Farklı Zıt Kavramı Bul
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Egzersizler   >   Kavramlar   >   Farklı Zıt Kavramı Bul

  ZIT KAVRAMLAR ÇALIŞMA SAYFALARI

  Farklı Zıt Kavramı Bulme çalışmaları
  Farklı Zıt Kavramı Bulme çalışmaları
  Farklı Zıt Kavramı Bul Farklı Zıt Kavramı Bul
  Farklı Zıt Kavramı Bulme çalışmaları Farklı Zıt Kavramı Bulme çalışmaları
  Farklı Zıt Kavramı Bul Farklı Zıt Kavramı Bul
  Farklı Zıt Kavramı Bulme çalışmaları Farklı Zıt Kavramı Bulme çalışmaları Farklı Zıt Kavramı Bulme çalışmaları
  Farklı Zıt Kavramı Bul Farklı Zıt Kavramı Bul Farklı Zıt Kavramı Bul

               Bu sayfada hem okul öncesi dönem çocuklarının hem de okul dönemi çocuklarının kullanabilecekleri kavramlar ile ilgili çalışma sayfalarını bulabilirsiniz.

               Sitemizde yer alan zıt kavramlar ile ilgili çalışma ve egzersiz sayfaları tamamı ile uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır ve okul öncesi eğitim yaşındaki çocukların dikkat toplama ve bilgi-beceri birikimleri göz önüne alınmıştır. Zıt kavramlar çalışma sayfaları görsel ağırıklı olduğundan çocuklarınız bu çalışmaları çözerken sıkılma ihtimalleri minimize edilmiştir.

               Çalışmalarda her sırada 4 adet birbirinin zıttı olan kavrama yer verilmiştir ve çocuklardan bu dört kavramdan diğer üçünden farklı olanı bulmaları ve işaretlemeleri istenmiştir. Bu çalışmalar çocuklarınıza Türkçede eş sesli olarak tabir edilen kelimeleri de öğretmenizde yardımcı olacaktır.

               www.okuloncesihersey.net ekibi olarak sizlere çocuklarını için kullanabileceğiniz bir çok zıt kavramlar çalışma sayfaları hazırladık, size düşen bu çalışmaları bilgisayarlarınıza indirmek ve yazıcınızdan çıktısını alarak çocuklarınıza sunmaktır.

               www.okuloncesihersey.net web sitesinin kuruluş amaçlarından birisi okul öncesi eğitimi göremeyen çocukların evlerinde anne ve babaları tarafından bu eğitimi almalarını ve eğitimlerinden geri kalmamalarını sağlamaktır. Sizler anne ve babalar olarak bu çalışma sayfaları ile çocuklarınızın eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

  Anahtar kelimeler

  okul öncesi kavram çalışmaları kavramlar okul öncesi kavramlar zıt kavramlar kavramlar ile ilgili egzersizler büyük küçük kavramı çalışmaları büyük küçük kavramı çocuklar için kavram çalışmaları çocuklar iin kavram egzersizleri zıt kavramlar kavramlar çalışma sayfaları okul öncesi kavramlar çalışma sayfaları çocuklar için Farklı Zıt Kavramı Bul