğu görülmektedir. İlk Adım Kreş ve Anaokulu'nda, varsa oluşan psikolojik düğümleri çözmeyi ve psikolojik düğümlerin oluşmasını önlemeyi temel bir ilke olarak benimsiyoruz.

  3- Ailelere ve topluma "çocuksu" değerleri ve insani değerleri sunmak : Çocuklarda doğal değerler vardır: Dürüstlük, gerçekçilik, içtenlik, doğallık nedenlerini sorgulama, araştırma vb... Bu değerlerin korunmasını ve yetişkinlik dönemlerinde de canlı kalmasını önemsiyoruz.

  4- Çocuklarımızı Eğitirken Dikkat Ettiğimiz Hususlar :

  Yeniliklere ve gelişmelere açıklık.

  Kişisel bakım ve temizlik.

  Sevgi

  Şefkat

  Duyarlılık

  Çocuğa ve çocuk haklarına saygılı olmak.

  Zengin ve keyifli eğitim ortamları yaratmak.

  Çocuğa ve veliye gerçekçi geribildirim vermek.

  Okul ve sınıf ortamında sağlık ve güvenliğini önemsemek.

  Sınıfta önyargısız fırsat eşitliği sunmak.

  Temel evrensel değerleri benimsemek.

  Alçakgönüllülük.

  Temiz ve düzenli olmaya özen göstermek.

  Güler yüzlü ve saygılı davranış.

  Dayanışma ve paylaşım.

  Duygu ve düşüncelere önem verme.

  Olumlu yaklaşım.

  Kendine, başkalarına ve çevreye saygılı olma.

  Yardımseverlik.

  Uzlaşmacı yaklaşım.

  Bu anlayış çerçevesinde yaptiğimız etkinliklerimiz:

  Bilgisayar

  İngilizce

  Drama - Yaratıcılık

  Halk oyunları

  Müzik - Ritim

  Bilişsel etkinlikler

  Türkçe dil etkinliği

  Fen ve Doğa etkinliği

  Sanat etkinlikleri

  Masa oyunları

  Serbest oyun

  Grup oyunları

  Bahçe oyunları

  Geziler

  Mutfak aktiviteleri

  Öğret Ona

  Zaman alacak biliyorum, fakat eğer öğretebilirsen ona, Kazanılan bir liranın, bulunan beş liradan daha değerli olduğunu öğret. Kaybetmeyi öğrenmesini öğret ona ve hem de kazanmaktan neşe duymayı. Kıskançlıktan uzaklara yönelt onu. Eğer yapabilirsen, Sessiz kahkahaların gizemini öğret ona. Bırak erken öğrensin, zorbaların görünüşte galip olduklarını… Eğer yapabilirsen, ona kitapların mucizelerini öğret. Fakat ona sessiz zamanlar da tanı. Gökyüzündeki kuşların,güneşin altındaki arıların,ve yemyeşil yamaçtaki çiçeklerin ebedi gizemini düşünebileceği. Okulda hata yapmanın, hile yapmaktan çok daha onurlu olduğunu öğret ona. Ona kendi fikirlerine inanmasını öğret. Herkes ona yanlış olduğunu söylediğin de dahi. Tüm insanları dinlemesini öğret ona, Fakat tüm söylediklerini gerçeğin eleğinden geçirmesini,ve sadece iyi olanları almasını da öğret. Eğer yapabilirsen,üzüldüğün de bile nasıl gülümseyeceğini öğret ona.

