Eyşalar Çalışma Sayfaları
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Egzersizler   >   Eşyalar

  EŞYALAR ÇALIŞMA SAYFALARI

  EŞYALAR ÖĞRENİYORUZ

             Çocuklar 2 yaşlarından sonra eşyaları öğrenmeye başlar, bu yaştan itibaren dil gelişimi ile beraber eşyaları tanır ve ne işe yaradıkları hakkında bilgi sahibi olur.

             Okul öncesi eğitimin içerisinde önemli yer tutan eğitimlerden birisi de eşya kavramının çocuklara öğretilmesidir. Çocuklar bu çalışmalar ile normal sürenin dışına çıkarlar ve daha hızlı bir şekilde eşyaları ve kullanılma amaçlarını öğrenirler.

             Okulonceshersey.net ekibi çocuklarınız için bir çok eşya kavramı çalışma sayfası hazırlamış ve onların gelişimlerine katkıda bulunmanız için siz anne ve babaların hizmetine sunmuştur. Bu sayfadan isdetiğiniz çalışma sayfasını bilgisayarınıza indirebilir ve çocuklarınız için yazdırabilirsiniz.

             Okul öncesi eğitimi veren kurumlar da bu çalışma sayfalarını çocukları gelişimlerine katkıda bulunmak için kullanabilirler.

             Unutmayın gelişimlerinin en hızlı olduğu okul öncesi dönemde çocuklara ne kadar çok bilgi yüklemesi yaparsanız zeka gelişimleri o kadar hızlı olur. Bunun için sizlerde bu çalışma sayfalarından yararlanabilirsiniz.

  Doğru Eşyaları Bul
  Eşyaları Eşleştir
  İlgili Eşyayı Bul
  Karışık Eşyalar Çalışmaları

  Anahtar kelimeler;

  Okul öncesi egzersiz sayfaları, çocuklar için egzersiz sayfaları, çocuklar için çalışma sayfaları, okul öncesi çalışma sayfaları, harfleri öğreniyorum, sayıları öğreniyorum, çocuklar için harf öğrenme çalışmaları, çocuklar için sayı öğrenme sayfaları, çocuklara sayıları öğretmek, okul öncesi harf çalışmaları, okul öncesi sayı çalışmaları, çocuklar için harf egzersizleri, çocuklar için sayı egzersizleri, çocuklara harhle nasıl öğretilir, çocuklara sayılar nasıl öğretilir, okul öncesi zıt kavramlar çalışmaları zıt kavramlar egzersiz sayfaları, çocuklara zıt kavramları öğretmek, çocuklar için zıt kavram çalışmaları, zıt kelimeleri resimlerle öğretmek, çocuklara zıt kelimeleri öğretmek,zıt kelimeler, resimlerle zıt kelimeler, çocuklara zıt kelimeleri öğretme sayfaları, çocuklar için zıt kelimeler sayfaları, Çocuklar için geometrik şekiller sayfaları, geometrik şekiller çalışma sayfaları, okul öncesi geometrik şekiller çalışmaları, şekilleri öğreniyorum, çocuklara şekilleri öğretmek , çocuklar için renk çalışma sayfaları, çocuklara rekleri öğretmek, çocuklara renkler nasıl öğretilir, okul öncesi renk çalışmaları, rekler, çocuklar için renkler, Mevsimleri öğreniyorum, çocuklar için mevsim çalışmaları, çocuklara mevsimleri öğretmek, çocuklar için mevsim çalışmaları, mevsimler boyama sayfaları, boyayarak mevsimleri öğrenme, meslekler, meslekler boyama sayfaları, çocuklar için meslekler çalışma sayfaları, çocuklara meslekleri öğretmek, boyararak meslekleri öğrenme, çocuklara meslekleri öğretmek, hayvanlar boyama sayfaları, hayvanlar çalışma sayfaları, çocuklar için hayvanları çalışma sayfaları, çocuklara hayvanları öğretmek, okul öncesi hayvanlar çalışmaları, eşyalar boyama sayfaları, eşyalar çalışma sayfaları, çocuklar için eşyalar çalışma sayfaları, çocuklara eşyaları öğretmek, okul öncesi eşyalar çalışmaları, Okul öncesi toplama çıkarma işlemleri, çocuklara toplama-çıkarmayı öğretmek, çocuklar için toplama-çıkarma, dört işlem çalışması, çocuklara işlemleri öğretmek,