SAAT KAVRAMI
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi   >   Egzersizler   >   Saat Kavramı

  SAAT KAVRAMI

  ARTIK BÜYÜDÜK VE SAATİ ÖĞRENİYORUZ

  Bu bölümde çocuklarınıza saat kavramını öğretmeniz için sayısız örnek bulabilirsiniz. Örnekler farklı formatlarda hazırlanmış olup aşağıdaki format resimlerine tıklayarak o formattaki tüm çalışma sayfalarını görebilirsiniz.

  Saat kavramı çocuklara sayı kavramı eğitiminden sonra verilir, özellikle 60'a kadar olan sayıları çok iyi bilmelidir ve tanımalıdır. Ayrıca çocukların saat kavramını öğrenebilmesi için basit matematiksel işlemleri de biliyor olması gerekmektedir.

  Çalışma sayfalarımızda her çeşit örneği bulabilirsiniz. Basitten zora doğru sıralanmış çalışma sayfaları ile çocuklarınızın çok hızlı bir şekkilde saat kavramını öğrendiğini göreceksiniz.

  Anne ve babalar çocuklarının gelişimlerine bu çalışma sayfaları ile destek olabilirler. Eğer öğretmen iseniz öğrencilerinizin eğitiminde çok rahat kullanabilirsiniz.

  Doğru Saati Boya
  Doğru Saati Bul
  Saatleri Kes-Yapıştır
  Resim İle Saati Eşleştir
  saat Kaç
  Saat Kartları
  Saatleri Eşleştir
  Saat Şablonları
  Saat Çalışma Sayfaları-1
  Saat Çalışma Sayfaları-2
  Saat Çalışma Sayfaları-3
  Saat Çalışma Sayfaları-4
  Saat Çalışma Sayfaları-5
  Saat Eşleştirme Çalışmaları

  Anahtar kelimeler;

  saat kavramı okul öncesi saat kavramı okul öncesi saat kavramının anlatılması çocuklara saat kavramının anlatılması çocuklara saat kavramı nasıl öğretilir saati öğreniyorum çocuklara saati öğretme saat çalışma sayfaları okul öncesi saat çalışma sayfaları