Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfaları
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Egzersizler   >   Kavramlar   >   Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfaları

  ZIT KAVRAMLAR ÇALIŞMA SAYFALARI

  Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfalarıme çalışmaları
  Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfalarıme çalışmaları
  Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfaları Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfaları
  Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfalarıme çalışmaları Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfalarıme çalışmaları
  Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfaları Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfaları

               Bu sayfada hem okul öncesi dönem çocuklarının hem de okul dönemi çocuklarının kullanabilecekleri kavramlar ile ilgili çalışma sayfalarını bulabilirsiniz.

               Sitemizde yer alan zıt kavramlar ile ilgili çalışma ve egzersiz sayfaları tamamı ile uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır ve okul öncesi eğitim yaşındaki çocukların dikkat toplama ve bilgi-beceri birikimleri göz önüne alınmıştır. Zıt kavramlar çalışma sayfaları görsel ağırıklı olduğundan çocuklarınız bu çalışmaları çözerken sıkılma ihtimalleri minimize edilmiştir.

               Bu sayfalardaki zıt kavramlar çalışma sayfaları çocuklarınıza Acı Tatlı kavramını öğretmenize yardımcı olacak. Her çalışmada üç adet resim mevcut olup çocuklarınızdan yönergede bildirilen kavramı bulmaları istenmektedir. Çocuklarınıza yardımcı olması açısından her çalışmada resimlerin yanında bir klavuz metreye yer verilmiştir ve çocuklarını resimlerin uzunluklarını bu metreye bakarak bulabileceklerdir.

               www.okuloncesihersey.net ekibi olarak sizlere çocuklarını için kullanabileceğiniz bir çok zıt kavramlar çalışma sayfaları hazırladık, size düşen bu çalışmaları bilgisayarlarınıza indirmek ve yazıcınızdan çıktısını alarak çocuklarınıza sunmaktır.

               www.okuloncesihersey.net web sitesinin kuruluş amaçlarından birisi okul öncesi eğitimi göremeyen çocukların evlerinde anne ve babaları tarafından bu eğitimi almalarını ve eğitimlerinden geri kalmamalarını sağlamaktır. Sizler anne ve babalar olarak bu çalışma sayfaları ile çocuklarınızın eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

  Anahtar kelimeler

  okul öncesi kavram çalışmaları kavramlar okul öncesi kavramlar zıt kavramlar kavramlar ile ilgili egzersizler büyük küçük kavramı çalışmaları büyük küçük kavramı çocuklar için kavram çalışmaları çocuklar iin kavram egzersizleri zıt kavramlar kavramlar çalışma sayfaları okul öncesi kavramlar çalışma sayfaları çocuklar için Acı Tatlı Kavramı Çalışma Sayfaları