  İletişim;

  Telefon 360 67 37

  Adres: Güneykent mah. 218 nolu sok. no:48

  Gaziantep ŞAHİNBEY

  GALEV ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0342 336 43 46

  Adres: Kavaklık Mahallesi Orduevi Karşısı No:8

  Gaziantep ŞAHİNBEY

  GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ANAOKULU

  Hakkımızda;

  GKV Anaokulunun öncelikli amaçları:

  1. Çocukları sağlıklı yemek yeme, düzenli oyun oynama ve dinleme alışkanlıkları kazanmaya teşvik etmek, koordinasyon, güç ve fiziksel becerilerini geliştirmek, bu yolla fiziksel ihtiyaçlarının farkında olmalarını sağlamak,

  2. Yapılan çalışma ve oynanan oyunlarda hoşgörülü ve dürüst davranmasını öğreterek sorumluluk, bağımsızlık duygularını geliştirmek, bu şekilde, yaşamdaki sosyal ortamlarda davranış özelliklerini anlamasına yardımcı olmak,

  3. Başarı duygusunu tatmasına, öz saygısının gelişmesine ve sağlıklı bir ruhsal yapıya sahip olmasına yardım etmek,

  4. Doğal ortamını daha iyi tanımasına şekil, cisim ve benzeri kavramları ve sayısal ilişkileri anlamasına olanak sağlamak,

  5. Düşüncelerini ve duygularını dil, sanat, müzik ve hareketlerle yaratıcı olarak ifade etmesine ortam hazırlamak,

  6. Gözlemleme, deney yapma, araştırma, keşfetme, düşünme, genelleme yapma ve kavramsallaştırma becerilerini geliştirmesine yardım etmektir.

  Eğitim Anlayışımız;

  GKV Anaokulunun felsefesi, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak, öğrencilere Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda, sevgi, paylaşım ve araştırma alışkanlıklarını kazandırmaktır. Bu felsefe ışığında çocuklarımızın araştıran, sorgulayan, değerlendiren, kendi düşünce ve haklarını savunan girişimci, dürüst ve çağdaş ilkelerle donanımlı sosyal bireyler olarak yetişmeleri hedeflenmektedir. Etkin ve yapıcı okul-aile işbirliği ve paylaşımıyla, çocuklarımızın bedensel ve zihinsel gelişim süreçlerini en ideal ve sorunsuz şekilde ilköğretime hazırlayacağımıza inanmaktayız.

  Anaokulu sınıf öğretmenlerimiz ve anaokulu idarecimiz;

  Anaokulu branş öğretmenlerimiz ve·anaokulu idarecimiz;

  İletişim;

  Telefon 0342 321 01 00

  Adres: H.Ahmet Yesevi Caddesi No:1

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  Gonca Anaokulu

  Hakkımızda;

  Güney Eğitim Kurumları, eğitim kadrosu, bilimsel ve yabancı dil amaçlı laboratuarları, konferans salonu, pansiyon ve donanımlı derslikleriyle Gaziantep’in önde gelen saygın eğitim kurumlarından biridir.

  Kurulduğu tarihten bugüne bölgesel, ulusal ve uluslararası sayısız başarıya imza atan Güney Eğitim Kurumları, özellikle bilim olimpiyatları ve proje çalışmalarındaki başarılarıyla adını duyurmuştur.

  KurumsalHakkımızdaMisyon-VizyonDeğerlerimizKadromuzGüney KolejiTwitter“ Sunguroğlu Matematik Ligi Yeni Sezonda Devam Edecek ” http://t.co/qw1m4zubEFGüney KolejiGüney Eğitim Kurumları, eğitim kadrosu, bilimsel ve yabancı dil amaçlı laboratuarları, konferans salonu, pansiyon ve donanımlı derslikleriyle Gaziantep’in önde gelen saygın eğitim kurumlarından biridir.

  Kurulduğu tarihten bugüne bölgesel, ulusal ve uluslararası sayısız başarıya imza atan Güney Eğitim Kurumları, özellikle bilim olimpiyatları ve proje çalışmalarındaki başarılarıyla adını duyurmuştur.

  Bugüne kadar OKS ve ÖSS sınavlarında hem bireysel, hem kurum ortalaması olarak şehir birinciliklerini almayı gelenek haline getirmiş olan kurumumuz, bu yıl OKS de Özel Cahit Nakıboğlu İlköğretim Okulu ile net ve puan ortalamasında Gaziantep 1.olmuştur.

