Saatleri Kes Yapıştır
 •      
  Buradasınız  :  Ana Sayfa   >   Okul Öncesi Eğitimi   >   Çalışma Sayfaları   >   Saat Kavramı   >   Saatleri Kes Yapıştır

  A Sesi Çalışma Sayfaları

           Okul öncesi eğitim döneminde bir çok eğitimin temeli atılır. Yapılan tüm alıştırmalar birbirlerinin devamı niteliğindedir ve birbirlerini tamamlar.

           Özellikle sayıların öğrenildiği dönemin ardından eğitimi başlayan zaman kavramı da bu dönemde temeli atılan kavramlardan biridir. Çocuklar saat okumayı ve kullanmayı okul öncesi dönemde öğrenirler.

           Tam ve buçuklu saatlerin öğrenildiği bu dönemde çocuklar saat okumayı öğrenirken aynı zamanda matematik egzersizi de yapmış olmaktadırlar.

           Bu sayfamızda saat kavramı ile ilgili, tamamı uzmanlarımızca hazırlanmış özgün ve çocukların ilgi ve dikkatlerini çekecek dizayndaki çalışma sayfalarımızı bulabilirsiniz. Bu çalışma sayfaları ile çocuklarınız hem saat kavramını ve saat okumayı öğrenecekler hem de matematik konusunda egzersizler yapmış olacaklardır.

           Yapmanız gereken saat kavramı çalışma sayfalarını bilgisayarınıza indirmek ve çıktılarını almaktır.

           Başarılı bir çocuk yetiştirmeniz dileği ile...

  Anahtar kelimeler;

  okulSaat Kavramı çalışma sayfaları egzersizleri yaprat test test öğrenme resimli Saat Kavramı saatler okul öncesi anaokulu kreş 1. sınıf ilköğretim ilkokulu saat çalışmaları saatler çalışma sayfaları saat çalışmaları çalışma kağıtları saatleri öğrenme öğrenme saat kavramı nasıl öğretilir okul öncesi dönem saat çalışmaları okul öncesi kreş anaokulu preschool kiderkarten sınıflar için saat çalışmaları anaokulları için okul öncesi çocuklar için saat çalışmaları saat egzersizleri

  .

  .

  Saatleri Kes Yapıştır

  Çalışma Sayfaları

  Saat Kavramı Çalışma Sayfaları