Uzun Kısa Kavramı Çalışma Sayfaları
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Egzersizler   >   Kavramlar   >   Uzun Kısa Kavramı Çalışma Sayfaları

  okul öncesi çizgi çalışmaları

               Bu sayfada hem okul öncesi dönem çocuklarının hem de okul dönemi çocuklarının kullanabilecekleri kavramlar ile ilgili çalışma sayfalarını bulabilirsiniz.

               Sitemizde yer alan zıt kavramlar ile ilgili çalışma ve egzersiz sayfaları tamamı ile uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır ve okul öncesi eğitim yaşındaki çocukların dikkat toplama ve bilgi-beceri birikimleri göz önüne alınmıştır. Zıt kavramlar çalışma sayfaları görsel ağırıklı olduğundan çocuklarınız bu çalışmaları çözerken sıkılma ihtimalleri minimize edilmiştir.

               Bu sayfalardaki zıt kavramlar çalışma sayfaları çocuklarınıza uzun kısa kavramını öğretmenize yardımcı olacak. Her çalışmada üç adet resim mevcut olup çocuklarınızdan yönergede bildirilen kavramı bulmaları istenmektedir. Çocuklarınıza yardımcı olması açısından her çalışmada resimlerin yanında bir klavuz metreye yer verilmiştir ve çocuklarını resimlerin uzunluklarını bu metreye bakarak bulabileceklerdir.

               www.okuloncesihersey.net ekibi olarak sizlere çocuklarını için kullanabileceğiniz bir çok zıt kavramlar çalışma sayfaları hazırladık, size düşen bu çalışmaları bilgisayarlarınıza indirmek ve yazıcınızdan çıktısını alarak çocuklarınıza sunmaktır.

               www.okuloncesihersey.net web sitesinin kuruluş amaçlarından birisi okul öncesi eğitimi göremeyen çocukların evlerinde anne ve babaları tarafından bu eğitimi almalarını ve eğitimlerinden geri kalmamalarını sağlamaktır. Sizler anne ve babalar olarak bu çalışma sayfaları ile çocuklarınızın eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

  Anahtar kelimeler; okul öncesi zıt kavram kartları,okul öncesi zıt kavramlar boyama,okulöncesi kavramlar,ıslak kuru kavramı,kavram etkinlikleri,kavram çalışması örnekleri,ön arka kavramı,okul öncesi zıt kavramlar köşesi,okul öncesi zıt kavramlar,okul öncesi şekil kavramı,okul öncesi eğitim,zıt kavramlar oyunu okul öncesi,okul öncesi etkinlikleri zıt kavramlar,zıt kavramlar okul öncesi,okulöncesi zıt kavramlar,zıt kavramlar etkinliği,çocuklar için zıt kavramlar,anasınıfı Uzun Kısa Kavramı Çalışma Sayfaları,okul öncesi Uzun Kısa Kavramı Çalışma Sayfaları,kavram çalışması örnekleri, bedava, free, download, indir, pdf

  .

  .

  Okul Öncesi Çalışma Sayfaları

  Uzun Kısa Kavramı Çalışma Sayfaları

  okul öncesi çizgi çalışmaları

  facebook twitter google+ feedburner youtube