  Aynı zamanda iki öğrencimiz Türkiye 1.olarak başarılarına bir yenisini eklemiştir. 2007-08 Eğitim Öğretim döneminde ÖSS de Özel Mutafoğlu Lisesi’nden bir öğrencimiz Gaziantep 1.ve Türkiye 9. Olmuştur.

  Geçtiğimiz yıl yine bir öğrencimiz Gaziantep 1.ve Türkiye 5. olarak başarı çıtamızı yükseltmiştir.

  Misyonumuz;

  Güney Eğitim Kurumları’nın misyonu, Atatürk ilke ve inkılâplarına, cumhuriyetin temel ilkelerine bağlı, Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçları doğrultusunda bünyesinde öğrenim gören herkesi Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini ve tüm insanlığı seven; kendi öz benliğini ve kabiliyetlerini bilerek bunları milletinin hizmetinde kullanmayı hedefleyen; bedenen, zihnen ve ahlaken yüksek seciyeli insanlar yetiştirmektir.

  Vizyonumuz;

  İçinde yaşanılan zamanın gereklerine göre değil, gelecek yüzyılların ihtiyaçlarını bilerek ona göre hazırlıklarını yapan, yaşanılan zamanın da bütün teknik ve teknolojik gelişmelerini bünyesine nüfuz ettiren, aynı zamanda da sevgi ve hoşgörü iklimini soluklayan, herkesle diyaloğa açık, his ve düşüncelerini ifade edebilen insanlığın temsilcileri.

  Değerlerimiz

  Güney Eğitim Kurumları, eğitim kadrosu, bilimsel ve yabancı dil amaçlı laboratuarları, konferans salonu, pansiyon ve donanımlı derslikleriyle Gaziantep’in önde gelen saygın eğitim kurumlarından biridir.

  Kurulduğu tarihten bugüne bölgesel, ulusal ve uluslararası sayısız başarıya imza atan Güney Eğitim Kurumları, özellikle bilim olimpiyatları ve proje çalışmalarındaki başarılarıyla adını duyurmuştur.

  Bugüne kadar OKS ve ÖSS sınavlarında hem bireysel, hem kurum ortalaması olarak şehir birinciliklerini almayı gelenek haline getirmiş olan kurumumuz, bu yıl OKS de Özel Cahit Nakıboğlu İlköğretim Okulu ile net ve puan ortalamasında Gaziantep 1.olmuştur.

  Aynı zamanda iki öğrencimiz Türkiye 1.olarak başarılarına bir yenisini eklemiştir. 2007-08 Eğitim Öğretim döneminde ÖSS de Özel Mutafoğlu Lisesi’nden bir öğrencimiz Gaziantep 1.ve Türkiye 9. Olmuştur.

  Geçtiğimiz yıl yine bir öğrencimiz Gaziantep 1.ve Türkiye 5. olarak başarı çıtamızı yükseltmiştir.

  İletişim;

  Telefon 342 321 88 88

  Adres: Güvenevler mah.Polis okulu karşısı.

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  KARDELEN KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

  İletişim;

  Telefon 0342 231 90 42

  Adres: Akyol Mahallesi Ferit Arsan Sokak No:7

  Gaziantep ŞAHİNBEY

  MASAL VADİSİ ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Özel Masal Vadisi Anaokulu

  Gaziantep’in eğitimine katkı sağlamak amacı ile 2005-2006 Eğitim Öğretim yılında eğitim hayatına başlamıştır.

  Açıldığı günden bu güne kadar gösterdiği başarı grafiği ile Gaziantep’in sayılı okulları arasında kendine özgü eğitim kalitesi ile yerini almıştır.

  Okulumuz 2009-2010 Eğitim öğretim yılında yeni binasında hizmete devam edecektir.

