Şekiller Çalışma Sayfaları
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Şekiller

  ŞEKİLLER ÇALIŞMA SAYFALARI

  ŞEKİLLERİ ÖĞRENİYORUZ

  Bu bölümde okuloncesihersey.net ekibi sizler için yüzlerce geometrik şekiller çalışam sayfaları hazırlamışlardır. Temel şekiller olan üçgen, kare ve daire üzerinde ağırlıkla durulan çalışma sayfalarında beşgen, altıgen gibi diğer geometrik şekillerede yer verilmiştir.

  Dört bölüm olarak ele alınan geometrik şekiller çalışmaları eşleştirme, örüntü çalışmaları, kes yapıştır çalışmaları gibi gruplara ayrılmıştır ve aşağıdaki resimlere tıklandığı zaman görmek istediğiniz gruba ait tüm çalışma sayfalarını görebilirsiniz.

  Sitemizdeki şekiller kavram çalışma sayfaları sadece okul öncesi dönemde değil ilkokul 1. sınıflar içinde kullanılabilmektedir.

  Eğer öğretmen iseniz bu çalışama sayfaları sayesinde öğrencilerinizin pratik yapması ve daha iyi kavraması için sizler de bu sayfalardan yararlanabilirsiniz.

  Şekiller Çalışma Sayfaları
  Şekilleri Eşleştir
  Kes yapıştır
  Şekiller Örüntü Çalışmaları

  Anahtar kelimeler;

  okul öncesi kavramlar çalışma sayfaları şekil kavramı çalışma sayfaları geometrik şekiller çalışma sayfaları okul öncesi kavramlar egzersiz sayfaları şekil kavramı egzersiz sayfaları geometrik şekiller egzersiz sayfaları şekiller örüntü çaışmaları okul öncesi örüntü çalışmaları okjul öncesi şekilleri eşleştirme sayfaları çocuklar için şekil kavramı çalışma sayfaları