OKUL ÖNCESİ HERŞEY
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Kreşler   >   Büyük Reklam

  VİTRİN KREŞ VE ANAOKULLARI REKLAMLARI

              Bu reklam alanında 3 adet kreş ve anaokulunun reklamı yayınlanır ve sayfa açıldığında sıra ile tüm okullar döner. Sayfanın en başında olması tüm illerdeki kreş ve anaokulları için girenlerin de bu reklamları görmelerini sağlar ve akıllarında yer eder.

              Bu reklam alanında avantajları;

              - İlk olarak oldukça ekonomik bir reklam alanıdır. Çok düşük fiyatlar ile okulunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.

              - Reklamlar sabit olmayıp değişken olduğu için her değişimde kullanıcının dikkatini çekecek ve göz kaymasına neden olarak hafızasında yer edinecektir.

              - Kiralamış olduğunuz reklam alanı sizin isteğinize göre değiştirilebilir, bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz reklamı yayınlayabilirsiniz. Örneğin yaz dönemi başlandıcında yaz okulunuzun reklamını, kış döneminde okul eğitiminizin reklamını yayınlayabilirsiniz.

              - Okulunuzun web sitelerinizde yanlızca okulunuzun adını aratanları misafir edebilir ve yanlızca o kişilere ulaşabilirsiniz. Bu alanda ise Türkiyenin tüm illeri ve ilçelerindeki kreş ve anaokullarını aratan her ziyaretçiye ulaşabilir ve reklamınızı yayınlayabilirsiniz. Yani artık bir kişinin size ulaşması için okulunuzun adını bilmesine gerek kalmayacaktır.

              - Uzmanlar tarafından SEO çalışmaları yapılan ve her geçen gün bu çalışmalar ilerletilen web sitemizde arama motorlarındaki aramalarda daha rahat ulaşılabilirsiniz.

              - Web sitemize reklam vermenizin size katacağı en büyük avantaj bir çok okul ve kreş tanıtım sitesinin yanlızca okullara yer vermesine rağmen bizim sitemizin okullar dışında bir çok konuda hizmet vermesi ve farklı alanlarda da ziyaretçi çekmesidir. Bu sayede örneği okul öncesi ile ilgili çalışma sayfası arayan bir kullanıya veya yemek tarifi arayan farklı bir kullanıcıya da hiç ummadıları ve akıllarında olmadıkları bir anda ulaşabilirsiniz.

              Reklam vermek için ne yapmalıyım ?;

              - Yapmanız gereken tek şey info@okuloncesihersey.net mail adresinden bize ulaşmaktır.