  İletişim;

  Telefon 0342 322 37 78

  Adres: Emek Mah. Dr. Nizamettin Özgül Sok. N0:18

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  MASAL EVİ KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0342 338 11 74

  Adres: Öğretmenevleri Mahallesi Safi Erserim Sokak No:21

  Gaziantep ŞAHİNBEY

  MELEKANNE ANAOKULU

  Hakkımızda;

  Tarihçe

  Ailelere, bireylere psikolojik danışma; organizasyon ve insan kaynakları alanlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan kurumumuz, ÖZEL MELEK ANNE KREŞ VE ANAOKULU 2006 yılında kuruldu.

  2006 yılından bu yana eğitim markası olarak devam etmektedir.Her geçen gün artan ilgiyle büyümeye devam eden kurumumuz 2012 - 2013 eğitim döneminde kurucusu EMİNE ALPAY tecrübeli ve kaliteli öğretmen ve personel kadrosuyla hizmet verecektir.

  Eğitim Programlarımız ;

  •Okuma yazma eğitimi

  •Türkçe dil eğitimi

  •Yaşayan değerler eğitimi

  •Barış-sevgi-saygı-sorumluluk-işbirliği

  •Yabancı dil etkinlikleri içeren proğram

  •Aile katılımı

  •Yaratıcılık,bilim ve sanat

  •Drama eğitimi

  •Müzikli hareket eğitimi Denge ve hareket

  •Ahlak ve adab eğitimi

  •Yoga- atlatizm

  •Sosyal geziler

  •Mega aritmetik ve hafıza geliştirme eğitimi MEGA ARİTMETİK; Eğitimi alan algılaması normal her çocuk günlük 20 dakikalık çalışma prensibiyle hesap makinesinden daha hızlı ve kolay işlem yapmanın sırlarını keşfediyor.

  •Mega aritmetik hızlı ve doğru hesaplama becerisi kazandırır.

  •Kesgin görüş, İşitme ve algılamayı güçlendirir.

  •Zihinsel Becerilerin artmasında yardımcı olur.

  •Keşfedici düşünmeyi kolaylaştırır ve gelişmesini hızlandırır, böylece dikkat ve konsantrayon gücünü arttırır

  •Beyin dalgalarını etkileyerek konsantrasyonu sağlayan ders çalışma ve hızlı okuma müzikleriyle çocukların sınıf içerisindeki grup egzersiz çalışmasıyla eğlenceli şekilde oyun oynarcasına öğrenme kapasitelerini arttırarak etkin bir eğitim almalarını sağlar.

  Etkinliklerimiz;

  ALMANCA-İNGİLİZCE DİL ETKİNLİKLERİ

  Gaziantep melek anne kreş ve anaokulumuz'da 4-5 yaş gruplarında eş zamanlı almanca ve ingilizce okul öncesi eğitimi proğramı uygulanır.Hedefimiz öğrencilerimizin kendi konuştukları ana dili dışında başka bir yabancı dilin varlığını fark ettirme ve ingilizce -almanca öğrenmeleri için gerekli ilgiyi uyandırmaktır.

  4 YAŞ VE OYUN GRUBU İÇİN; Hazırlanmış ingilizce proğramı ise oyun yolu ile eğlenerek ingilizcenin temel bilgilerini edilmelerini hedeflemektedir.

  ORFF (RİTM ) MÜZİK

  •Dans ve müzik insanın bedensel, ruhsal ve zihinsel gücünün dışa vurumudur.

  •Dil, dans ve müzik çocuğun birbirinden ayırmadığı hareket alanıdır.

  •Orff etkinliği sadece müzik etkinliği değildir.

  •Şarkı söyleme etkinliği sırasında ritm aletlerinin kullanılması önemlidir.

  •Kulaktan kulağa geçen veya nota yazımı yapılan müziği veya geleneksel dans formlarını uygularken yaratıcılık katılır.

  •Her insan kendini (duygularını) müzik ve hareketle ifade etme potansiyeline sahiptir.DENGE VE HAREKET

  Erken çocukluk döneminde hareket gelişimi çok yönlü olarak desteklenmelidir. Her çocuğun hareket etme ihtiyacı vardır. Çocukların bu ihtiyaçları anlamlı ve planlı etkinliklerle desteklenmelidir. Denge çalışmaları hareket gelişiminin temelini oluşturur. Çocuklar dengelerini sağladıktan sonra koordineli hareketleri kolaylıkla yapabilirler.

  DRAMA

  Canlandırma ve somutlaştırma becerisi ile birlikte içlerindeki yaratıcılığı ortaya çıkarmayı sağlayan etkinliklerdir. Drama çalışmalarımızda; oyun kurgulama ve duygularını yaşayabilme, başka bir kimliğe bürünebilme, kendini ifade edebilme becerileri hedeflenmektedir.

  TÜRKÇE DİL ETKİNLİĞİ

  Dinleme becerisini arttıran, anadili ile duygularını ve düşüncelerini etkili ve özgürce ifade etmelerini sağlayan . parmak oyunu, tekerlemeler, hikâye okuma / oluşturma, tekerleme, bilmece sorma / oluşturma, şiir okuma ve yazma, canlandırma ve resim yorumlama gibi etkinlikler Türkçe dil etkinlikleridir..

  •Parmak oyunu

  •Hikâye okuma / oluşturma

  •Tekerleme

  •Bilmece sorma / oluşturma

  •Şiir

  •Canlandırma

  •Resim yorumlamaFEN VE DOĞA

  Okul öncesi dönemde çocuklarda araştırmaya denemeye ilgiyi ve merakı uyandırmaya yönelik

  Fen ve Doğa Etkinliği:

  •Projler,

  •Geziler,

  •Deneyler,

  •Doğada gözlem ve görüntü avcılığı vb... çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir.

  SANATSAL ETKİNLİK

  Sanat eğitimi aslında sanat eğitimi değil (sanatla eğitimdir.)

  Sanatla eğitim öğrencilerimizde

  •Tüm zihinsel yeti ve süreçleri,

  •Duyu, duyum ve algılama,

  •İmgeleme, düşünme ve çağrışım gibi süreçleri eğitmek demektir.Sanatla eğitimin kazanımları: •Çocukların kendilerini ve dünyayı anlama yetenekleri artar.

  •Çocuğun sanat ürünü oluşturma süreci kendi yaşamına anlam vermesini sağlar.

  •Çocuklara bireysel fikirlerini ve duygularını ifade etmelerine fırsat verir.

  OYUN

  İlgi köşelerindeki çalışmalarını, kurallı grup ve bireysel oyunları içeren, doğal öğrenme ortamları oluşturmayı hedefleyen etkinliklerdir. Öğrencilerimiz

  •Evcilik köşesi,

  •Kukla köşesi,

  •Kitap köşesi,

  •Müzik köşesi,

  •Lego köşesi,

  •Tahta blok köşesi gibi ilgi alanlarında özgürce yararlanabilmektedirler.

  GEZİ

  Yıl boyunca işlenen konulara uygun araştırma inceleme gezileri düzenlenir. Gezilerle, çocukların araştırma yaptıkları konuları yerinde inceleme ve somut deneyimler kazanmaları hedeflenir

  İletişim;

  Telefon 0342 321 85 39

  Adres: Emek mah.Ali Nadir blv.19.sok.İnşaat Mühendisleri Odası Krş.No.11

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  Minik Yıldızlar

  İletişim;

  Telefon 0342 371 75 33

  Adres: şahintepe mah.400 nolu cadde 2/C Yıldız apt.(Karataş girişi Kadoil petrol yanı) Şahinbey Gaziantep

  Şahinbey Gaziantep

  NAİME DOĞDU DURMUŞ ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0342 220 71 26

  Adres: Bahçelievler Ferit Arsan Sokak

  Gaziantep ŞAHİNBEY

  NAZ KREŞ

  İletişim;

  Telefon 0342 339 57 10

  Adres: Öğretmen Evleri Mahallesi Safierserim Sokak No:28

  Gaziantep ŞAHİNBEY

  NİLÜFER MUSTAFA ÖZYURT ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0342 517 29 73

  Adres: Menderes Mahallesi Fatih Sokak No:9

  Gaziantep NİZİP

  NİZİP ANAOKULU

  İletişim;

  Telefon 0342 518 42 82

  Adres: Kıbrıs mah.Karkamış Cad No:101

  Gaziantep NİZİP

  OKYANUS KREŞ GÜNDÜZ BAKIM EVİ

  İletişim;

  Adres: Emek mah. 70 nolu sok. no:9 Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  ÖZGÜN ÇOCUK EVİ

  İletişim;

  Telefon 0342 321 78 80

  Adres: Fatih mah.46 nolu sok. no;14

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  PİNOKYO ÇOCUKEVİ kreş& anaokulu

  İletişim;

  Telefon 0342 3223247

  Adres: Emek mah.19.nolu sok. no 17 EMEK KEBAP ARKASI

  ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP

  PEMBE PATİKLER KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

  İletişim;

  Telefon 0342 322 48 18

  Adres: PANCARLI MH.AYINTAPLI AHMET BEY CADDESİ

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  PORTAKAL ÇOCUKEVİ

  İletişim;

  Telefon 0342 321 50 80

  Adres: Pancarlı Mahallesi 5 nolu sok no:16 Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  SİMGE KREŞ

  İletişim;

  Telefon +90 342 322 70 22

  Adres: Güvenevler Mah. 14 nolu cad. 29007 nolu Sok. no:3

  Gaziantep ŞEHİTKAMİL

  ŞEKER ÇOCUK KREŞ

  İletişim;

  Telefon 03423384852

  Adres: Öğretmenevleri Mahallesi Mehmet Tahtacı Sokak No:10

  Şahinbey/Gaziantep

  WONDERFUL KİDS SCHOOL

  İletişim;

  Telefon 321 50 80

  Adres: Pancarlı mahallesi Ayıntaplı Mehmet cad. No :22

  Şehitkamil/Gaziantep

  Anahtar Kelimeler

  Gaziantep kreşleri, Gaziantep'deki kreşler,Gaziantep kreş,Gaziantep kreşler, Gaziantep anaokulu,Gaziantep özel anaokulu,Gaziantep'deki özel anaokulları, Gaziantep'deki anaokullarının telefonları; Gaziantep'deki kreşlerin telefon numaraları, Gaziantep'deki kreşlerin adresleri,

  Şehitkamil kreşleri, Şehitkamil'deki kreşler,Şehitkamil kreş,Şehitkamil kreşler, Şehitkamil anaokulu,Şehitkamil özel anaokulu,Şehitkamil'deki özel anaokulları, Şehitkamil'deki anaokullarının telefonları; Şehitkamil'deki kreşlerin telefon numaraları, Şehitkamil'deki kreşlerin adresleri,

  Nizip kreşleri, Nizip'deki kreşler,Nizip kreş,Nizip kreşler, Nizip anaokulu,Nizip özel anaokulu,Nizip'deki özel anaokulları, Nizip'deki anaokullarının telefonları; Nizip'deki kreşlerin telefon numaraları, Nizip'deki kreşlerin adresleri,

  Şahinbey kreşleri, Şahinbey'deki kreşler,Şahinbey kreş,Şahinbey kreşler, Şahinbey anaokulu,Şahinbey özel anaokulu,Şahinbey'deki özel anaokulları, Şahinbey'deki anaokullarının telefonları; Şahinbey'deki kreşlerin telefon numaraları, Şahinbey'deki kreşlerin adresleri,